16 Haziran 2012 Cumartesi

Başkan Evcilmen ve meclis üyelerinden CHP İl Başkanı Devrim Kök’e ziyaret

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen ve Muratpaşa Belediyesi Meclis Üyeleri, CHP İl Başkanı Devrim Kök ve görev dağılımı yapan İl Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti. Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP İl Başkanı Devrim Kök, “Parti içi demokrasiyi özümsemiş ve yürekten inananlar için 26 Mayıs’ta alınan sonuç değil, ülke çapında kazanılacak zafer, esas zaferdir. Bu süreçte de sizlere çok güveniyoruz” dedi.

12 Haziran 2012 Salı 09:30
Başkan Evcilmen ve meclis üyelerinden CHP İl Başkanı Devrim Kök’e ziyaret
 Yerel yönetimlerin önemine dikkat çeken İl Başkanı Devrim Kök, “Belediyelerimiz sürekli AKP’nin haksız saldırılarına maruz kalıyor. Buna rağmen, başarılı projeleriyle dikkat çekiyor. Oy oranını sürekli arttıran ve son dönemde sosyal projeleri öne çıkan Muratpaşa Belediyesi ve Başkanımız bunun en güzel örneği. Önümüzdeki yerel seçimlerde de mevcut belediyelerimizi koruyup, diğer belediyeleri kazanmak istiyoruz. Biz, bir olursak, bütün olursak ve parti tabanına yönelik siyaset anlayışını öne çıkarırsak hedeflerimize ulaşırız” diye konuştu.

 

Seçimin geride kaldığını ve yeni bir sayfa çevrildiğini dile getirerek, Devrim Kök ve tüm yönetim kuruluna başarılar dileyen Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, “Partimizin kurultayının ardından, yerel seçim süreci başlayacak. Yerel seçimleri kazanmak zordur. Çalmadık kapı, sıkılmayan el bırakmayacaksınız. Sokaktaki insanı, isteklerini dinleyeceksiniz. Aksi takdirde kimse sizi ciddiye almaz” dedi. Başkanların konuşmalarının ardından, meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri de görüşlerini dile getirdi.   

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?Antalya Milletvekillerinden hangisi daha çok Antalya için çaba sarf ediyor?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:

KARİKATÜR

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV