30 Mart 2012 Cuma

Eğer yeterli paranız yoksa sakın ANTALYA DÜNYAGÖZ HASTANESİNE GİTMEYİN!

TURUNCU OKLARI TAKİP EDERSENİZ VEZNEYE ÇIKARSINIZ! Dünya Göz Hastanesi “Katarakt” ameliyatı için 310 TL lik bir kampanya düzenlediğini belirtiyor. Siz de doğal olarak 310 TL’ye “lazer”li, ağrısız bir katarakt ameliyatı olacağınızı düşünüyorsunuz. Tabi ta ki “Turuncu Oklar”dan geçesiye kadar. Birkaç muayeneden sonra, Göz anjiyosu olmanız gerekiyor diye sizi Turuncu okları takip edin diyerek, katarakt dışında ancak katarakt ameliyatı için gerekli olan! diğer teşhisler için sizi “VEZNE”ye yönlendiriyorlar.

13 Mart 2012 Salı 17:28
Eğer yeterli paranız yoksa sakın ANTALYA DÜNYAGÖZ HASTANESİNE GİTMEYİN!
 KATARAKT KAMPANYASI 310 TL ANCAK SADECE GÖZ ANJİYOSU 400 TL. 

Katarakt ameliyatı olmanız için daha bir sürü işlem de gerekebilir. Göz anjiyosu için 400 TL’den sonrası da var, daha iğne yapılacak, ya da başka doktorların sevkine göre diğer okları da gezeceksiniz. Kampanya parası 310 TL, Girişte 17 TL Muayene ücreti veriyorsunuz, 400 anjiyo ücreti. 

KAMPANYA YANILTICI BİR KELİME

Kampanyaya nelerin dahil olduğunu belirtmeksizin yapılan bu reklam çalışması hastaları yanıltıyor. Hastalar katarakt sürecinde yapılan müdahalelerin tamamını bu ücret karşılığında olduğunu düşünüyor. Ancak doktorların diğer doktorlara sevki ile farklı ücretler ödemeye başlıyorsunuz. Doktorların ifadesine göre katarak ameliyatı olması için başka yerlerdeki sorunların da kaldırılması gerekiyor.
 

ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETLERE FİŞ YA DA FATURA KESİLMİYOR YA DA HASTAYA VERİLMİYOR. 

Hastanenin diğer özelliği de ödenen paralar için her hangi bir makbuz, fiş ya da fatura kesmemesi dikkat çekiyor. Muayene ücretlerine fiş-fatura kesilmez mi ? Antalya Dünya Göz Hastanesinde böyle bir uygulamada yok. 

ANJİYO İÇİN ÖDENEN ÜCRETİ DEVLET ÖDEMİYOR MU?

Veznede ki görevli “Hükümet yetkilileri parasını devlet ödüyor” diyor ancak bu doğru değil diye de sözlerine ekliyor. Hükümeti yalan söylemekle suçluyor. Vatandaş hangisine inanacak! Dünyagöz hastanesi yetkilileri açık bilgi vermekten de kaçınarak vatandaşın anlamasını neredeyse imkansız kılıyor… 

DÜNYA GÖZ HASTANESİ GÖZDEN DÜŞTÜ!

Kampanya ismi altında uyguladığı bu yöntem karşısında vatandaşlar şaşkınlık yaşadılar. Dünya Göz Hastanesi için “Dünya Göz gözden düştü” diye yakındılar.

 

 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?Cep Telefonunuz İle Görüntülü Konuşabiliyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:

KARİKATÜR

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV