banner25

banner23

banner18
19 Şubat 2015 Perşembe

Av. Semih Esen CHP Antalya İl Başkanlığı görevini aldı

Antalya Adliye ve diğer resmi telefon rehberi

16 Ocak 2015, 00:45
 
CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI
ADI SOYADI
DAHİLİ
HARİCİ
CUMHURİYET BAŞSAVCISI
İBRAHİM BAĞCI
33 00
246 33 00
Özel Kalem
ÖZGE DENİZ FİDAN
33 04
246 33 04
 BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ
ADI SOYADI
DAHİLİ
HARİCİ
CUMHURİYET BAŞSAVCISI
RIZA CAN
36 39
246 36 39
ÖZEL KALEM
İLKAY KARAATLI
36 38
246 36 38
CUMHURİYET BAŞSAVCI VEKİLLERİ
ADI SOYADI
DAHİLİ
HARİCİ
CUMHURİYET BAŞSAVCI VEKİLİ
MEHMET KARAKAYA
36 00
246 36 00
Başsavcı V. Sekreterlik 
HATİCE KARAÖRS
34 01
246 34 01
 
 
 
 
CUMHURİYET BAŞSAVCI VEKİLİ
CEVDET KAYAFOĞLU
34 00 
246 34 00
Başsavcı V. Sekreterlik 
HATİCE KARAÖRS
34 01
246 34 01
 
 
 
 
CUMHURİYET BAŞSAVCI VEKİLİ
HÜSEYİN GÜLER
32 00
246 32 00
Başsavcı V. Sekreterlik 
DİLEK YOZGAT
32 01
246 32 01
 
 
 
 
CUMHURİYET BAŞSAVCI VEKİLİ
ADNAN TABAR
35 00
246 35 00
Başsavcı V. Sekreterlik 
DİLEK YOZGAT
32 01
246 32 01
CUMHURİYET SAVCILARI
ADI SOYADI
DAHİLİ
HARİCİ
CUMHURİYET  SAVCISI
ABDÜSSELAM GÜRCÜ
33 21 
246 33 21 
CUMHURİYET  SAVCISI
ADEM ÇETİNER
34 33 
246 34 33
CUMHURİYET  SAVCISI
ADEM ERYILMAZ
34 71 
246 34 71
CUMHURİYET  SAVCISI
AHMET ANIL GÜNGÖR 
33 80 
246 33 80
CUMHURİYET  SAVCISI
AHMET DİLER
34 10
246 34 10
CUMHURİYET  SAVCISI
ALADDİN DEMİR
38 46
245 38 46
CUMHURİYET SAVCISI
ALİ NEVZAT AÇIKGÖZ
38 40
245 38 40
CUMHURİYET  SAVCISI
ALİ ÇAM
35 44
246 35 44
CUMHURİYET SAVCISI
ALİ ELBEYLİ
31 35
246 31 05
CUMHURİYET  SAVCISI
ALİ ENGİN MADEN
31 11
246 31 11
CUMHURİYET  SAVCISI
ATA KÖYCÜ
33 13 
246 33 13
CUMHURİYET  SAVCISI
AZİZ HÜKÜM
34 07
246 34 07
CUMHURİYET  SAVCISI
BAYRAM AYDINSOY
38 48
245 38 48
CUMHURİYET  SAVCISI
BEHÇET TUFAN TURAN
36 05
246 36 05
CUMHURİYET  SAVCISI
BURHAN POLATKAN
33 08
246 33 08
CUMHURİYET  SAVCISI
CAFER TÜFEKÇİ
34 98
246 34 98
CUMHURİYET  SAVCISI
CEM SAĞDIÇ
31 08
246 31 08
CUMHURİYET  SAVCISI
COŞKUN AYDEMİR
34 06
246 34 06
CUMHURİYET  SAVCISI
EKREM AKKUŞ
35 01
246 35 01
CUMHURİYET  SAVCISI
ERDAL POYRAZ
35 29
246 35 29 
CUMHURİYET  SAVCISI
ERDAL URFALI
34 44
246 34 44
CUMHURİYET  SAVCISI
ERKAN BULAT
32 13
246 32 13
CUMHURİYET  SAVCISI
ERKAN GÖZKAYA 
33 12 
246 33 12 
CUMHURİYET  SAVCISI
ERKAN OKAN 
33 26 
246 33 26 
CUMHURİYET  SAVCISI
ERTUĞRUL HASTAOĞLU
38 43
245 38 43
CUMHURİYET  SAVCISI
ERTAN ÜNSAL
32 80
246 32 80
CUMHURİYET  SAVCISI
FARUK KURT
34 75
246 34 75
CUMHURİYET  SAVCISI
FEVZİ ARGIÇ
35 03
246 35 03
CUMHURİYET  SAVCISI
FERAT ASLANTAŞ 
34 80 
246 34 80 
CUMHURİYET  SAVCISI
GALİP AŞIK 
32 18 
246 32 18
CUMHURİYET  SAVCISI
GÜL D. HAMAMCIOĞLU
33 18 
246 33 18 
CUMHURİYET  SAVCISI
GÜLAY KANDEMİR
33 17 
246 33 17 
CUMHURİYET  SAVCISI
GÜNDOĞAN ÖZTÜRK
34 43
246 34 43
CUMHURİYET  SAVCISI
H. AYKUT AYDIN
34 40
246 34 40
CUMHURİYET  SAVCISI
HACI MEHMET GÜDÜL
34 97
246 34 97
CUMHURİYET  SAVCISI
HAKAN DÜNDAR
34 99
246 34 99
CUMHURİYET  SAVCISI
HAKAN SAKMAK
36 40
246 36 40
CUMHURİYET  SAVCISI
HAKİ ÇELİKER 
34 74
246 34 74
CUMHURİYET  SAVCISI
HALİL İBRAHİM PURAN 
30 32
246 30 32 
CUMHURİYET  SAVCISI
HASAN AYDOĞDU
34 05 
246 34 05 
CUMHURİYET  SAVCISI
HASAN EPİK
35 68
246 35 68
CUMHURİYET  SAVCISI
HAYDAR KILINÇ 
34 37 
246 34 37 
CUMHURİYET  SAVCISI
HAYRETTİN TIZLAK
34 92
246 34 92
CUMHURİYET  SAVCISI
HÜSAMETTİN AYGÖR
34 45 
246 34 45 
CUMHURİYET  SAVCISI
HÜSEYİN HİSLİ
35 72 
246 35 72 
 
CUMHURİYET  SAVCISI
HÜSEYİN TIĞLI
34 16
246 34 16
CUMHURİYET  SAVCISI
HÜSEYİN KIZILKAYA 
34 32 
246 34 32 
CUMHURİYET  SAVCISI
İLHAMİ ERCAN 
31 12 
246 31 12 
CUMHURİYET  SAVCISI
İSMAİL SAÇ
36 29
246 36 29
CUMHURİYET  SAVCISI
KEMAL SELÇUK KILIÇ
38 45
245 38 45
CUMHURİYET  SAVCISI
LEVENT BEYAZIT 
34 94
246 34 94
CUMHURİYET  SAVCISI
LEVENT ÖZYURT
33 58
246 33 58
CUMHURİYET  SAVCISI
MAZLUM ŞAHİN
36 28
246 36 28
CUMHURİYET  SAVCISI
MEHMET ALİ ŞELLİ
36 50
246 36 50
CUMHURİYET  SAVCISI
MEHMET CABAOĞLU
34 69 
246 34 69
CUMHURİYET  SAVCISI
MEHMET UĞUR 
34 35 
246 34 35 
CUMHURİYET  SAVCISI
MEHMET YILMAZTÜRK 
32 15 
246 32 15 
CUMHURİYET  SAVCISI
MEVLÜT YALÇIN
36 67
246 36 67
CUMHURİYET  SAVCISI
MUAMMER TAŞAN 
34 77 
246 34 77 
CUMHURİYET  SAVCISI
MUHLİS YALÇIN 
34 21 
246 34 21 
CUMHURİYET  SAVCISI
MURAD KAYA 
34 42 
246 34 42 
CUMHURİYET  SAVCISI
MUSA TAŞKIN
35 22
246 35 22
CUMHURİYET  SAVCISI
MUSTAFA KEMAL SERİM
34 41 
246 34 41 
CUMHURİYET  SAVCISI
MUSTAFA ÖKSÜZ
34 56
246 34 56
CUMHURİYET  SAVCISI
MUSTAFA PİROĞLU
34 19
246 34 19
CUMHURİYET  SAVCISI
MUSTAFA ŞERAN 
34 99 
246 34 99 
CUMHURİYET  SAVCISI
MUZAFFER COŞKUN
38 42 
245 38 42
CUMHURİYET  SAVCISI
NİHAT EROL
33 35
246 33 35
CUMHURİYET  SAVCISI
OĞUZ AYDIN
38 41 
245 38 41
CUMHURİYET  SAVCISI
ORHAN PATAT
33 14
246 33 14
CUMHURİYET  SAVCISI
OSMAN ÖZDAMAR
36 30
246 36 30
CUMHURİYET  SAVCISI
OSMAN ALİ TIMARTAŞ
34 95
246 34 95
CUMHURİYET  SAVCISI
ÖMER CİCİM 
34 73 
246 34 73
CUMHURİYET  SAVCISI
RAFET ZEYBEK
34 04 
246 34 04
CUMHURİYET  SAVCISI
RAMAZAN ÇETİN
35 02
246 35 02
CUMHURİYET  SAVCISI
RECAYİ KÖYLÜ
34 72
246 34 72 
CUMHURİYET  SAVCISI
REFİK H. BAŞVERDİ
35 78 
246 35 78
CUMHURİYET  SAVCISI
SABRİ KESKİN
35 70
246 35 70
CUMHURİYET  SAVCISI
SERKAN BEYOĞLU
38 44
245 38 44
CUMHURİYET  SAVCISI
SÜLEYMAN BAĞRIYANIK
33 05
246 33 05
CUMHURİYET  SAVCISI
SÜLEYMAN DURMAZ
34 60
246 34 60
CUMHURİYET  SAVCISI
ULUTAN TORAMAN
34 48
246 34 48
CUMHURİYET  SAVCISI
ÜNAL DOĞAN
35 69
246 35 69
CUMHURİYET  SAVCISI
VEDAT KARAMAN  
32 79 
246 32 79 
CUMHURİYET  SAVCISI
YASİN ARSLAN
36 68
246 36 68
CUMHURİYET  SAVCISI
YAŞAR ŞEN
36 56
246 36 56
HAKİM SAVCI ADAYLARI
 
32 34
246 32 34
Nöbetci Savcı Odası 
 
30 37 
246 30 37 
C.SAVCILIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLERİ
ADI SOYADI
DAHİLİ
HARİCİ
   
C.Başsavcılığı Yazı İşleri Müdürü(infaz)
ZEYNEP UYSAL BABUR
31 10 
246 31 10 
C.Başsavcılığı Yazı İşleri  Müdürü
EGEMEN YURTBULMUŞ
32 21
246 32 21
C.Başsavcılığı Yazı işleri Müdürü  
EVREN ÇAKIR
35 24
246 35 24
C.Başsavcılığı Yazı İşleri Müdürü
AHMET KARABÖCEK
36 42
246 36 42
C.Başsavcılığı Yazı İşleri Müdürü
MEHMET SALİH MALAY ( 32 31)
34 11
246 34 11
CBS.Bakanlık Muh.Müdürü.(Tedviren)
NAKŞİYE NURUM GÜLAÇ
33 47 
246 33 47 
CBS.Yazı İşl. Md.(Hırsızlık Tedviren)
CEMİLE AKÇAY
33 19
246 33 19
CBSYazı İşl Md.(Aile İçi ŞiddetTedviren
YELİZ ŞEKERÖZ
34 58
246 34 58
CBSYazı İşl. Md.(Sahtecilik Dolandırıcık
ONUR HASIRCIOĞLU
32 38
246 32 38
CBS.Yazı İşl. Md.(İnfaz Tedviren)
HANDAN EREZ
36 17
246 36 17
C.SAVCILIĞI BİRİMLERİ
 
 
 
Bakanlık Muhabere Kalemi 
GÜLHAN ORHAN-REFİKA OCA
 33 48  
246 33 48 
Bakanlık Muhabere Kalemi 
NEJLA TAŞTEPE 
33 46 
246 33 46 
Bakanlık Muhabere Kalemi 
MELİHA CİNGÖZ
34 47
246 34 47
Bakanlık Muhabere Kalemi 
MERAL AKIN
34 47
246 34 47
Basın Sözcülüğü Bürosu      
ESRA İŞLEYEN
30 38
246 30 38
Müracaat Kalemi
GÜLÇİN GÜL
30 53
246 30 53
Müracaat Kalemi
 
30 33
246 30 33
Hazırlık Sorgulama
KEMAL DUMAN
30 35
246 30 35
 
EBRU HAFA
30 34 
246 30 34
Aile İçi Şiddet Suçları Soruşturma  Büros
HATİCE BULUT
  34 58 
246 34 58
Ailenin Korunması
EMİNE KARATAŞ
31 44
246 31 44
Avukat,Noter Suçları Soruşturma Büro
KEVSER ATABEY
32 16 
246 32 16
Basın Suçları Soruşturma Bürosu
ONUR CAN
36 82
246 36 82
Bilişim Suçları Soruşturma  Bürosu
HAKAN TEMEK
32 37
246 32 37
Spor Suçları Soruşturma  Bürosu
ONUR CAN
36 82
246 36 82
Cinayet ve Yağma Suçları Bürosu
ADEM ARABACI
  35 47
246 35 47
Çek Suçları ve Kabahatler Bürosu
AHMET KORKMAZ
33 55
246 33 55
Çocuk  Suçları Bürosu
SELDA ALKAN
34 59
246 34 59
Fıkri Ve Sınai Hakları Bürosu
BUĞRA ÖZTÜRK
36 82
246 36 82
Hırsızlık Suçları Bürosu  Bürosu
GÜLÇİN DOĞAN
 33 20
246 33 20
 
MUHAMMET ÖZDEN
33 22
246 33 22
Hırsızlık Suçları Bürosu Tarama
DUDU DAL
35 97
246 35 97
Kaçakçılık ve Mali Suçları Soruşturma 
ŞERİFE AKKANAT
36 45
246 36 45
 
Bürosu
MUSTAFA HOPA
33 07
246 33 07
Memur Suçları Soruşturma Bürosu
FATİME İLKNUR KAYAHAN
36 15
246 36 15
 
AYŞE ÖZDAMAR
36 15
246 36 15
Ölü Muayene Otopsi Bürosu
MEHMET GÜNALTAY
35 23
246 35 23
1.Sahtecilik- Dolandırıcılık Suçları Büros
MUSTAFA DAMAR
35 21 
246 35 21
2.Sahtecilik -Dolandırıcılık Suçları Büros
MURAT AYTEK KORKMAZ
  32 38
246 32 38
3.Sahtecilik-Dolandırıcılık Suçları Bürosu 
ÖZLEM KARARTI
35 25
246 35 25
Talimat Bürosu 
PERİHAN YILDIZ
32 17
246 32 17
Teknik Takip Bürosu
MUHARREM AYDOĞDU
36 44
246 36 44
Terör ve Örgütlü suçları Soruşturma Büro
ONUR ÇETİNKAYA
36 43
246 36 43
Uzlaşma Bürosu
ÇİĞDEM YILDIZ
34 93
246 34 93
Uzlaşma Bürosu
ALPARSLAN EKİCİ
34 57
246 34 57
Yakalama Bürosu
MÜCAHİT YELER
31 54 
246 31 54
Yakalama Bürosu
ONUR BİLEK
31 55
246 31 55
Daimi Arama (Zamanaşımı) Bürosu
MENEKŞE SARA
33 79
246 33 79
 
GÜLLÜ METİN
32 88
246 32 88
Daimi Arama Bürosu Arşiv
ATİLLA AYDEMİR
32 53
246 32 53
Takipsizlik Bürosu 
RAMAZAN KULA
31 57 
246 31 57
Esas Kalemi
KÖKSAL KARADAVUT
31 58
246 31 58
 
IŞIK ÇOBANOĞLU
31 42 
246 31 42
Genel Soruşturma    A 4 39
GÜLÇİN YIMAZ
34 82
246 34 82
Genel Soruşturma    A 4 39
EFTER TUNÇ
34 79
246 34 79 
Genel Soruşturma    A 4 43
PINAR GÖNÜLTAŞ
35 45
246 35 45
Genel Soruşturma    A 4 43
MEHMET OVALI 
35 46
246 35 46
Genel Soruşturma    D 4 06
DERYA ÇOLAK
35 33
246 35 33
Genel Soruşturma    D 4 06
ELANUR ÇAKIR
34 81
246 34 81
Genel Soruşturma    A 4 21
ÖMÜR EREN
36 54
246 36 54
Genel Soruşturma    A 4 21
BURAK UYANIK
36 55
246 36 55
Kanun Yolları  Bürosu 
ALİ İHSAN İNCESOYLAR
35 75
246 35 75
İlamat İnfaz Bürosu 
 
 
 
Ağır Ceza Masası
HANDAN EREZ
31 81
246 31 81
Asliye Ceza Masası
HASAN ÖZER
31 80
246 31 80
 
AYTEN SOMUNCULAR
31 79
246 31 79
Asliye Ceza Masası 2
HURİYE GÜLER
31 82
246 31 82
 
HATİCE CANBELDEK
31 55
246 31 55
İlamat İcra Ceza Masası
MELİH TURAN 
31 02
246 31 02
 
TUNCAY KARA
31 01
246 31 01
Denetimli Serbestlik Masası
SÜLEYMAN BOZLAR 
31 52
246 31 52
Taşra İlâmat Masası
MUHLİS GÜLAP
31 59
246 31 59
 
ÖZKAN ERDOĞAN
31 60
246 31 60
Ceza İnfaz Kurumu C.Savcılığı Bürosu
NASUH ÜZÜLMEZ
33 57
246 33 57
Muhabere İşlemleri Bürosu
TÜLAY ÜZÜMOĞLU
32 77 
246 32 77
Adli Kontrol
ADNAN ARKIN
32 76 
246 32 76
Adli Emanet Bürosu
MUHARREM DEMİR
32 31
246 32 31 
 
DİLEK CANAN TEKBAŞ
32 30
246 32 30
Adli Emanet Depo
AYHAN TOPÇU
30 73
246 30 73
Bilgi Edinme Bürosu 
NURCAN ÇELGİN
33 10
246 33 10
İDARİ İŞLER MÜDÜRLERİ 
ADI SOYADI
DAHİLİ
HARİCİ
C.Başsavcılığı İdari İşler Müdürü 
ALİ BALKIZ 
32 22 
246 32 22 
C.Başsavcılığı İdari İşler Müdürü 
EROL ÖZTÜRK
32 23
246 32 23
C.Başsavcılığı İdari İşler Müdürü 
MEHMET ÖZTÜRK
30 16
 246 30 16
C.Başsavcılığı İdari İşler Müdürü 
MERYEM SATILMIŞ
30 88
246 30 88
İDARİ İŞLER BİRİMLERİ
ADI SOYADI
DAHİLİ
HARİCİ
Teknik Ofİs Makine Mühendisi
BURÇAK C. SAKMAK
30 86
246 30 86
Elektrik Mühendisi
ELK.MÜH. AHMET F.AKAY
30 87
246 30 87
Satın Alma Bürosu
KAYA YILMAZ 
33 90
246 33 90
Maaş Mutemetliği 
İBRAHİM SURAL
32 20 
246 32 20
İdari İşler Bürosu 
HATİCE YALÇIN
32 24 
246 32 24 
CMK Ödeme Masası
ADEM ALİ GÖZTEPE
32 29 
246 32 29
Ayniyat Memurluğu
UFUK KIRBAYIR
33 60
246 33 60
Demirbaş Eşya Memurluğu 
SANİYE ÖZTÜRK
33 60
246 33 60
Posta İşlemleri Bürosu
METİN KAYABAŞI
33 60
246 33 60
Posta işlemleri Bürosu (Koli)
MEHMET BALÇAK
31 45 
246 31 45
Yemekhane Sorumlusu
HALİM YÜKSEL
33 89 
246 33 89
Hakim-Savcı Yemekhanesi 
 
35 80
246 35 80
Hakim-Savcı Dinlenme Salonu
 
35 81
246 35 81
Personel Yemekhanesi
 
35 77 
246 35 77
Teknik Servis
 
30 70
246 30 70
Teknik Servis
 
30 71
246 30 71
Telefon Arıza
VAHDETTİN KAYALAK
37 71
246 37 71
Kamera Odası
HASAN MAHO
31 04
246 31 04
İç Danışma
 
30 31
246 30 31
Dış Danışma
 
32 32
246 32 32
Şöförler Odası
(Adli sicilin oradaki oda)
30 30
246 30 30
Şöförler Odası
 
30 57
 246 30 57
Santral
GAMZE YİĞİT
0
246 30 00
BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ
 
 
 
Bilgi İşlem Müdürü
AHMET GÜL
32 27 
246 32 27
UYAP Bilgisayar Arıza
UĞUR KIRBAYIR
32 28
246 32 28
UYAP Uzman Kullanıcılar
SEÇİL CAN
32 26
246 32 26
VEZNE
Z. ZERRİN BAYRAK
32 82 
246 32 82
 
EMİNE KOCA
32 81
246 32 81
TEVZİ BÜROLARI
 
 
 
Tevzi Yazı İşleri Müdürü
TÜLAY GÖKÇE
32 33
246 32 33
İcra Daireleri Tevzi Bürosu
 
32 33
246 32 33
Hukuk Mahkemesi Tevzi Bürosu
AHMET UMUT ESER
32 14 
246 32 14
Tarama Bürosu
SEVGİ UYSAL 
31 43
246 31 43
Vakıfbank Adliye Şubesi 
EYLEM KOZAK
30 78 
246 30 78
Postane
MEHTAP GÜL
30 79 
246 30 79
Kafeterya  (Halk)
 
31 19 
246 31 19
Kafeterya (Avukat)
 
31 09 
246 31 09
Kafetarya (Adli Sicil)
 
30 83
246 30 83
Ceza İnfaz Kurumu Satış Bürosu
1.Kat
31 07
246 31 07
Ceza İnfaz Kurumu Satış Bürosu
4. Kat
34 17
246 34 17
Nezarethane
 
31 36 
246 31 36
İnfaz Nezarethane
 
30 06
246 30 06 
Hassas Koruma Grup Amirliği
BAŞ KOMSER HÜLYA GÜRBÜZ
 
 
Polis Merkezi Amir Odası 
KOMSER YARD.  SİNAN BULUT
31 31
246 31 31
Polis Merkezi
 
31 31 
246 31 31
Adliye  Otopark
 
30 89 
246 30 89
ADLİYE VATANDAŞ GİRİŞ 
 
35 31
246 35 31
PERSONEL GİRİŞ (Üniversite tarafı)
 
35 32
246 35 32
PERSONEL GİRİŞ(Lojman tarafı)
 
35 30
246 35 30
KURUM TABİPLİĞİ
 
 
 
Kurum Tabibi
 
31 77
246 31 77
Muayene Odası (Hemşire)
ARTEMİS BİLEN
31 76
246 31 76
ADLÎ TIP
 
 
 
Adli Tıp Grup Bşk
SEMA DEMİRÇİN
 
249 63 73
Adlî Tıp Uzmanları
HIDIR KIZILTAŞ
31 20
246 31 20
 
FATİH BİROL
31 21
246 31 21 
 
 
31 22
246 31 22
Adli Tıp Kalemi
 
31 05-06
246 31 05-06
ADLÎ SİCİL
 
 
 
Adlî Sicil Şube Müdürü 
 
30 61
246 30 61 
Adlî Sicil Bürosu 
 
30 85
246 30 85
FAKSLAR
C.Başsavcılığı Özel Kalem
 
237 11 11
C.Başsavcılığı Muhabere Bürosu  
 
246 35 98
C.Başsavcılığı Muhabere Bürosu  
 
246 35 94
C.Başsavcılığı Sahtecilik ve Dolandırıcılık Bürosu
 
246 35 93
C.Başsavcılığı Aile İçi Şiddet Bürosu
 
246 31 44
C.Başsavcılığı Avukat Soruşturma Bürosu  
 
246 35 99
Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu
 
246 36 41
İnfaz Bürosu (Asliye Ceza) 
 
237 47 30
İnfaz Bürosu (İcra Ceza)  
 
237 78 18
İnfaz Bürosu (Taşra İlâmat) 
 
237 76 50
İnfaz Bürosu (Ağır Ceza)   
 
246 35 86
İnfaz Bürosu (Yakalama)    
 
237 27 25
Adli Yargı Adalet Komisyon Kalemi 
 
246 35 92
Satın Alma Bürosu
 
246 35 85
 
 
 
 
ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ ADALET KOMİSYONU 
ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU 
ADI SOYADI
DAHİLİ
HARİCİ
Adlî Yargı Adalet Komisyonu Başkanı
SÜLEYMAN TEKE
37 00 
246 37 00 
Özel Kalem
FATOŞ  ERTÜRK
37 01 
246 37 01 
Yazı İşleri Müdürü
ARZU TOSUN 
33 62 
246 33 62 
Yazı İşleri Müdürü
ONUR YAZICI
33  61
246 33 61
Komisyon Kalemi 
EMİNE ÖZEN 
32 50 
246 32 50 
 
SONAY ATLAN
32 51 
246 32 51 
 
FATİH GÜRLÜ
32 52 
246 32 52 
 
KÜRŞAT ŞENCAN
32 19
246 32 19
İzleme Kurulu 
 
34 08
246 34 08
MAHKEMELER
CEZA MAHKEMELERİ
ADI SOYADI
DAHİLİ
HARİCİ
1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı 
NİHAT ALTUĞ
30 49
246 30 49
1. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
SERDAR GÜRLER
30 48
246 30 48         
1. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
MESUT ÖZDEMİR
30 45
246 30 45
1.Ağır Ceze Mahkemesi Hakimi
MUSTAFA KEMAL YILDIRIM
36 60
246 36 60
    Yazı İşleri Müdürü
MEHMET KAYA 
30 47
246 30 47
    Mahkeme Kalemi
 
30 46 
246 30 46
    Duruşma Salonu
 
30 44
246 30 44
2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı 
ŞENOL DEMİR
30 42 
246 30 42
2. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
RECAİ ŞAHİN
30 41 
246 30 41
2. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
BİRGÜL GÜVEN
30 43
246 30 43
2. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
AYŞEGÜL YILDIZ
30 56
246 30 56
       
    Yazı İşleri Müdürü
MEHMET ÜNAL
30 39
246 30 39
    Mahkeme Kalemi
 
30 40 
246 30 40
    Duruşma Salonu
 
30 44
236 30 44
3. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı 
MEHMET KESMEN
30 66 
246 30 66
3. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
Ö.FARUK BALABAN
30 67 
246 30 67
3. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
MEHMET KÜÇÜKKAPLAN
30 65 
246 30 67
3. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
İDRİS EĞİLMEZ
36 66
246 36 66
    Yazı İşleri Müdürü                     
MİHRİBAN KARAGÖZ
31 50
246 31 50
    Mahkeme Kalemi
 
31 51
246 31 51
    Duruşma Salonu
 
30 50
246 30 50
4.Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı
FARİS ÖZSOY
30 90
246 30 90
4. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
OSMAN EROL
30 92 
246 30 92
4. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
YAŞAR TURAN
34 64
246 34 64
    Yazı İşleri Müdürü
YUNUS YÜCEL
30 93
246 30 93 
    Mahkeme  Kalemi
 
30 94
246 30 94
    Duruşma Salonu
 
30 95
246 30 95
5.Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı
RAMAZAN YILMAZ
30 64
246 30 64
 
5. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
FARUK BİLDİRİCİ
30 80
 246 30 80
 
5. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
GÜNAY KARACABEY ÖZKAYN
30 87
246 30 87
 
    Yazı İşleri Müdürü
SELAHATTİN ÇETİK
36 32
246 36 32
 
    Mahkeme  Kalemi
 
36 31
246 36 31
    Duruşma Salonu
 
 
 
6.Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı
TUNCAY ÖZMEN
30 82 
246 30 82
6. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
HATİCE ALTINKAYNAK
30 96
246 30 96
6. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
ONUR DURSUN 
36 33
246 36 33
    Yazı İşleri Müdürü
AYŞE ERATALAY
30 98
246 30 98
    Mahkeme  Kalemi
 
30 99
246 30 99
    Duruşma Salonu
 
30 62
246 30 62
 
 
 
 
1. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
HAKAN SOYBİR
32 61
246 32 61
    Yazı İşleri Müdürü
ORHAN SARAÇ 
32 62 
246 32 62 
    Mahkeme Kalemi
 
32 63 
246 32 63
    Duruşma Salonu
 
32 60
246 32 60
2. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
NEBAHAT NEVZAT AKIN
32 59 
246 32 59
    Yazı İşleri Müdürü
SULTAN ÖZ 
32 58 
246 32 58
    Mahkeme Kalemi
 
32 57
246 32 57
    Duruşma Salonu
 
32 60
246 32 60
3. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
NURTEN EKMEN 
32 47
246 32 47
    Yazı İşleri Müdürü
VELİ DEMİRÖRS
32 49
246 32 49
    Mahkeme Kalemi
 
32 48
246 32 48
    Duruşma Salonu
 
 
 
4. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
MESUT CUMURCU
32 46 
246 32 46
    Yazı İşleri Müdürü
ŞEVKİYE SAYIŞMAN
32 45 
246 32 45
    Mahkeme Kalemi
 
32 44
246 32 44
    Duruşma Salonu
 
33 81
246 33 81
5. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi T.
CENGİZ TOSYALIOĞLU   
32 66 
246 32 66 
    Yazı İşleri Müdürü
NESLİHAN SEZGİN  (TEDVİREN
32 68
246 32 68
    Mahkeme Kalemi
 
32 67
246 32 67
    Duruşma Salonu
 
32 65
246 32 65
5.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi Ç.
MACİT GÜDER 
36 35
246 36 35
    Yazı İşleri Müdürü
NESLİHAN SEZGİN  (TEDVİREN
36 46
246 36 46
    Mahkeme Kalemi
 
36 47
246 36 47
    Duruşma Salonu
 
36 69
246 36 69
6. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
ÖZGÜL KÜÇÜKEL 
33 78
246 33 78
    Yazı İşleri Müdürü
ŞENAY EKİNCİ 
33 65 
246 33 65
    Mahkeme Kalemi
 
33 50
246 33 50
    Duruşma Salonu
 
32 65
246 32 65
7. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
MUSTAFA KÖSE
32 72
246 32 72
    Yazı İşleri Müdürü
TÜLÜN ADIGÖZEL
32 73 
246 32 73
    Mahkeme Kalemi
 
33 64 
246 33 64
    Duruşma Salonu
 
32 74
246 32 74
8. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
ALİ KALKAN
32 71 
246 32 71
    Yazı İşleri Müdürü
NESRİN MERT
32 69
246 32 69
    Mahkeme Kalemi
 
32 70
246 32 70
    Duruşma Salonu
 
32 74
246 32 74
9. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
KEMAL AYTEKİN
33 70
246 33 70
    Yazı İşleri Müdürü
FATMA KURU
33 68 
246 33 68
    Mahkeme Kalemi
 
33 69
246 33 69
    Duruşma Salonu
 
33 67 
246 33 67
10. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
HAKAN SİL
33 44
246 33 44
     Yazı İşleri Müdürü
ZUHAL GAZEL(TEDVİREN)
33 11
246 33 11
     Mahkeme Kalemi
 
33 56 
246 33 56
     Duruşma Salonu
 
33 67 
246 33 67
11. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
ÇAVUŞ ASAN
33 82
246 33 82 
     Yazı İşleri Müdürü
ŞERİFE KILLI
33 83
246 33 83
     Mahkeme Kalemi
 
33 84
246 33 84
     Duruşma Salonu
 
33 63
246 33 63
12. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
ATİLLA HAN 
33 85
246 33 85
     Yazı İşleri Müdürü
SABRİYE YİĞİT
33 86 
246 33 86
     Mahkeme Kalemi
 
33 87
246 33 87
     Duruşma Salonu
 
33 63 
246 33 63
13. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
HALİL İBRAHİM BAKIRTAŞ
33 91
246 33 91
     Yazı İşleri Müdürü
LEYLA İNCESOYLAR
33 92
246 33 92
     Mahkeme Kalemi
 
33 93
246 33 93
     Duruşma Salonu
 
33 45 
246 33 45
14. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
HATİCE DEMİREL
33 94
246 33 94
     Yazı İşleri Müdürü
İLYAS ARMAĞAN
33 95
246 33 95
     Mahkeme Kalemi
 
33 96 
246 33 96
     Duruşma Salonu
 
33 45
246 33 45
15. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
MELİH KÜÇÜKARSLAN
33 99
246 33 99
     Yazı İşleri Müdürü
NURAN ÇİMEN
33 98
246 33 98
     Mahkeme Kalemi
 
33 97
246 33 97
     Duruşma Salonu
 
33 54 
246 33 54
16. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
OKTAY DAYİ
33 33 
246 33 33
     Yazı İşleri Müdürü
HANDAN TOKAY
33 42
246 33 42
     Mahkeme Kalemi
 
33 43 
246 33 43
     Duruşma Salonu
 
33 54 
246 33 54
17. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
ZÜLFİKAR CELAYİR
33 53
246 33 53
     Yazı İşleri Müdürü
GÜLGÜN UĞURHAN
33 51 
246 33 51
     Mahkeme Kalemi
 
33 52
246 33 52
     Duruşma Salonu
 
38 08
245 38 08
18. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
OĞUZHAN YAŞAR
33 73 
246 33 73
     Yazı İşleri Müdürü
FİLİZ ÇETİN
33 75 
246 33 75
     Mahkeme Kalemi
 
33 76 
246 33 76
     Duruşma Salonu
 
 
 
19. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
İLKER ÇİL
31 53
246 31 53
    Yazı İşleri Müdürü
AYTEN ULUSOY 
31 63
246 31 63
    Mahkeme Kalemi
 
30 36
246 30 36
     Duruşma Salonu
 
 
 
20. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
AYLA ÜNAL
31 30
246 31 30
    Yazı İşleri Müdürü
SALİH UYANIK
31 34 
246 31 34
    Mahkeme Kalemi
 
31 32
246 31 32
    Duruşma Salonu
 
31 28
246 31 28
21. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
YADİGAR KARTAL
31 29
246 31 29
     Yazı İşleri Müdürü
DİLEK YILMAZ
31 14
246 31 14
     Mahkeme Kalemi
 
31 33
246 31 33
     Duruşma Salonu
 
31 62
246 31 62
22. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
MUSTAFA EŞER
31 66
246 31 66
     Yazı İşleri Müdürü
SUAT NAZLIGÜL
31 65 
246 31 65
     Mahkeme Kalemi
 
31 61
246 31 61
     Duruşma Salonu
 
31 62
246 31 62
23. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
ÇİĞDEM SİSLİGÜN
31 70 
246 31 70
     Yazı İşleri Müdürü
EMİNE ASAN
31 69
246 31 69
     Mahkeme Kalemi
 
31 68
246 31 68
     Duruşma Salonu
 
31 67
246 31 67
24.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi T.
MUSTAFA KUTU     
31 73
246 31 73
     Yazı İşleri Müdürü
GÜNEŞ SAYLIK
31 72
246 31 72 
     Mahkeme Kalemi
 
31 71
246 31 71
     Duruşma Salonu
 
31 67
246 31 67
24.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi Ç.
BEKİR ÇELİK
31 18
246 31 18
    Yazı İşleri Müdürü
ŞİRVAN SARAÇ
31 48
246 31 48
    Mahkeme Kalemi
 
31 49 
246 31 49
    Duruşma Salonu
 
32 55
246 32 55
25. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
ELİF AYDOĞDU
31 38
246 31 38
     Yazı İşleri Müdürü
FATMA GAMZE ESEN
31 74
246 31 74
     Mahkeme Kalemi
 
31 75
246 31 75
     Duruşma Salonu
 
32 55
246 32 55
26. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
SİBEL MADEN
31 46
246 31 46
     Yazı İşleri Müdürü
HAYAT BAŞ
32 86
246 32 86
     Mahkeme Kalemi
 
32 87
246 32 87
     Duruşma Salonu
 
32 56
246 32 56
27. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
BEKİR SOYTÜRK
32 06
246 32 06
     Yazı İşleri Müdürü
HÜSAMETTİN HASANOĞLU
32 90 
246 32 90
     Mahkeme Kalemi
 
32 94
246 32 94
     Duruşma Salonu
 
32 56
246 32 56
28.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi T.
EKREM ALİ GÖRAR     
31 78
246 31 78
     Yazı İşleri Müdürü
AHMET EROL
31 86
246 31 86
     Mahkeme Kalemi
 
31 90
246 31 90
     Duruşma Salonu
 
32 75
246 32 75
28.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi Ç.
MUAMMER AYMAK      
31 97
246 31 97
     Yazı İşleri Müdürü
HÜSEYİN GÖKÇEOĞLU
31 98
246 31 98
     Mahkeme Kalemi
 
31 27
246 31 27
     Duruşma Salonu
 
32 75
246 32 75
1. Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi
İBRAHİM ALTINKAYNAK
30 55
246 30 55
    Yazı İşleri Müdürü
NEVİN KILIÇLI
36 57
246 36 57
    Mahkeme Kalemi
 
36 58
246 36 58
    Duruşma Salonu
 
 
 
2. Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi
FERHAT ACAR
36 84
246 36 84
    Yazı İşleri Müdürü
AYTÜL KOZAN
36 85
246 36 85
    Mahkeme Kalemi
 
36 86
246 36 86
    Duruşma Salonu
 
 
 
3. Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi
SAİM CAN ÇAYCOŞAR
36 52
246 36 52
    Yazı İşleri Müdürü
NEVİN KILIÇLI
36 57
246 36 57
    Mahkeme Kalemi
 
36 58
246 36 58
    Duruşma Salonu
 
 
 
1. Çocuk Mahkemesi Hakimi 
ŞERMİN BAŞVERDİ
34 23
246 34 23
    Yazı İşleri Müdürü
AHMET TÜRK
34 39
246 34 39
    Mahkeme Kalemi
 
34 38
246 34 38
    Duruşma Salonu
 
34 96
246 34 96
    Psikolog
ESMA ÇEKİÇ
34 70
246 34 70
2.Çocuk Mahkeme Hakimi
CELALETTİN EDECAN
35 26
246 35 26
    Yazı İşleri Müdürü
HATİCE NEVCANOĞLU
35 27
246 35 27
    Mahkeme kalemi
 
35 28
246 35 28
    Duruşma Salonu
 
35 49
 246 35 49
    Psikolog
NİHAL ALPTEKİN KURUCAOĞL
34 70
246 34 70
    Pedagog
GÖKÇEN ÖZTÜRK
34 70
 246 64 70
3. Çocuk Mahkemesi Hakimi
ALİ GÜNDEŞ
34 78
246 34 78
    Yazı İşleri Müdürü
FATMA KÜÇÜKDEMİR
34 12
246 34 12
    Mahkeme Kalemi
 
34 61
246 34 61
    Duruşma Salonu
 
38 09
245 38 09
İnfaz Hakimliği Hakimi
MEHMET DEVECİ
31 41
246 31 41
    Yazı İşleri Müdürü
HERDEM GÜLÜP ŞEHERLİ
31 40
246 31 40
    Mahkeme Kalemi
 
31 39
246 31 39
    Sorgu Salonu
 
31 47
246 31 47
HUKUK MAHKEMELERİ
ADI SOYADI
   DAHİLİ
HARİCİ
 
1. Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanı
METİN ÖZBEYLİ
34 24
246 34 24
1. Asliye Ticaret Mahkemesi Hakimi
ALİ KILIÇ
36 73
246 36 73
1. Asliye Ticaret Mahkemesi Hakimi
ADNAN ÖZDEMİR
36 72
246 36 72
    Yazı İşleri Müdürü
REMZİ OCAK
34 25
246 34 25
    Mahkeme Kalemi
 
34 30
246 34 30
    Duruşma Salonu
 
34 15
246 34 15
2.Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanı
MUSTAFA CANDAL
34 66
246 34 66
2.Asliye Ticaret Mahkemesi Hakimi
SEVDA SİL
34 22
246 34 22
2.Asliye Ticaret Mahkemesi Hakimi
SIDIKA URFALI
34 85
246 34 85
    Yazı İşleri Müdürü
AYSUN ÜSTÜNER
33 14
246 33 14
    Mahkeme Kalemi
 
35 34
246 35 34
    Duruşma Salonu
 
34 18
246 34 18
3. Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanı
AHMET ARİF GÖK
34 84
246 34 84
3. Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanı
NAZMİYE COŞKUN
36 74
246 36 74
3. Asliye Ticaret Mahkemesi Hakimi
SERDAR DEMİR
34 67
246 34 67
    Yazı İşleri Müdürü
KAMİLE GENCER
33 15
246 33 15
    Mahkeme Kalemi
 
34 13
246 34 13
    Duruşma Salonu
 
34 86
246 34 86
1. Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
YUSUF BULUT
32 09
246 32 09
    Yazı İşleri Müdürü
ZEMİNE BULUT
32 10
246 32 10
    Mahkeme Kalemi
 
32 12
246 32 12
    Duruşma Salonu
 
32 05
246 32 05
2. Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
KADİR SARICALAR
32 11
246 32 11
    Yazı İşleri Müdürü
NEZİHE VEZİROĞLU
32 07
246 32 07
    Mahkeme Kalemi
 
32 08
246 32 08
    Duruşma Salonu
 
32 05 
246 32 05
3.Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi Ç.
DURMUŞ ÇETİN
32 02 
246 32 02
    Yazı İşleri Müdürü
NURULLAH ÇELİK
33 37
246 33 37
    Mahkeme Kalemi
 
33 06
246 33 06
    Duruşma Salonu
 
33 23
246 33 23
3.Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi T.
EMİNE BAŞ YAŞAR
38 54
245 38 54
    Yazı İşleri Müdürü
NURULLAH ÇELİK
38 35
245 38 35
    Mahkeme Kalemi
 
38 35
245 38 35
    Duruşma Salonu
 
33 23
246 33 23
4. Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
MUSTAFA IŞIK
33 39
246 33 39 
    Yazı İşleri Müdürü
HATİCE COŞKUN
32 03 
246 32 03
    Mahkeme Kalemi
 
33 41
246 33 41
    Duruşma Salonu
 
33 23
246 33 23
5. Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
ZEKİ GÖZÜTOK
32 04 
246 32 04
    Yazı İşleri Müdürü
AYNUR HATİPĞLU
32 36
246 32 36
    Mahkeme Kalemi
 
33 40
246 33 40
    Duruşma Salonu
 
33 59
246 33 59
6. Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
RAŞİT EKMEN 
32 35
246 32 35
    Yazı İşleri Müdürü
SEVRA DOST
33 34
246 33 34
    Mahkeme Kalemi
 
33 36 
246 33 36
    Duruşma Salonu
 
33 59
246 33 59
7. Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
NURSEL TEKE 
33 32 
246 33 32
    Yazı İşleri Müdürü
HALİDE BEYAZIT
33 29
246 33 29
    Mahkeme Kalemi
 
33 30 
246 33 30
    Duruşma Salonu
 
33 66
246 33 66
8. Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
NECLA KASAP 
33 27
246 33 27
    Yazı İşleri Müdürü
EMZADE MUTLU
33 28
246 33 28
    Mahkeme Kalemi
 
33 31 
246 33 31
    Duruşma Salonu
 
36 09
246 36 09
9. Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
EMEL MEHTAP AYDIN
38 14
245 38 14
    Yazı İşleri Müdürü
ŞERİFE BAYKAL
38 15
245 38 15
    Mahkeme Kalemi
 
38 16
245 38 16
    Duruşma Salonu
 
36 16
246 36 16
1.Aile Mahkemesi Hakimi Çift Dosya
ALİ ÖZKAYA
35 71 
246 35 71
    Yazı İşleri Müdürü
FERAY AKŞEN
35 39
246 35 39
    Mahkeme Kalemi
 
35 43
246 35 43
    Duruşma Salonu
 
35 42
246 35 42
1.Aile Mahkemesi Sosyal Hiz.uzm.
HABİBE YÜKSEL
35 38
246 35 38
1.Aile Mahkemesi Hakimi Tek Dosya
FADİME AYDIN
36 70
246 36 70
    Yazı İşleri Müdürü
FERAY AKŞEN
35 39
246 35 39
    Mahkeme Kalemi
 
35 43
246 35 43
    Duruşma Salonu
 
35 42
246 35 42
1.Aile Mahkemesi Sosyal Hiz.uzm.
HABİBE YÜKSEL
35 38
246 35 38
2. Aile Mahkemesi Hakimi 
DEMİR DURAK
35 17
246 35 17
    Yazı İşleri Müdürü
NURHAN KAÇAR
35 15 
246 35 15
    Mahkeme Kalemi
 
35 16
246 35 16
    Duruşma Salonu
 
35 42
246 35 42
2. Aile Mahkemesi Pedagog
ÖMER MAVİ
35 10
246 35 10
2. Aİle Mahkemesi Psikolog
ASLI ÇERİ
35 10
246 35 10
3. Aile Mahkemesi Hakimi 
SELDA KARAMAN
35 35 
246 35 35
    Yazı İşleri Müdürü
AYŞE AYVAZ
35 36
246 35 36
    Mahkeme Kalemi
 
35 37 
246 35 37
    Duruşma Salonu
 
35 40
246 35 40
3. Aİle Mahkemesi Pedagog
KAMİLE CENGİZ  KODAN 
35 10
246 35 10
3. Aİle Mahkemesi Psikolog
LATİF BÜYÜKEKEN 
35 41
246 35 41
4. Aile Mahkemesi Hakimi 
KEMAL SÖNMEZ 
35 82
246 35 82
    Yazı İşleri Müdürü
MUKADDES ATASOY
35 83
246 35 83
    Mahkeme Kalemi
 
35 84
246 35 84
    Duruşma Salonu
 
35 40
246 35 40
4. Aile Mahkemesi Sosyal Hiz. uzm.
NURAY ZENGİN MAVİ
35 11
246 35 11
4. Aİle Mahkemesİ Pedagog
HALİL DÖNMEZ
35 11
246 35 11
5. Aile Mahkemesi Hakimi 
ALİ GİRGİN
35 88
246 35 88
   Yazı İşleri Müdürü
ZELİHA ÖZTAŞ
35 89 
246 35 89 
    Mahkeme Kalemi
 
35 90
246 35 90
   Duruşma Salonu
 
35 91 
246 35 91
5. Aile Mahkemesi Sosyal Hiz. uzm.
ÖZGÜL ELİTOK
35 38
246 35 38
6. Aile Mahkemesi Hakimi
ORHAN ÖZDEMİR
35 18
246 35 18
   Yazı İşleri Müdürü
MAHİR ÖZYURT
35 19
246 35 19
   Mahkeme Kalemi
 
35 20
246 35 20
   Duruşma Salonu
 
35 91
246 35 91
6.Aile Mahkemesi Pedagog
MUSTAFA ÖZKAN
35 38
246 35 38
6.Aile Mahkemesi Sosyal Hiz. Uzm.
YUSUF İÇEL
35 12
246 35 12
7.Aile Mahkemesi Hakimi
HASAN BASRİ BAHADIR
36 25
246 36 25
   Yazı İşleri Müdürü
ZEKAİ ÖZ
36 26
246 36 26
   Mahkeme Kalemi
 
36 27
246 36 27
   Duruşma Salonu
 
36 13
246 36 13
7.Aile Mahkemesi Pedagog
ERTAN ÇAKICIOĞLU
35 12
246 35 12
8.Aile Mahkemesi Hakimi
MAHMUT GÜNAY
38 10
245 38 10
   Yazı İşleri Müdürü
MEHMET ALİ AYDEMİR
38 11
245 38 11
   Mahkeme Kalemi
 
38 12
245 38 12
   Duruşma Salonu
 
38 13
245 38 13
8.Aile Mahkemesi Pedagog
FATİH FİDAN
35 12
246 35 12
1. İş Mahkemesi Hakimi
ŞULE BULAT
36 10
246 36 10
   Yazı İşler Müdürü
FİLİZ TOPÇU
36 11
246 36 11
   Mahkeme Kalemi
 
36 12
246 36 12
   Duruşma Salonu
 
34 02
246 34 02
2. İş Mahkemesi Hakimi 
AYŞE HİSLİ 
34 03 
246 34 03
   Yazı İşleri Müdürü
NURTEN ÖZTÜRK  TEMUR
34 50
246 34 50
   Mahkeme Kalemi
 
34 51
246 34 51
   Duruşma Salonu
 
34 02 
246 34 02
3. İş Mahkemesi Hakimi Tek
FATMA TEKİN     
34 52
246 34 52
    Yazı İşleri Müdürü
RUKİYE YILMAZ
34 53
246 34 53
    Mahkeme Kalemi
 
34 54 
246 34 54
    Duruşma Salonu
 
34 55
246 34 55
3. İş Mahkemesi Hakimi Çift
AYŞEN DÜNDAR
36 59
246 36 59
    Yazı İşleri Müdürü
RUKİYE YILMAZ
38 31
246 38 31
    Mahkeme Kalemi
 
38 32
246 38 32
    Duruşma Salonu
 
34 55
246 34 55
4. İş Mahkemesi Hakimi 
ALİ İHSAN DEMİREL 
34 26
246 34 26
    Yazı İşleri Müdürü
ESEN Y. HEZER
34 27 
246 34 27
    Mahkeme Kalemi
 
34 28
246 34 28
    Duruşma Salonu
 
34 55
246 34 55
5. İş Mahkemesi Hakimi 
MUHAMMET SAMİ YALÇIN
36 18
246 36 18
    Yazı İşleri Müdürü
ATİYE OKTAY
36 19
246 36 19
    Mahkeme Kalemi
 
36 20
246 36 20
    Duruşma Salonu
 
36 21
246 36 21
6. İş Mahkemesi Hakimi Tek
MEHMET GÜLER
36 34
246 36 34
    Yazı İşleri Müdürü
AYNUR MUTLU
36 23
246 36 23
    Mahkeme Kalemi
 
36 24
246 36 24
    Duruşma Salonu
 
36 21
246 36 21
6. İş Mahkemesi Hakimi Çift
MEHMET HAKKI ALTUN
36 22
246 36 22
    Yazı İşleri Müdürü
AYNUR MUTLU
36 23
246 36 24
    Mahkeme Kalemi
 
36 24
246 36 24
    Duruşma Salonu
 
36 21
246 36 21
 
 
 
 
 
 
1.Kadastro Mahkemesi Hakimi Çift 
TÜMAY DOĞRUMAY
33 38
246 33 38
    Yazı İşleri Müdürü
NURGÜL CÖMERT GÜLBAHAR
35 57
246 35 57
    Mahkeme Kalemi
 
33 77
246 33 77
    Duruşma Salonu
 
33 71
246 33 71
1.Kadastro Mahkemesi Hakimi Tek
ÖZLEM PAMUK EDİS
38 26
245 38 26
    Yazı İşleri Müdürü
NURGÜL CÖMERT GÜLBAHAR
38 27
245 38 27
    Mahkeme Kalemi
 
38 28
245 38 28
    Duruşma Salonu
 
33 71
246 33 71
 
 
 
 
 
 
1.Tüketici Mahkemesi Hakimi Tek 
EMİNE TABAR
34 90 
246 34 90
    Yazı İşleri Müdürü
ZAHİDE ÖZDEMİR 
34 89
246 34 89
    Mahkeme Kalemi
 
34 88
246 34 88
    Duruşma Salonu
 
34 87 
246 34 87
1.Tüketici Mahkemesi Hakimi Çift
ZÜBEYDE ARGIÇ
38 18
245 38 18
    Yazı İşleri Müdürü
ALİ YİĞİT
38 19
245 38 19
    Mahkeme Kalemi
 
38 20
245 38 20
    Duruşma Salonu
 
34 87 
246 34 87
2.Tüketici Mahkemesi Hakimi 
DURMUŞ KARA
38 22
245 38 22
    Yazı ��şleri Müdürü
FADİME ARSLAN
38 23
 245 38 23
    Mahkeme Kalemi
 
38 24
245 38 24
    Duruşma Salonu
 
33 74
246 33 74
3.Tüketici Mahkemesi Hakimi  Çift
GÜLAY POLATKAN
38 50
245 38 50
    Yazı İşleri Müdürü
SEVDA ÖCEK
38 51
245 38 51
    Mahkeme Kalemi
 
38 52
245 38 52
    Duruşma Salonu
 
33 74
246 33 74
3.Tüketici Mahkemesi Hakimi  Tek
VELİ ŞENGÜN
34 09
246 34 09
    Yazı İşleri Müdürü
AYTEKİN YILDIZ
38 58
245 38 58
    Mahkeme Kalemi
 
38 59
245 38 59
    Duruşma Salonu
 
33 74
246 33 74
 
 
 
 
1. İcra Mahkemesi Hakimi 
MUSTAFA BUYURGAN
32 98
246 32 98
    Yazı İşleri Müdürü
FUNDA ALDIRMAZ
32 99
246 32 99
    Mahkeme Kalemi
 
32 89
246 32 89 
    Duruşma Salonu
 
32 97 
246 32 97
2. İcra Mahkemesi Hakimi 
AYSEL GİRGİN
32 85 
246 32 85
    Yazı İşleri Müdürü
SERPİL UYSAL
32 84 
246 32 84
    Mahkeme Kalemi
 
32 83 
246 32 83
    Duruşma Salonu
 
32 97 
246 32 97
3. İcra Mahkemesi Hakimi 
ÜLKÜ KÜÇÜKARSLAN
32 40
246 32 40
    Yazı İşleri Müdürü
NERMİN ATAK
32 95
246 32 95
    Mahkeme Kalemi
 
32 78
246 32 78
    Duruşma Salonu
 
32 96
246 32 96
4. İcra Mahkemesi Hakimi 
YAŞAR KÜÇÜKEL
32 93
246 32 93
    Yazı İşleri Müdürü
SÜLEYMAN ÇETİN
32 91
246 32 91
    Mahkeme Kalemi
 
32 92
246 32 92
    Duruşma Salonu
 
32 96
246 32 96
5. İcra Mahkemesi Hakimi 
SELVİNAZ BULUT
32 41
246 32 41
    Yazı İşleri Müdürü
ALİ EŞREF GÜNDÜZ
32 42 
246 32 42
    Mahkeme Kalemi
 
32 43
246 32 43             
    Duruşma Salonu
 
32 39 
246 32 39
 
 
 
 
1. Sulh Hukuk Mahkemesi Hakimi
MUSTAFA  KAPLAN
35 60
246 35 60
    Yazı İşleri Müdürü
NURAY KILINÇ 
35 59
246 35 59
    Mahkeme Kalemi
 
35 58
246 35 58
    Duruşma Salonu
 
35 48 
246 35 48
2. Sulh Hukuk Mahkemesi Hakimi
HATİCE İLKAY PAMUK
35 61
246 35 61
    Yazı İşleri Müdürü
HÜSAMETTİN ERDOĞDU
35 63
246 35 63
    Mahkeme Kalemi
 
35 62
246 35 62
    Duruşma Salonu
 
35 73
246 35 73
3. Sulh Hukuk Mahkemesi Hakimi
FATMA ALBAY
35 50
246 35 50
    Yazı İşleri Müdürü
GÖKHAN KARAKAYA
35 51
246 35 51
    Mahkeme Kalemi
 
35 52
246 35 52
    Duruşma Salonu
 
35 53 
246 35 53
4. Sulh Hukuk Mahkemesi Hakimi
CANAN KARCI 
35 54 
246 35 54
    Yazı İşleri Müdürü
SALİHA OĞUZ
35 55
246 35 55
    Mahkeme Kalemi
 
35 56
246 35 56
    Duruşma Salonu
 
35 53
246 35 53
5. Sulh Hukuk Mahkemesi Hakimi
CENGİZ AVŞAR 
35 66 
246 35 66
    Yazı İşleri Müdürü
FATMA DEMİRKAPLAN
35 65 
246 35 65 
    Mahkeme Kalemi
 
35 64 
246 35 64
    Duruşma Salonu
 
35 67
246 35 67
İCRA MÜDÜRLÜKLERİ
ADI SOYADI
 
HARİCİ
1. İcra Müdürü 
ARİF KOCAMAN
30 24 
246 30 24
    Müdür Yardımcısı
ZİYA ERDOĞAN
30 23 
246 30 23
    Müdür Yardımcısı
CANER YILDIRIM
30 25 
246 30 25
2. İcra Müdürü 
ŞABAN GÜNER
30 22 
246 30 22
    Müdür Yardımcısı
YAVUZ BEŞLİ
30 21 
246 30 21
    Müdür Yardımcısı
AYTEN DAĞ
30 72
246 30 72
    Müdür Yardımcısı
FUAT TURGUT
30 72
246 30 72
3. İcra Müdürü
MEHMET ŞANLI
30 17 
246 30 17
    Müdür Yardımcısı
GÖNÜL BOYBEYİ
 30 18
   246 30 18
    Müdür Yardımcısı
HACER ŞAHİN
30 19
246 30 19
4. İcra Müdürü 
CELAL YAŞAR
30 07
246 30 07
    Müdür Yardımcısı
FUAT AVŞAR
30 08
246 30 08
    Müdür Yardımcısı
SUAT KARLUVA
30 09
246 30 09
    Müdür Yardımcısı
HAMZA AKTAŞ
30 09
246 30 09
5. İcra Müdürü 
ALİ YARAR
30 20
246 30 20
    Müdür Yardımcısı
ZEKİ TÜRK
30 15
246 30 15
    Müdür Yardımcısı
OSMAN ÜNAL
30 29
246 30 29
    Müdür Yardımcısı
BİRGÜL KARAAĞAÇ
30 29
246 30 29
6. İcra Müdürü
ALİ KURTOĞLU
30 12 
246 30 12
    Müdür Yardımcısı
ESRA ARAS DÜĞER
30 11 
246 30 11
    Müdür Yardımcısı
RAMAZAN YÜCESOY
30 13 
246 30 13
    Müdür Yardımcısı
AHMET ÇELİK
30 14 
246 30 14
7. İcra Müdürü
HALİL ÇOBAN
30 10 
246 30 10
    Müdür Yardımcısı
İKRAMETTİN DEMİRAĞ
30 28
246 30 28
    Müdür Yardımcısı
ENGİN ÖZER
30 77
246 30 77
8. İcra Müdürü 
NEJLA KESER
30 58 
246 30 58
    Müdür Yardımcısı
HALİL TOP
30 59
246 30 59
    Müdür Yardımcısı
NUSRETTİN ERGÜL
30 59 
246 30 59
 
    Müdür Yardımcısı
ABDÜLAZİZ TÜRETKEN
30 59
246 30 59
9. İcra Müdürü 
RECEP GÜRSES 
31 15
246 31 15
    Müdür Yardımcısı
MUSTAFA FINDIK
31 17
246 31 17
    Müdür Yardımcısı
BİLAL ER
31 17
246 31 16
10. İcra Müdürü 
ALİ KOZAN
31 23 
246 31 23
    Müdür Yardımcısı
NAİL VATANDAŞ
31 25
246 31 25
    Müdür Yardımcısı
METİN PORTAKAL
31 24
246 31 24
11. İcra Müdürü 
YÜKSEL UYSAL
31 83
246 31 83
    Müdür Yardımcısı
HÜLYA MUTLUKAYA 
31 84
246 31 84
    Müdür Yardımcısı
DERYA APAYDIN
31 84
246 31 84
12. İcra Müdürü 
AHMET DURAN KAYHAN 
31 87
246 31 87
    Müdür Yardımcısı
ÖZLEM BUĞDAYCI
31 89
246 31 89
    Müdür Yardımcısı
UĞUR ÇETİNKAYA
31 88
246 31 88
13. İcra Müdürü 
HALİL İBRAHİM SAMANCI
31 91
246 31 91
    Müdür Yardımcısı
ALİ ÖZMİL
31 93
246 31 93
    Müdür Yardımcısı
HÜSEYİN FİDAN
31 92
246 31 92
14. İcra Müdürü 
BERKAY ÜNAL 
31 94
246 31 94
    Müdür Yardımcısı
ŞEVKET ASLAN
31 95
246 31 95
    Müdür Yardımcısı
TAYFUN YÖRÜK
31 96
246 31 96
15. İcra Müdürü
AYHAN GENÇ
30 74
246 30 74
    Müdür yardımcısı
GÜLEYİP ÖZTÜRK
30 68
246 30 68
    Müdür yardımcısı
GÜLCAN SAÇ
30 68
246 30 68
16. İcra Müdürü
ÇETİN ÇİMEN
30 75
246 30 75
    Müdür Yardımcısı
FATMA ZORLU ASLAN
 30 76 
246 30 76
    Müdür Yardımcısı
ERDAL  YETİM
30 76
246 30 76
CEZA İNFAZ KURUMLARI
ADI SOYADI 
DAHİLİ 
HARİCİ 
E TİPİ CEZA İNFAZ KURUMU MÜD.
MEHMET ÖZER
 
221 12 66
E TİPİ CEZA İNFAZ KURUMU SANTRAL
 
 
221 09 91
E TİPİ CEZA İNFAZ KURUMU NEZARET
 
 30 51 
246 30 51
L TİPİ CEZA İNFAZ KURUMU MÜD.
ŞEREF TATLI
 
423 13 63
L TİPİ CEZA İNFAZ KURUMU SANT. 
 
 
423 13 61
L TİPİ CEZA İNFAZ KURUMU NEZARET 
 
30 52
246 30 52
DEN.SERB.YRD.MRK.ŞB.MÜD.       
YAVUZ KAYA
 
237 95 60
SEÇİM KURULLARI
ADI SOYADI
DAHİLİ
HARİCİ
İL SEÇİM KURULU BAŞKANI
FARİS ÖZSOY 
30 90
246 30 90
MURATPAŞA 1 İLÇE SEÇ. KUR. BŞK. 
MEHMET DEVECİ
31 41
246 31 41
MURATPAŞA 2 İLÇE SEÇ. KUR. BŞK. 
CANAN KARCI 
35 54
246 35 54
KONYAALTI İLÇE SEÇİM KUR. BŞK.
ÖMER FARUK BALABAN
30 67
246 30 67
KEPEZ  1 İLÇE SEÇİM KURULU BŞK. 
SÜLEYMAN TEKE
30 42
246 30 42
KEPEZ  2 İLÇE SEÇİM KURULU BŞK. 
MUSTAFA KUTU
31 73
246 31 73 
AKSU SEÇİM KURULU BAŞKANI
NECLA KASAP
33 27
246 33 27
DÖŞEMEALTI SEÇİM KURULU BŞK.
NURSEL TEKE
33 32
246 33 32
İL SEÇİM KURULU MÜDÜRÜ
SABRİ ŞAHİN
35 06
246 35 06
MURATPAŞA SEÇİM KURULU MÜD.
SABRİ ŞAHİN
35 06
246 35 06
KONYAALTI SEÇİM KURULU MÜD.
GÜRSEL ÖZDEMİR
35 05
246 35 05
KEPEZ SEÇİM KURULU MÜDÜRÜ 
İBRAHİM ÇIRAK
35 08
246 35 08
AKSU SEÇİM KURULU MÜDÜRÜ
GÜLDALİ ÖZTÜRK
35 07
246 35 07
DÖŞEMEALTI SEÇİM KURULU MÜD.
AHMET DOĞAN 
35 04
246 35 04
 
İDARÎ YARGI TEŞKİLÂTI TELEFON REHBERİ 
BÖLGE İDARE MAHKEMESİ
ADI SOYADI
 
HARİCİ
Bölge İdare Mahkemesi Başkanı 
İRFAN KESKİN
37 10
246 37 10
Bölge İdare Mahkemesi Üyesi
I. MELİS KAYA 
37 11
246 37 11
Bölge İdare Mahkemesi Üyesi
İSA YEĞENOĞLU
37 12
246 37 12
Bölge İdare Mahkemesi Üyesi
HACI GÖÇER
37 13
246 37 13
Bölge İdare Mahkemesi Üyesi
CENGİZ MAYSAN
37 14
246 37 14
Bölge İdare Mahkemesi Üyesi
KAMMER ÜNAL
37 17
246 37 17
Bölge İdare Mahkemesi Üyesi
SADIK SAĞLAM
37 48
246 37 48
Bölge İdare Mahkemesi Üyesi
SELÇUK TOPAL
37 72
246 37 72
Bölge İdare Mahkemesi Üyesi
MESUT AKPINAR
37 70
246 37 70
Yazı İşleri Müdürü
AHMET YÜKSEL 
37 15
246 37 15
Kalemi
 
37 16
246 37 16
İDARİ İŞLER 
 
 
 
Bölge İdare Mahkemesi İdari İşler Mü
GÜL ESEN 
37 75
246 37 75
Bölge İdare Mahkemesi Bşk. Özl. Klm. 
ASLIHAN KESKİN
37 10
246 37 10
Bölge İdare Mank.Z.Katibi
TÜLAY TURAN
37 76
246 37 76
Bölge İdare Mahkemesi B. İşl. Odası 
ŞEYDA  ERDOĞAN
37 78
246 37 78
Bölge İdare UYAP Uzm.Kullanıcı
FATMA GÜL ÖZKAYA
37 16
246 37 16
Bölge İdare Mahkemesi Bşk. şöförü. 
RAMAZAN ÖZTÜRK
37 10
246 37 10
Bölge İdare Mahkemesi Teknik Servis
CENGİZ KELEŞ
37 77
246 37 77
İDARE MAHKEMELERİ
 
 
 
1. İdare Mahkemesi Başkanı 
ERKAN ATILI 
37 20
246 37 20
1. İdare Mahkemesi Üyesi
ÜLKÜ KÖSE BEYAZIT
37 24
246 37 24
1. İdare Mahkemesi Üyesi
SEYFETTİN KARA
37 23
246 37 23
1. İdare Mahkemesi Üyesi
MUSTAFA EVREN GÜMÜŞ
37 22
246 37 22
1. İdare Mahkemesi Üyesi
MEHMET ALTAY
37 21
246 37 21
Yazı İşleri Müdürü
MEHMET HAKAN BALCI
37 25
246 37 25
Kalemi
 
 
246 37 26
2. İdare Mahkemesi Başkanı 
CİHAN MEZKİT
37 30
246 37 30
2.İdare Mahkemesi Üyesi
EGEMEN SANCAKTAR MAY
37 32
246 37 32
2. İdare Mahkemesi Üyesi
MUSTAFA SERDENGEÇTİ
37 31
246 37 31
2. İdare Mahkemesi Üyesi
SABRİ BURÇİN ARSEVEN
37 41
246 37 41
Yazı İşleri Müdürü
BELGİN GÜNDOĞDU
37 35
246 37 35
Kalemi
 
 
246 37 36
3. İdare Mahkemesi Başkanı 
KAMİL ERGÜN
37 40
246 37 40
3. İdare Mahkemesi Üyesi
AHMET DEMİR 
37 42
246 37 42
3. İdare Mahkemesi Üyesi
YÜKSEL YAVAŞ
37 34
246 37 34
3. İdare Mahkemesi Üyesi
SERKAN DEDETÜRK
37 33
246 37 33
3. İdare Mahkemesi Üyesi
ORHAN ÇILDIROĞLU
37 43
246 37 43
3. İdare Mahkemesi Üyesi
METİN ÇELİK
39 29
246 37 29
Yazı İşleri Müdürü
SULTAN ERKAN
37 45
246 37 45
Kalemi
 
37 46
246 37 46
VERGİ MAHKEMELERİ
 
 
 
1. Vergi Mahkemesi Başkanı 
MEHMET BARIŞ
37 50
246 37 50
 
1. Vergi Mahkemesi Üyesi 
ZAFER TÜFEKÇİ 
37 52
246 37 52
1. Vergi Mahkemesi Üyesi 
RIDVAN GENÇ
37 54
246 37 54
1. Vergi Mahkemesi Üyesi 
ADEM TÜRK
37 53
246 37 53
1. Vergi Mahkemesi Üyesi
ENDER TURUS
37 51
246 37 53
Yazı İşleri Müdürü
ZÜMRAN AVŞAR
37 55
246 37 55
Kalemi
 
37 56
246 37 56
2. Vergi Mahkemesi Başkanı 
EROL URHAN 
37 60
246 37 60 
2. Vergi Mahkemesi Üyesi 
İSMAİL MURAT AKTOPRAK
37 53
246 37 53
2. Vergi Mahkemesi Üyesi 
BAYRAM ERÇOBAN 
37 63
246 37 63
2. Vergi Mahkemesi Üyesi 
BAYRAM BARIŞ ÖZKANAY
37 61
246 37 61
2. Vergi Mahkemesi Üyesi 
TURGAY ASLAN
37 64
246 37 64
Yazı İşleri Müdürü
YAŞAR BAŞ 
37 65
246 37 65
Kalemi
 
37 66
246 37 66
Polis Noktası
CEMİLE DÜLGER
37 44
246 37 44
 
SONER GÜVEN
37 44
246 37 44
Vezne 
Derya KISSA
37 69
246 37 69
Tarama Bürosu
 
37 68
246 37 68
Ön Büro
Erkan ÇATAK
37 68
246 37 68
Aday Hakim Odası
            
37 28
246 37 28
Çay Ocağı
 
37 91
246 37 91
ADLİYE İLE İRTİBATLI BİRİMLER
ADI SOYADI 
 
DAHİLİ 
ATGV TESİS MÜDÜRÜ 
 
 
431 22 33
ATGV TESİS SANTRAL 
 
 
431 22 40 -41-42
MELTEM MİSAFİRHANESİ 
 
 
237 41 94
MELTEM BEKÇİ KULUBESİ 
 
 
0 505 318 07 78
GÜLLÜK BEKÇİ KULUBESİ 
 
 
244 79 62
BARO BAŞKANLIĞI
BARO BAŞKANLIĞI
ADI SOYADI
 
HARİCİ
BARO BAŞKANI
AV. A. TUNGA BACANLI
    33 25
246 33 25
BARO BŞK. SEKRETERİ
PINAR KAHYALAR
    33 24
246 33 24
BARO BŞK. YARDIMCISI
AV.LEVENT GEÇERLER
 
242 07 38
BARO GENEL SEKRETERİ 
AV.SEDAT ALP
 
322 10 50
BARO MÜDİRESİ
ŞERİFE İLGENCİ
 
238 61 55
BAROHAN 
 
 
238 61 56
BARO KAFETERYA- FOTOKOPİ
MURAT ÇOŞAR 
 
237 05 75
BARO FAKS 
 
237 92 71 238 58 57
AKSEKİ İLÇE TEMSİLCİSİ
AV. AHMET YILMAZ
 
678 16 38
ALANYA İLÇE TEMSİLCİSİ
AV. OSMAN DOĞAN
 
512 35 70
DEMRE İLÇE TEMSİLCİSİ
AV. BAYRAM ŞİMŞEK
 
871 70 71
ELMALI İLÇE TEMSİLCİSİ
AV. TAHİR TOPRAK
 
618 13 61 
FİNİKE İLÇE TEMSİLCİSİ
AV. ÖZGÜR AKKÜÇÜK
 
855 59 01
GAZİPAŞA İLÇE TEMSİLCİSİ
AV. DENİZ BİLGİÇ
 
572 27 95
KAŞ İLÇE TEMSİLCİSİ
AV. HAKAN TÜZEN
 
836 44 15
KEMER İLÇE TEMSİLCİSİ
AV.RAMAZAN BEYREK
 
814 33 51
KORKUTELİ İLÇE TEMSİLCİSİ
AV. FATİH ÇAKAL
 
643 65 17
KUMLUCA İLÇE TEMSİLCİSİ
AV. ERTUĞRUL GEYLANİ
 
887 56 91
MANAVGAT İLÇE TEMSİLCİSİ
AV. METİN AÇIKGÖZ
 
742 17 83
SERİK İLÇE TEMSİLCİSİ
AV.HÜSEYİN ŞEKER
 
712 66 38
KOMŞU ADLÎ MERKEZLER
ADI SOYADI 
HARİCİ 
KEMER C.BAŞSAVCILIĞI 
ADLİYE SANTRAL 
814 53 45
KEMER C.BAŞSAVCISI 
İBRAHİM TOKALI
814 50 50
KORKUTELİ C.BAŞSAVCILIĞI 
ADLİYE SANTRAL 
643 17 42
KORKUTELİ C.BAŞSAVCISI
SABRİ DAĞDELEN
643 17 42
MANAVGAT C.BAŞSAVCILIĞI 
ADLİYE SANTRAL 
746 19 80
MANAVGAT C.BAŞSAVCISI 
İLHAN OCAK
746 31 04
AKSEKİ C.BAŞSAVCILIĞI 
ADLİYE SANTRAL 
678 22 78
AKSEKİ C.BAŞSAVCISI 
KENAN ŞAHİN
678 22 78
SERİK C.BAŞSAVCILIĞI 
ADLİYE SANTRAL 
722 15 85
SERİK C.BAŞSAVCISI
İBRAHİM MURAT SERDAR NİZAMOĞLU
722 30 20
ALANYA C.BAŞSAVCILIĞI 
ADLİYE SANTRAL 
513 10 00
ALANYA C.BAŞSAVCISI
YENER YAVUZ
511 74 67
GÜNDOĞMUŞ C.BAŞSAVCILIĞI 
ADLİYE SANTRAL 
781 28 69
GÜNDOĞMUŞ C.BAŞSAVCISI
HÜSEYİN KÜÇÜK
781 20 04
GAZİPAŞA C.BAŞSAVCILIĞI 
ADLİYE SANTRAL 
572 24 86
GAZİPAŞA C.BAŞSAVCISI 
RAMAZAN ERTUNÇ
572 10 07
ELMALI C.BAŞSAVCILIĞI 
ADLİYE SANTRAL 
618 10 21
ELMALI C.BAŞSAVCISI
MUSTAFA ÖZLÜOĞLU
618 10 35
KAŞ C.BAŞSAVCILIĞI 
ADLİYE SANTRAL 
836 26 55-6
KAŞ C.BAŞSAVCISI 
DİLBER ATALAY
836 10 51
FİNİKE C.BAŞSAVCILIĞI 
ADLİYE SANTRAL 
855 14 63
FİNİKE C.BAŞSAVCISI 
ALTUĞ KÜRŞAT ŞAHİN
855 10 09
DEMRE C.BAŞSAVCILIĞI 
ADLİYE SANTRAL 
871 46 10
DEMRE C.BAŞSAVCISI 
MUSTAFA KUTSAL  KAYA
871 41 36
KUMLUCA C.BAŞSAVCILIĞI 
ADLİYE SANTRAL 
887 55 35
KUMLUCA C.BAŞSAVCISI 
ERCAN CEYLAN
887 10 03 
NOTERLİKLER
ADI SOYADI
HARİCİ
NOTER ODASI BAŞKANI
IŞIK ÖZKOL 
238 24 86
NOTERLER ODASI
 
241 53 55
1.   Noterlik 
BURHAN YÜZBAŞIOĞLU
248 33 18
2.   Noterlik 
AYŞEGÜL AŞKIN
241 59 98 
3.   Noterlik 
İBRAHİM KARATAŞ
241 83 77
4.   Noterlik 
SÜLEYMAN KÖSE
242 07 46
5.   Noterlik 
VEKİL FIRAT KAPLAN
243 10 20
6.   Noterlik 
İSMAİL ALSANCAK
311 52 00
7.   Noterlik 
MİRAY URAL
248 25 50
8.   Noterlik 
MUSTAFA ILGAZ
334 17 27
9.   Noterlik 
ŞÜKRÜ BAŞKURT
334 58 80
10. Noterlik 
IŞIK ÖZKOL 
238 24 86
11. Noterlik 
CEYHAN SÖYLEMEZ 
228 37 52
12. Noterlik 
VELİ BAĞATIR
338 30 44
13. Noterlik 
AHMET OSMANCIOĞLU 
324 71 19
14. Noterlik 
İSMET YENİGÜN
346 12 99 
15. Noterlik 
YUSUF İZCİOĞLU 
321 43 10
16. Noterlik 
S. ERSİN HARMANDAR 
227 22 44
17. Noterlik
AYŞEGÜL ÖZMEN
421 41 99
18. Noterlik
SALİM SAYAR
226 14 16
19.  Noterlik
SADİ GÜRBÜZ
426 31 51
SİLAHLI KUVVETLER BİRİMLERİ                                                                                                        
HARİCİ
TUGAY VE GARNİZON KOMUTANI
TUĞG. İRFAN CAN
321 53 54
SG ANTALYA GRUP KOMUTANI
SG.YRB. KADİR KARAKAYA
259 13 76
SG ANTALYA HAVA GRUP KOMUTANI
SG.KD.BNB. ALİ ÖZTÜRK
259 13 76
SG EĞİTİM VE ÖĞRETİM KOMUTANI.
DZ.ALB.MUTLU ŞEMDİNAN YILDIRIM
259 13 76
ANTALYA DENİZ KOMUTANI
DZ.KD.ALB.SEDAT AKKUŞ
259 13 03
HAVA MEYDAN KOMUTANI
HV.MU.ALB.ÖMER AKDOĞAN
330 32 50
3.PİYADE EĞİTİM TUGAY ERKAN BŞ.I
P. ALB KADİR ÇORBA 
321 53 54
3.PİYADE EĞİTİM TUGAY KOMUTAN Y
P. ALB. HALUK ERSOY
321 53 54
ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI 
P.ALB.ZAFER ERŞAHİN
243 38 44
JANDARMA KOLLUK MERKEZLERİ 
HARİCİ
İL JANDARMA KOMUTANI
J.KD.ALB.AHMET YURDAGÜL
238 22 00
İL JANDARMA KOMUTANLIĞI 
 
238 22 07
İL MRK. JANDARMA KOMUTANLIĞI 
 
238 02 34
BELDİBİ JANDARMA KOMUTANLIĞI 
 
824 97 47
DAĞ JAND. KARAKOL KOMUTANLIĞI 
 
438 20 21
DÖŞEMEALTI JAND. KOMUTANLIĞI
 
421 3007
YEŞİLKARAMAN JAND. KARAKOL K.
 
461 23 78
VARSAK JAND. KARAKOL KOM. 
 
417 36 55
AKSU JAND. KARAKOL KOM.
 
426 30 32
ÖZLÜ JAND. KARAKOL KOM.
 
431 21 54
ÇAKIRLAR JAND. KARAKOL KOM. 
 
439 40 20
ALANYA İLÇE JAND. KOMUTANLIĞI 
 
513 10 03
DEMRE İLÇE JAND. KOMUTANLIĞI 
 
871 51 89
ELMALI İLÇE JAND. KOMUTANLIĞI 
 
618 63 01
FİNİKE İLÇE JAND. KOMUTANLIĞI 
 
855 16 40
GAZİPAŞA  İLÇE JAND. KOM. 
 
572 10 15
GÜNDOĞMUŞ  İLÇE JAND. KOM.
 
781 20 14
İBRADİ  İLÇE JAND. KOMUTANLIĞI 
 
691 20 15
KAŞ  İLÇE JAND. KOMUTANLIĞI 
 
836 10 07
KEMER  İLÇE JAND. KOMUTANLIĞI 
 
814 10 16
KORKUTELİ  İLÇE JAND. KOM.
 
643 62 60
KUMLUCA  İLÇE JAND. KOM.
 
887 10 05
MANAVGAT  İLÇE JAND. KOM.
 
742 28 59
SERİK  İLÇE JAND. KOMUTANLIĞI 
 
722 10 08
AKSEKİ İLÇE JAND.KOMUTANLIĞI
 
678 10 25
EMNİYET ŞUBE  MÜDÜRLÜKLERİ                                                                                          HARİCİ
İL EMNİYET MÜDÜRÜ 
CEMİL TOMBUL
345 41 00
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (Santral)
 
345 41 00
GÜVENLİK ŞB. MÜDÜRLÜĞÜ 
 
227 96 00
PASAPORT ŞB. MÜDÜRLÜĞÜ 
 
227 96 05
TRAFİK TESCİL ŞB. MÜDÜRLÜĞÜ 
 
227 96 08
İSTİHBARAT ŞB. MÜDÜRLÜĞÜ 
 
345 41 17
ASAYİŞ ŞB. MÜDÜRLÜĞÜ 
 
237 45 20-237 50 64
OLAY YERİ İNCELEME ŞB MÜD.
 
344 24 31
KRİMİNAL POLİS LAB. MÜD.
 
325 54 14
ÇOCUK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 
326 09 09
KAÇAKÇILIK VEORG. SUÇ. MÜC.ŞB.M
 
237 43 43
HAVA LİMANI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 
315 16 50
MOBESE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 
227 21 12
SİBER  SUÇLARLARLA MÜCADA ŞB. 
 
341 21 30
YABANCILAR ŞUBE MÜDÜRRLÜĞÜ
 
227 96 07
İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜKLERİ                                                                               
KONYAALTI İLÇE EMNİYET MÜD.
 
229 63 81
KEPEZ İLÇE EMNİYET MÜD.
 
344 44 75
DÖŞEMEALTI İLÇE EMNİYET MÜD.
 
421 42 12
AKSU İLÇE EMNİYET MÜD.
 
426 23 70
MURATPAŞA İLÇE EMNİYET MÜD.
 
243 40 88
ALANYA İLÇE EMNİYET MÜD.
 
511 23 12
DEMRE İLÇE EMNİYET MÜD.
 
871 42 21
ELMALI İLÇE EMNİYET MÜD.
 
618 62 52
FİNİKE İLÇE EMNİYET MÜD.
 
855 10 21
GAZİPAŞA İLÇE EMNİYET MÜD.
 
572 13 99
İBRADİ İLÇE EMNİYET MÜD.
 
691 23 01
KAŞ İLÇE EMNİYET MÜD.
 
836 10 24
KEMER İLÇE EMNİYET MÜD.
 
814 15 46
KORKUTELİ İLÇE EMNİYET MÜD.
 
643 66 63
KUMLUCA İLÇE EMNİYET MÜD.
 
887 73 00
MANAVGAT İLÇE EMNİYET MÜD.
 
746 32 21
SERİK İLÇE EMNİYET MÜD.
 
722 25 86
EMNİYET KOLLUK MERKEZLERİ                                                                                      HARİCİ
AKSU POLİS MERKEZİ
 
426 23 76
ALTINOVA POLİS MERKEZİ
 
341 21 41
BAHÇELİEVLER POLİS MERKEZİ
 
244 27 08
BELDİBİ POLİS MERKEZİ
 
824 93 00
DEMİRCİKARA POLİS MERKEZİ 
 
322 03 52
DÖŞEMEALTI POLİS MERKEZİ
 
421 42 12
FATİH POLİS MERKEZİ 
 
227 23 00
MEYDAN POLİS MERKEZİ
 
345 41 16
SANAYİ POLİS MERKEZİ 
 
345 66 09
YENİKAPI POLİS MERKEZİ
 
311 91 98
KEPEZ POLİS MERKEZİ
 
337 02 99
ADLİYE POLİS MERKEZİ
 
246 31 31- DAHİLİ : 31 31
KAMU KURUMLARI 
ADI SOYADI
HARİCİ
VALİ
 
243 18 80
ANTALYA MERKEZ VALİLERİ
 
 
MERKEZ VALİSİ
EKREM ÖZSOY
 
MERKEZ VALİSİ
CAN DİREKÇİ
 
MERKEZ VALİSİ
İSMAİL FIRAT
 
VALİ YARDIMCISI
TURAN EREN 
243 97 89
VALİ YARDIMCISI
MEHMET KURTOĞLU
243 52 62
VALİ YARDIMCISI
ALİ NAZIM BALCIOĞLU
243 97 88
VALİ YARDIMCISI
MEHMET YAVUZ
243 52 61
VALİ YARDIMCISI
GÜLİHSAN YİĞİT
243 52 63
VALİ YARDIMCISI
RECEP YÜKSEL
243 97 92
VALİ YARDIMCISI
MUSTAFA ÖZKAYNAK
243 52 63
VALİ YARDIMCISI
HÜSEYİN ECE
243 97 98
AKSEKİ KAYMAKAMI
MURAT BEŞİKÇİ
678 10 21
AKSU KAYMAKAMI
VEYSEL ÖZGÜR
426 39 39
ALANYA KAYMAKAMI
ERHAN ÖZDEMİR
513 10 01
DEMRE KAYMAKAMI
YUSUF İZZET KARAMAN
871 53 53
DÖŞEMEALTI KAYMAKAMI
MEHMET BAYGÜL
421 44 41-42
ELMALI KAYMAKAMI
MEHMET MURAT ÇEKMEN
618 10 08
FİNİKE KAYMAKAMI
MESUT YAKUTA
855 10 05
GAZİPAŞA KAYMAKAMI
MUHİTTİN PAMUK
572 28 84
GÜNDOĞMUŞ KAYMAKAM V.
İSMAİL DEMİR
781 20 06
İBRADI KAYMAKAMI
ZERRİN ÇAY 
691 22 94
KAŞ KAYMAKAMI
SELAMİ KAPANKAYA
836 10 04
KEMER KAYMAKAMI
HALİL SERDAR CEVHEROĞLU
814 44 81
KEPEZ KAYMAKAMI
SAVAŞ TUNCER
335 41 11
KONYAALTI KAYMAKAMI
İBRAHİM KEKLİK
229 94 90-91
KORKUTELİ KAYMAKAMI
ERKAN KARAHAN 
643 60 01
KUMLUCA KAYMAKAMI
CANAN HANÇER BAŞTÜRK
887 10 01
MANAVGAT KAYMAKAMI
EMİR OSMAN BULGURLU
746 10 04
MURATPAŞA KAYMAKAMI
CEVDET CAN
244 75 50-51
SERİK KAYMAKAMI
EROL RÜSTEMOĞLU
722 10 04
İL YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
ŞÜKRÜ ŞAN
243 97 97
İL İDARE KURULU
OSMAN ERDEM
243  97 93
İL MAHALLİ İDARELER MÜDÜR V.
HADİYE YILMAZ YALIN
243 43 45
İL PLANLAMA VE KOOR. MÜD.  
ERDOĞDU ÖKSÜZ
243 97 95
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ
SEMAHER YEŞİLGÜN
243 18 80
PROTOKOL MÜDÜRÜ V
İBRAHİM DEDİKLİ
243 97 96
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER İL MÜD.
GÜLHAN TEZEL
243 95 58
İL DERNEKLER MÜDÜRÜ
KADİR KAYGUSUZ
247 08 37
İL  SOSYAL ETÜT VE  PROJE MÜD.
SÜLEYMAN UYSAL
243 97 94
HUKUK İŞLERİ ŞUBE MÜD.
FİLİZ ABBASPUR
243 97 94
ŞEHİT VE GAZİ İŞLEMLERİ ŞB. MÜD.
FİKRET AKBAŞ
243 97 94
BİLGİ İŞLEM ŞUBE MÜD.
TURGUT BAYAZİT
243 97 94
AKD. ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ
PROF.DR. İSRAFİL KURTCEPHE
227 59 82-83
REKTÖR YARDIMCISI 
PROF.DR. ABDUL AZİZ ERGİN
227 59 94
REKTÖR YARDIMCISI 
PROF. DR.RAMAZAN ÇETİNKAYA
227 59 96
REKTÖR YARDIMCISI 
PROF.DR. İBRAHİM AKINCI
227 59 92
ULUSLARARASI ANT. ÜNİVERSİTESİ R
PROF.DR.CİHAT GÖKTEPE
245 00 42
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI
MENDERES TÜREL
   249 50 01-2
AKSU BELEDİYE BAŞKANI 
HALİL ŞAHİN
426 30 49
D.ALTI  BELEDİYE BAŞKANI 
TURGAY GENÇ
421 30 55
KEPEZ  BELEDİYE BAŞKANI 
AV. HAKAN TÜTÜNCÜ
310 58 58
KONYAALTI  BELEDİYE BAŞKANI 
MUHİTTİN BÖCEK 
259 09 21
MURATPAŞA  BELEDİYE BAŞKANI 
Av.ÜMİT UYSAL
324 54 29
AKSEKİ BELEDİYE BAŞKANI
MUSTAFA İSMET UYSAL
678 10 08
ALANYA BEDİYE BAŞKANI
ADEM MURAT YÜCEL
513 10 02
ELMALI BELEDİYE BAŞKANI
AV. ÜMİT ÖZTEKİN
618 67 01
FİNİKE BELEDİYE BAŞKANI
KAAN OSMAN SARIOĞLU
855 58 00
GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANI
DR.ADİL ÇELİK
572 10 13
GÜNDOĞMUŞ BELEDİYE BAŞKANI
MEHMET ÖZEREN
781 20 11
İBRAD BELEDİYE BAŞKANI
SERKAN KÜÇÜKKURU
691 2004
DEMRE BELEDİYE BAŞKANI
SÜLEYMAN TOPÇU
871 51 28 
KAŞ BELEDİYE BAŞKANI
HALİL KOCAER
836 10 20
KEMER BELEDİYE BAŞKANI
MUSTAFA GÜL
814 26 22
KORKUTELİ BELEDİYE BAŞKANI
HASAN GÖKÇE
643 60 75
KUMLUCA BELEDİYE BAŞKANI
HÜSAMETTİN ÇETİNKAYA
887 27 00
MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI
ŞÜKRÜ SÖZEN
746 10 82
SERİK BELEDİYE BAŞKANI
PROF DR.RAMAZAN ÇALIK
722 46 81
İL NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜD.
ÜLKÜ YAVUZ
243 45 69
MURATPAŞA İLÇE  NÜFUS MÜD.
BİRSEN ŞAHİN
243 45 67
KEPEZ İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ
GÜLPERİ ÜNAL
346 83 83
KONYAALTI  İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ
 ALİ ÇOMAK
229 93 97
DÖŞEMEALTI  İLÇE NÜFUS MÜD.
MEVLÜT ŞİMŞEK
421 44 10
EXPO 2016 ANT. AJANSI GNL. SEK.
SELAMİ GÜLAY
226 20 16
ANFAŞ( EXPO CENTER) YÖN.KR.BŞK.
 
462 20 00
VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜR V.
İBRAHİM GENÇ
244 13 94
GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜD.
RAGİBE ÇOŞKUN
251 05 87
YATIRIM İZLEME VE KOORD. BŞK.
ALİ NAZIM BALCIOĞLU(VALİ YRD.)
243 97 93
BASIN YAYIN ENFORMASYON İL MD.
ESEN DİLER
248 33 13
BASIN İLAN KURUMU ANT. ŞB. MÜD.
NEDİM ENGİN
243 24 65
TRT ANTALYA MÜDÜRÜ
HÜSEYİN ARSLAN GİRAY
345 42 21
ANADOLU AJANSI BÖLGE MÜDÜRÜ
HIZIR HACISALİHOĞLU
243 00 91
İL MÜFTÜSÜ 
OSMAN ARTAN
346 50 98
İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRÜ
FEVZİ TİMUR
243 02 55
AİLE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜD
ABDULLAH ÇALIŞKAN
243 44 75
SOSYAL YAR. VE DAY. VAKFI MÜD.
AHMET ÇALIM
346 20 40
İL ÇEVRE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ
BEDRETTİN TAŞKESEN
237 00 10
İL BİLİM SANAYİ VE TEK. MÜD. VEK.
RIDVAN KÖSESOY
243 47 77
TÜBİTAK ULUSAL GÖZLEMEVİ MÜD.V.
PROF.DR.HALİL KIRBIYIK
227 84 01
SOSYAL GÜV. İL KURUMU İL MÜD.
SELİM EROL 
310 46 46
ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRÜ
VELİ TEKKANAT
229 40 66
TAPU VE KADOSRA 6. BÖLGE MÜD.
MÜRSEL NECMİ AKKOCA
238 63 12
KADOSTRO MÜDÜRÜ
RECEP GÜNASLAN
238 63 18
İLLER BANKASI A.Ş ANTALYA BL.MD.
OSMAN NURİ BAŞARAN
227  05 18
SERBEST BÖLGE MÜDÜR VKL.
SALİM YILDIZ
259 09 35
AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
MURAT YİĞİT
338 13 93 -94
CLK AKDENİZ ELEKTİK PRK.SATIŞ A.
HALİT BAKAL
339 99 23-24
TEİAŞ MÜDÜRÜ
KAMİL BACAK
346 69 99
EUAŞ ANTALYA VE YÖRESİ HES İŞL
ALİ KOCABAŞ
221 14 00
YK.ÖĞ.KREDİ VE YURT.BÖL.MÜD.VKL
RAMAZAN TATLI
312 28 51
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MD
MEHMET TARKAN TÜZKEN
311 73 73
TARIM KREDİ KOOP.ANT.BÖL.BRL.MD
A. NACİ YORGANCILAR
311 99 08
ZİRAİ KARANTİNA MÜDÜRÜ
EKREM ÇETİN
346 66 57
BATI AKDENİZ TARIMSAL ARAŞTIRMA
DR. ABDULLAH ÜNLÜ
321 67 96
TOHUM SERFİTİKASYON TEST MÜD.
AHMET KARATAŞ
427 40 44
BOZTEPE TARIM İŞLETMELERİ MÜD.
OLCAY AKIN
714 32 06
ANT.PAMUK VE NAREN. TARIM SAT.K
ABDULLAH BALABAN
426 21 43
AKDENİZ SU ÜRÜNLERİ ARAŞ. ÜRT.E
DOÇ.DR.YILMAZ EMRE
251 05 87
İL GIDA TARIM HAYVANCILIK MÜD. V.
AHMET DALLI
345 27 21
 
İL KONTROL LABORATUVAR MÜDÜRÜ
FARUK KURNAZ
339 00 10
BATI AKDENİZ GÜMRÜK VE TİC.BL MD
RAGİBE COŞKUN
259 09 41
TİCARET İL MÜDÜRÜ
HÜSEYİN YALÇIN KOCA
243 47 77
TSE AKDENİZ BÖLGE KORD.
RIFAT KABUKÇU
334 01 17
TSE ANT. BELGELENDİRME MÜD.
RIFAT KABUKÇU
248 50 05
TSE AKDENİZ PROJE KORD.
HÜSEYİN ÖZDAMAR
334 01 17
ANT.ÜRÜN DENETMEN. GR. BŞK.VKL.
RAMAZAN TALAT GÜÇSAV
345 26 81
ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜD.
İLHAN METİN
258 11 00
ANTALYA TASFİYE İŞLETME MÜDÜRÜ
ŞENDUR ÖZKAYNAK
259 03 80
KOSGEB ANTALYA HZ. MER.MÜD.
KAZIM AKGÜN
311 60 37
EMG TEFTİŞ KURULU ANT. BÖL. MD
SİNAN SALMAN
311 12 11
EGM MERKEZ EMNİYET MD.ANT.ÇAL.
AHMET AYDIN
312 92 09
EGM ANTALYA POLİS EVİ
BÜLENT TAŞÇI
247 85 16
ÖĞRETMENEVİ
AHMET RAMAZAN İSPİR
227 11 42
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
OSMAN NURİ GÜLAY 
238 60 00
İL DEFTERDARI 
VELİ TUÇEZ
237 85 01
VERGİ DAİRESİ BAŞKAN V.
HALİL AKÇA
237 06 90
MİLLİ PİYANGO İDARESİ ŞB. MÜD.
DOĞAN KELEŞ
345 57 44
TÜRKİYE İSTATİSTİK KR.BLG.MÜD
ABDİ ÖNCEL
243 45 60
ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ
MUSTAFA TÜRK
345 14 62
BATI AKDENİZ ORMAN.ARAŞ.ENS.MÜ
 
                                 345 04 42
METEOROLOJİ 4. BÖLGE MÜDÜRÜ
EROL AYDIN
247 34 88
ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLE
İLKER ÇELİK
259 13 70
KARAYOLLARI 13. BÖL. MD. 
ŞENOL ALTIOK
   345 41 50-1
DSİ 13. BÖLGE MÜD.
TURKAY ÖZGÜR
331 16 12
MİLLİ PARK VI. BÖLGE MÜD. ŞB. MÜD
MUSTAFA TUĞRUL ŞAHİN
243 26 52
BEYDAĞLARI SAHİL MİLLİ PARK MÜD.
ERDEM İSMETOĞLU
345 14 65
ANTALYA LİMAN BAŞKANLIĞI
MURAT MÜFTÜOĞLU
259 12 12
DHMİ HAVALİMANI BAŞMÜD.
OSMAN SERDAR
330 33 01
TÜRK TELEKOM BÖLGE MÜDÜRÜ
METİN AY
555 10 10
PTT BAŞ MÜDÜRÜ 
MUSTAFA KAPLAN
244 01 70
TÜRKSAT İL MÜDÜRÜ
MUHAMMET ALİ BARDAKÇI
243 25 35
ASAT GENEL MÜDÜRÜ
FARUK KARAÇAY
310 13 00
ASBAŞ GENEL MÜDÜRÜ
ZEKİ GÜRSES
 259 09 30
TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU ANT.BÖ
ABDİ ÖNCEL
243 45 60
İL KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA B
MELİKE GÜL
247 87 61
İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ
İBRAHİM ACAR
247 76 60
RÖLÖVE VE ANITLAR MÜDÜRÜ
BERNA GÖRGÜN
     243 08 42
DEVLET SENFONİ ORKESTRASI MÜD
İBRAHİM SEZER
238 52 33
DEVLET TİYATRO MÜDÜRLÜĞÜ
SELİM GÜRATA
344 46 49
DEVLET OPERA-BALE MÜDÜRLÜĞÜ
KENAN KORBEK
241 42 02
TİC. VE SAN. ODA BŞK.
ÇETİN OSMAN BUDAK
314 37 01-2
TİC. BORSA BAŞKANI
ALİ ÇANDIR
244 26 70
SAĞLIK KURUMLARI 
ADI SOYADI
HARİCİ
İL SAĞLIK MÜDÜRÜ
DR.ÜNAL HÜLÜR
228 59 59
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SANTRAL
 
228 48 48
HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ
UZM. DR. MUDAT ÖZDEMİR
237 03 90
112 ACİLÇAĞRI MERKEZİ MÜDÜRÜ
ESRA YİĞİT
226 21 09
KAMU HASTENELERİ GENEL SEK.
DR.ERDOĞAN TAŞ
245 60 75-6  - 237 29 42  
KAMU HASTENELERİ  BİRLİĞİ
 
245 60 00
TÜRKİYE H.S.S GEN.MÜD.AKDENİZ BAŞ TABİBİ
DR.ÖZLEM ERİNEKÇİ
259 47 59
ANT.EĞ.VE ARAŞT. HAST. BAŞH.
DOÇ.DR. NURULLAH BÜLBÜLLEN
249 44 80
ANT.EĞ.VE ARAŞT.SANTRAL
 
249 44 00
ATATÜRK DEV. HAST. BAŞH. 
UZM.DR. KEMAL SELİM HACISALİHOĞLU
345 45 60
ATATÜRK DEV. HAST SANTRAL
 
345 45 50 
AĞIZ VE DİŞ SAĞL. MRK. BAŞH.
DT. İBRAHİM CENGİZ KATLANDUR
237 55 00
AÜ TIP FAKÜLTESİ BAŞHEKİMİ
DOÇ.DR.MURAT TURHAN
249 65 00
AÜ TIP FAKÜLTESİ SANTRAL
 
249 60 00
MEDİCAL PARK HASTANESİ BAŞH.
DR. ŞERİF KÖKSAL
314 34 34
OLİMPOS HASTANESİ BAŞH.
DR. FAHRİ ALTUN
228 09 09
YAŞAM HASTANESİ BAŞHEKİMİ
UZM.DR. CENGİZ DENİZER
310 80 80
ANADOLU HASTANESİ BAŞHEKİMİ
DR. HAKAN ÖZSÜER
249 33 00
MEDSTAR TOPÇULAR
DR.MUSA GÖK
444 21 12
MEDSTAR HASTANESİ BAŞH.
DR. ÖMER VEFİK ÖZUZAN
444 21 12
MEMORİAL HASTANESİ
DR. SEVİM ŞUEKİNCİ
314 66 66
DÜNYA GÖZ HASTANESİ
DR. HAKAN SİVRİKAYA
314 40 00
TALYA GÖZ HASTANESİ
DR. MEHTAP ABAY
228 78 78
UNCALI MEYDAN HASTANESİ
UZM.DR.HİDAYET UÇAR          
 
226 03 03
ÇALLI MEYDAN TIP MERKEZİ
 
344 09 09
MEYDAN TIP MERKEZİ
 
311 10 03
OFM ANTALYA HASTANESİ
UZM.DR.AHMET ARSLANTAŞ
444 50 07
ANTALYA TIP MERKEZİ
MESUL MÜDÜR ÇETİN BÜKE
321 60 40
ŞELALE TIP
 
326 90 51
AKDENİZ ŞİFA  HASTANESİ
ALTAN AYAZ
325 05 05
ULAŞIM 
 
HARİCİ
THY SATIŞ MÜDÜRÜ
ÖMER DURNA
      320 63 50 -51
THY
 
444 08 49 -    330 30 30 -   444 25 38 
ANADOLU JET
 
444 25 38
ONUR AİR
 
444 66 87
PEGASUS 
 
0888 288 18 18
ATLAS JET
 
444 33 87
SUN EKSPRES
 
444 07 97
OTOGAR
 
331 12 50
ULUSOY VARAN
 
 331 13 11 
KAMİL KOÇ
 
    331 11 70-1
METRO 
 
331 10 55
PAMUKKALE
 
      331 10 20…4
NİLÜFER
 
331 34 11 
AKDENİZ 
 
331 11 00
ÖZKAYMAK
 
331 11 91
KONTUR
 
331 10 01
ISPARTA PETROL
 
331 12 04
BEYDAĞI
 
332 91 54
BANKALAR
 
HARİCİ
T.C.MERKEZ BANKASI  ANT. ŞB. MD.
EYÜP KÜTÜK
244 22 76
T.C.ZİRAAT BANKASI  ANT.BÖL. BŞ..
FATİH ŞAHAN
243 39 95
T.C.HALKBANK BÖL. KOORDİNATÖRÜ
RİFAT ERTUĞ KOÇ
310 92 00
VAKIFLAR BANKASIAKDENİZ BÖL.MD.
İLKER YEŞİL
245 63 00
VAKIFLAR BANKASI MERKEZ ŞB.
MEHMET ARIÖZ
245 63 00
ZİRAAT BANKASI MERKEZ ŞB.
 
312 36 00
AKBANK MERKEZ ŞB.
 
249 97 00
FİNANSBANK MERKEZ ŞB.
 
311 22 80
GARANTİ MERKEZ  ŞB.
 
310 28 00
HALKBANK MERKEZ ŞB.
 
249 86 00
İŞBANK MERKEZ ŞB.
 
245 61 00
ŞEKERBANK MERKEZ ŞB.
 
243 48 51
YAPI KREDİ BANKASI MERKEZ ŞB.
 
321 47 51
TEB MERKEZ ŞB.
 
  248 48 01
HSBC MERKEZ ŞB.
 
243 88 88
ING BANK KONYAALTI ŞB.
 
246 53 00
DENİZBANK MERKEZ ŞB.
 
243 84 94
ALTERNATİF BANK MERKEZ ŞB.
 
243 22 04
ANADOLU BANK MERKEZ ŞB.
 
248 64 00
                  ÇAY OCAKLARI 
DAHİLİ 
Çay Ocakları Zemin Kat 
Hukuk Bloku 
30 26
Çay Ocakları  Zemin Kat 
Ceza Bloku 
30 27
Çay Ocakları 1. Kat 
Hukuk Bloku 
31 26 
Çay Ocakları 1. Kat 
Ceza Bloku 
31 64
Çay Ocakları 2. Kat 
Hukuk Bloku 
32 25
Çay Ocakları 2. Kat 
Ceza Bloku 
32 64
Çay Ocakları 3. Kat 
Hukuk Bloku 
33 16
Çay Ocakları 3. Kat 
Ceza Bloku 
33 49
Çay Ocakları 4. Kat 
Hukuk Bloku 
34 20
Çay Ocakları 4. Kat 
Ceza Bloku 
34 49

banner5
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV