04 Temmuz 2012 Çarşamba

Antalyalı inşaatçılar, Google Earth ile dünyaya açıldı!

• Google Earth’e 3 boyutlu bina ekleme uzmanı 3DLocationEarth.com, Antalya’nın turistik otellerinden sonra şimdi de inşaat projelerini dünyaya tanıtıyor.

31 Mayıs 2012 Perşembe 10:34
Antalyalı inşaatçılar, Google Earth ile dünyaya açıldı!
 Geçtiğimiz günlerde hayata geçirilen proje ile Görk İnşaat’ın Düden Park Evleri ve Cebeci İnşaat’ın yaptığı Azura Park, 3 boyutlu modellenerek Google Earth üzerinden sanal ziyarete açıldı. 3DLocationEarth.com tarafından gerçekleştirilen uygulama sayesinde, her iki proje de artık sadece Antalyalılar tarafından değil dünya genelinde sayıları 500 milyonu aşan tüm Google Earth kullanıcıları tarafından görülebilecek. 3 boyutlu uygulama sayesinde; inşaat projelerinin haritada bulunduğu gerçek lokasyon, geliş-gidiş güzergahları, ulaşım alternatifleri, şehir merkezine olan konumu, binaların farklı açılardan mimari görüntüleri ve diğer önemli detayları internet üzerinden sanal olarak gezilebiliyor. Bu yeni uygulama özellikle, gayrimenkul almak isteyen ancak, gerek mesafe sorunundan gerekse zamansızlıktan ötürü inşaat projelerine gidemeyenler için oturdukları yerden projeleri bütün yönleriyle inceleme fırsatı sunuyor. 

Bugüne kadar Mesa, İnanlar İnşaat, Sinpaş, Gül İnşaat, Enka, Özyurtlar, Garanti Koza, Keleşoğlu, Demir İnşaat, Uluhan Grup ve Çukurova İnşaat gibi sektörün önde gelen firmalarının özellikle İstanbul’daki konut projelerini 3 boyutlu modelleyip Google Earth üzerinde konumlandırarak sanal ziyarete açan 3DLocationEarth.com, Antalyalı inşaat firmalarını da dünyaya açmaya başladı.  

 

Uygulama sayesinde artık, Görk İnşaat’ın Düden Park Evleri’ni ve Cebeci İnşaat’ın Azura Park projesini sanki o anda oradaymış gibi haritadaki gerçek yerinde ve gerçeğiyle birebir modellenen 3 boyutlu görüntüleriyle gezmek Google Earth’e girmek yeterli olacak.  Kullanıcısına büyük kolaylık getiren sistem, henüz yapım aşamasında olan projenin bittiğinde nasıl görüneceğinden tutun da yapımı tamamlanan projeleri blokları, sosyal donatıları, ulaşım güzergahları, şehir merkezine olan konumu hatta gündüz ve gece görüntüsüne kadar her detayı oturduğunuz yerden görme fırsatı sunuyor. Antalya’daki inşaat projelerini 3DLocationEarth.com’dan veya Google Earth üzerinden 3 boyutlu olarak gezenler, verilen link sayesinde projenin kendi sayfasına da giderek daha detaylı bilgi alabiliyor.

 

3DLocationEarth.com’un 3 boyutlu dünyaya taşıdığı Düden Park Evleri ve Azura Park projelerini görmek www.3DLocationEarth.com adresini ziyaret edebilir, uygulama hakkında daha detaylı bilgi için (0216) 349 84 25 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?Antalya Milletvekillerinden hangisi daha çok Antalya için çaba sarf ediyor?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:

KARİKATÜR

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV