19 Haziran 2012 Salı

BAŞARI KOLEJİ AVUSTURYA’DA

Başarı Koleji, Avrupa Birliği destekli Socrates –Comenius Okul Ortaklıkları kapsamında, koordinatörlüğünü Avusturya’nın yaptığı Polonya, Hollanda,Yunanistan ve Portekiz ile birlikte ortak olarak yer aldığı ‘21. Yüzyılda Yenilikçi Avrupa Okulları’ konulu proje kapsamında Avusturya’ya gitti.

09 Mart 2012 Cuma 02:55
BAŞARI KOLEJİ AVUSTURYA’DA
 AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığının yürüttüğü LLP (Hayatboyu Öğrenme Programı) çerçevesinde Polonya, Avusturya, Portekiz, Hollanda ve Yunanistan proje ortakları ile buluşan Başarı Koleji heyetinde Okul Müdürü Akif İnci, Müdür Yardımcısı Ali İbrahim Öz, Yabancı Diller Bölüm Başkanı Aysel Ünal Keleş, İngilizce Öğretmenleri İlhan Ozan Özen ve İrem Karakaş, Görsel sanatlar Öğretmeni Yasemin Erol, Matematik Öğretmeni Atiye Şahin ve 16 öğrenci bulunuyor. 16-19 Mayıs tarihlerinde ise Başarı Koleji’nin ortaklarını Manavgat’ta ağırlayacağı bildirildi.

Proje koordinatörü Yabancı Diller Bölüm Başkanı Aysel Ünal Keleş organizasyon ile ilgili yaptığı açıklamada; “AB Destekli 6 ülkeyle ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz “ 21. Yüzyılda Yenilikçi  Avrupa Okulları “ adlı projemizin 2. Durağı olan Avusturya’ya gidiyoruz. Geçen buluşmamız Polonya’da gerçekleşmişti Kasım ayında sadece koordinatör öğretmenlerle buluşmuştuk.  Bu sefer yanımızda 16 öğrenciyle birlikte okulumuzda uyguladığımız yenilikçi eğitim metotlarını paylaşmak üzere 4 gün Avusturya’nın Schwartz kentinde olacağız. Ortaklarımız olan Portekiz, Yunanistan, Polonya, Hollanda aynı şekilde kendi okullarında uyguladıkları yenilikçi metotları bizlerle paylaşacaklar. Ülkelerimizi ve okulumuzu tanıtan stantlar hazırlandı. Bu şekilde Manavgat’ımızı, Ülkemizi, kültürümüzü de paylaşma fırsatı bulacağız” diye konuştu.


    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?Antalya Milletvekillerinden hangisi daha çok Antalya için çaba sarf ediyor?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:

KARİKATÜR

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV