23 Temmuz 2012 Pazartesi

Halil Gubaş'dan Şükrü Vural’a ve Atilla Yıldız'a iade-i ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manavgat İlçe Teşkilatı Başkanı Halil Gubaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Vural’a ve Esnaf Odası Başkanı Atilla Yıldız'a iade-i ziyarette bulundu.

22 Mart 2012 Perşembe 18:19
Halil Gubaş'dan Şükrü Vural’a  ve Atilla Yıldız'a iade-i ziyaret
 Ziyaret, 22 Mart 2012 tarihinde gerçekleşti. MHP İlçe Başkanı Halil Gubaş, ziyaretin nezaket amaçlı olduğunu belirterek kendilerini kabul eden MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Vural ve Üyelerine teşekkür etti. Gubaş, Manavgat’ın güçlü bir sosyo-ekonomik yapısının bulunduğunu söyledi. Halil Gubaş, yaptığı konuşmada MATSO’nun Manavgat’ın geleceği adına önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini dile getirdi. MHP İlçe Başkanı Guba��, parti olarak toplumun tüm kesimleri ile bütünleşen siyasi anlayışı benimsediklerini vurgulayarak, bu anlayışı Manavgat’ta da sürdürdüklerini ifade etti. 

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Vural da ziyaret için MHP Manavgat İlçe Yönetimine teşekkür ederek, “ Hangi görüş ve düşünceden olursak olalım ortak noktamız Manavgat’tır. İş dünyasının da siyaset kurumlarının da Manavgat’a karşı sorumlulukları var. Sen-ben kavgasından uzak, birlik ve beraberlik içinde Manavgat için çalışmalıyız. Bir masa etrafında ön yargılardan, bireysel çıkarlardan arınmış bir şekilde Manavgat için kafa yormalıyız. Biz sivil toplum örgütü olarak, siyasi kurumlarımızı her zaman yanımızda görmek isteriz. Her görüşe saygılı ve aynı mesafedeyiz. Kurulduğumuz günden bugüne hep aynı duyarlılığı gösterdik siyasette. Siyasi kurumlarımız bürokraside, Ankara’da sesimiz olmalı. Manavgat’ı her yönüyle yarınlara hazırlamalıyız “ dedi.

Daha sonra Esnaf odası Başkanı Atilla Yıldız'ı ziayret eden Gubaş, Yıldız'la görüş alışverişinde bulundu.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?Antalya Milletvekillerinden hangisi daha çok Antalya için çaba sarf ediyor?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:

KARİKATÜR

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV