09 Temmuz 2012 Pazartesi

Sabri Hakkı Ulukartal’ı kaybettik

İntegral Menkul Değerler A.Ş., Optimal Menkul Değerler A.Ş., Ulukartal Kıymetli Madenler Ticareti A.Ş., Ulukartal Kapital Vadeli İşlemler Aracılık A.Ş.'nin ve Ulukartal Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Hakkı Ulukartal, 2 Haziran 2012 tarihinde sportif faaliyeti sırasında geçirdiği ani bir kalp krizi neticesinde hayata veda etmiştir.

04 Haziran 2012 Pazartesi 12:09
Sabri Hakkı Ulukartal’ı kaybettik
 Kartal Makarnaları kurucusu merhum İsmail Hakkı Ulukartal ve merhum Nesrin Ulukartal'ın torunu olan Sabri Hakkı Ulukartal, İzmir’in tanınmış işadamı Osman Önder Ulukartal'ın ve Kamile Oya Ulukartal'ın oğluydu. 

1969 doğumlu olan Sabri Hakkı Ulukartal, Boston Üniversitesi Financial School of Management’tan Onur Derecesi ile mezun olmasının ardından, başta finans sektörü olmak üzere iş dünyasında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla öne çıkan bir isimdi. Türkiye'de foreks işlemlerinin duayeni olarak tanınan Sabri Hakkı Ulukartal, foreks sektörünün oluşmasında ve yasal altyapısının hazırlanmasında vizyoner kimliğiyle öncü rol almıştı.



Merhumun cenazesi 4 Haziran 2012 Pazartesi günü İzmir Alsancak Kocazade Camii'nde kılınacak öğle namazını müteakip Kokluca Aile Mezarlığı’na defnedilecek.

 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?Antalya Milletvekillerinden hangisi daha çok Antalya için çaba sarf ediyor?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:

KARİKATÜR

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV