01 Temmuz 2012 Pazar

Manavgat AKP Kadın Kolları Yaşlılar Haftası Ziyareti

Manavgat Adalet ve Kalkınma Partisi Manavgat kadın Kolları Başkanı Gülsüm Senirli Ünal ve yönetimi, yaşlılar haftası nedeniyle bir dizi ziyaretlerde bulundu ve bir basın bildirisi yayınladı. Mesaj aynen şöyle;

21 Mart 2012 Çarşamba 19:19
Manavgat AKP Kadın Kolları Yaşlılar Haftası Ziyareti
     Bizleri hayata hazırlamada önemli rol oynayan yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Her yıl 18–24 Mart tarihleri arasında kutladığımız “Yaşlılara Saygı Haftası” onları unutmadığımızın göstergesidir.

Yaşlılar toplumumuzda giderek artan nüfuslarıyla gündemin ilk sıralarında yer alıyorlar. Yaşlılarımıza yönelik kutlanan her gün ve hafta bizlere de biraz daha yaşlandığımızı hatırlatıyor. Dolayısıyla bu geçen süreçte olgunlaştığımızı, durulduğumuzu, kaybettiklerimizi ve kazandıklarımızı fark ediyoruz. 

Bunun bilincinde olan AK Parti, toplumsal değerleri merkeze alan yaklaşımıyla Yaşlılarımızı önemli değerlerimiz olarak görmektedir. Dolayısıyla istikbalimiz değerlerimizi korumaktan geçmektedir. Yaşlılarımıza bire bir ulaşarak sıkıntılarını gidermek, görevlerimizdendir.
    Geçmişi olmayanın bu günü ve yarını olmayacağı düşüncesinden hareketle, yaşlılarımızın geleceğini planlamak en önemli stratejik hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Bu düşüncelerle tüm yaşlılarımızın gününü kutluyorum.

GÜLSÜM SENİRLİ ÜNAL

AK PARTİ MANAVGAT

İLÇE KADIN KOLLARI BAŞKANI

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?Antalya Milletvekillerinden hangisi daha çok Antalya için çaba sarf ediyor?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:

KARİKATÜR

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV