09 Nisan 2012 Pazartesi

Özdilekpark AVM, uluslararası arenada

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Birliği'nce "Avrupa Alışveriş Merkezleri Ödülü" nün verileceği yarışmada 16 adayından biri seçilen, orta büyüklükte AVM kategorisinde de ilk 4 aday içerisine giren Özdilekpark AVM ' yi, 27 Şubat' ta jüri ziyaret edecek.

24 Şubat 2012 Cuma 18:31
Özdilekpark AVM, uluslararası arenada
 Fransa ' nın Cannes kentinde yapılan Gayrimenkul Fuarı MAPIC'de Türkiye'deki 2 AVM ile birlikte Avrupa finalistleri arasına giren Özdilekpark AVM' nin dahil olduğu yarışmanın sonucu 16 Nisan'da Berlin'de açıklanacak. 

Türkiye'nin yanı sıra Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, İsveç, Norveç ve Portekiz'den finale kalan AVM'ler Şubat ve Mart aylarında jüri tarafından gezilip değerlendirildikten sonra ödüller 16 Nisan'da Berlin'de düzenlenecek Avrupa Alışveriş Merkezi Konferansı sırasında açıklanacak. 

Çeşitli Avrupa ülkelerinden oluşan jüri, gün ışığını en iyi şekilde kullanma, sosyal alanların çokluğu, açık ve kapalı otoparkının yeterliliği, bölgenin siluetine koyduğu katkı, mimari özellikleri, ziyaretçi sayısı ve memnuniyeti,  konumu, ulaşım olanakları, çevre yönetimi gibi birçok farklı başlıklarda değerlendirmeye alınacak.  


    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?Cep Telefonunuz İle Görüntülü Konuşabiliyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:

KARİKATÜR

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV