11 Haziran 2012 Pazartesi

Manavgat Sosyal Market’ten 1000 aileye yardım

Manavgat Belediyesi Sosyal Market Mağazası, her geçen gün büyüyüp gelişerek daha çok vatandaşa hizmet götürmeye başladı. Son 2 aydır 1000 aileye yardım edildiği açıklandı. Başkan Sözen, Manavgat halkına teşekkür etti.

08 Mayıs 2012 Salı 13:04
Manavgat Sosyal Market’ten 1000 aileye yardım
 Manavgat Belediyesi’nin faaliyete geçirdiği, paylaşımcı, katılımcı sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerinden olan SOSYAL MARKET tüm hızıyla vatandaşlara hizmet götürüyor.  Şubat ayı sonundan itibaren faaliyete geçen Sosyal Market, vatandaşların ilgi ve desteğiyle her geçen gün büyümeye başladı. Belediye Başkanlığı karşısındaki 3 katlı mağazada hiç kullanılmamış eşyalarla hizmete açılan Sosyal Market, ihtiyaç sahibi vatandaşlarla bağış yapmak isteyen vatandaşların hiç karşılaşmadan buluşturulduğu en bilinen merkez haline geldi.

 

1000’e yakın aileye yardım

Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in önderliği ve Kültür ve Soysal Hizmetler Müdürlüğü’nün organizasyonuyla kurulup işletilen Sosyal Market, bugüne kadar 1000 aileye ulaşıp yardım etti. Bu ailelerden 214’ünün Kaymakamlık belgeli ihtiyaç sahibi olduğu açıklandı. Giysi, ev eşyası, beyaz eşya gibi yardımların yapıldığı Sosyal Market’e bağış yapan vatandaşların sayısının da her geçen gün arttığı belirtildi.

 

Manavgat halkına teşekkür

Sosyal Market’in paylaşımcı ve katılımcı belediyeciliğin en güzel örneklerinden biri olduğunu belirten Başkan Sözen, gelen desteklerin ise sevindirici olduğunu söyledi. Başkan Sözen, Manavgat sosyal barışı en iyi yaşayan, kardeşliği, dostluğu en iyi sergileyen, ortak yaşama kültürünü en iyi benimsemiş bir kent. Bu yüzden Sosyal Market’e destek çok fazla oldu. Bu çok sevindirici. Bizlere destek olan vatandaşlar ve özellikle kent esnafımıza belediyemiz ile böylesine güzel ortak bir çalışmaya imza attıkları için çok teşekkür ediyorum” dedi. 


    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?Antalya Milletvekillerinden hangisi daha çok Antalya için çaba sarf ediyor?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:

KARİKATÜR

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV