11 Ekim 2012 Perşembe

NÜRNBERG’DE KEMER FIRTINASI ESİYOR

Kemer Belediyesi, bu yıl 29 Şubat tarihinde başlayan ve 4 Mart 2012 tarihine kadar devam edecek olan Nürnberg Freizeit 2012 Turizm Fuarında yerini aldı. Kemer ve bölgesi ile ilgili tüm bilgiler ayrıntılı bir şekilde tanıtım broşürleri ve Kemer tanıtım cd’leri eşliğinde tanıtılmaya başlandı.

01 Mart 2012 Perşembe 19:10
NÜRNBERG’DE KEMER FIRTINASI ESİYOR
 Fuarın açılış seranomisinde protokolle birlikte yerini alan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve eşi Neşe Gül, konuşmacıların Türkiye ve Kemer hakkındaki düşüncelerinden oldukça memnun kaldılar.

Yapılan açılış töreninin ardından, Türkiye'nin Nürnberg Başkolonsu Ece Öztürk Çil  ve Bavyera Eyaleti İçişleri Bakanı Herman Johaim'in de ziyaret ettiği Kemer standında, Başkan Mustafa GüL ve eşi Neşe GüL ile bir süre sohbet eden ,her iki isim de Kemer'i bu yılda Nürnberg fuarında görmekten büyük mutluluk duyduklarını belirtip, en kısa zamanda Kemer'i ziyaret edeceklerini dile getirdiler. Ayrıca Kemer standını ziyaret eden Bavyera Eyaleti İçişleri Bakanı Herman Joahim'e Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül tarafından ziyareti anısına bir plaket verildi. Başkan Gül tarafından kendisine verilen plaket sonrası kısa bir konuşma yapan Bakan Joahim " Sayın Başkan Gül ve eşi Neşe Gül'e nazik davranışlarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Düzenlenen bütün fuarlara, Kemer’in tanıtımı için bizzat kendisi de katılan ve Belediye Başkanlarının turizm fuarlarında olmaları gerektiğini söyleyen Başkan Gül; “Kardeş Şehrimizin de sınırları içerisinde olduğu Nürnberg şehri ve yaşayanları bizler

için ayrı bir önem taşımaktadır. Uzun yıllar ihmal edilen bu fuara göreve geldiğimizden beri ayrı bir önem veriyoruz. Bu yıl da kiraladığımız standımızın Kemer'imize yakışır büyüklükte olması ve o doğrultuda gösterilen ilginin yoğunluğu bizleri son derece mutlu etmektedir. Gelecek yıl daha da farklı bir standla ve sürprizlerle Alman dostlarımızın karşısına çıkacağız.Bu yıl Alman pazarında gözle görülen bir artış olacağına inanmaktayım. Bu konuda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım"dedi

Geçtiğimiz yıldan daha büyük ve kapsamlı bir standla Nürnberg fuarına merhaba diyen Kemer Belediyesi , binlerce katılımcı ve ziyaretçiye Kemer ile bütünleşmiş denizi ve doğasının yanında, Bey Dağları Milli Parkı’nda bulunan on üç adet yürüyüş parkuru ve Kış turizmine yönelik yapılan etkinlikler ve projeler anlatıldı.Ayrıca  Kemer’in kış turizmini tanıtmak amacı ile  Kemer standında,yürüyüş parkurlarının haritaları dağıtıldı.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?Antalya Milletvekillerinden Hangisi Daha Çok Antalya İçin Çaba Sarf Ediyor?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:

KARİKATÜR

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV