29 Haziran 2012 Cuma

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDEN ANLAMLI ZİYARET

Bahçeşehir Koleji Manavgat 7-A Sınıfı öğrencilerimize Antalya gezisi planlandı. Konuyla ilgili bilgi veren Müdür Yardımcısı Şerafettin AVCI gezi ve ziyaret şeklinde yapılan bu programda Huzur Evi ziyareti, Lunapark ve Zeytintaşı Mağarası olduğunu söyledi.

02 Mart 2012 Cuma 22:20
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDEN ANLAMLI ZİYARET
İlk olarak Huzur Evini ziyaret eden öğrencilerimiz Huzur Evi’ndeki yaşlıların tek tek ellerini öpüp, onlara pasta ikram ettiler ve yanlarına gidip hatırlarını sordular. Türk aile yapısının ayakta kalması gerçeğini fark ettiler. Bugünün gençlerinin yarının yaşlıları bilinciyle hareket eden okul öğrencilerine Değerler Eğitimi kapsamında büyüklere saygı, yaşlı ziyareti, merhamet, paylaşma gibi değerler eğitimini uygulamalı olarak öğretildi. Lunapark’ta öğrenciler gönüllerince doyasıya eğlenirken geziye katılan Müdür Yardımcısı Şerafettin AVCI, Beden Eğitimi Bölüm Başkanı Fatih TOKEL, Türkçe Bölüm Başkanı Kamil MÜLAYİM de öğrencilerle beraber eğlendiler. 

Dönüş yolunda Zeytintaşı Mağarası’nı ziyaret eden öğrenci ve öğretmenler mağara hakkında bilgi alıp yaparak – yaşayarak öğrenme metoduyla öğrenciler mağara hakkında bilgi edindiler.

Değerler Eğitimi kapsamında yapılan gezinin öğrenciler üzerinde olumlu etkiler yaptığını söyleyen Müdür YARDIMCISI Şerafettin AVCI, benzer etkinlikler yapmaya devam edeceklerini söyledi. Bu geziye eşlik eden Fatih TOKEL ve Kamil MÜLAYİM öğretmenlerimize teşekkür etti.


    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?Antalya Milletvekillerinden hangisi daha çok Antalya için çaba sarf ediyor?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:

KARİKATÜR

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV