17 Haziran 2012 Pazar

AK Parti’nin yeni yönetimi işbaşında

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 10 Haziran’da gerçekleştirilen 4. Olağan İl Kongresi’nde 443 delegenin oyuyla seçilen Av. Mustafa Köse başkanlığındaki yeni il yönetimi ilk toplantısını yaptı.

14 Haziran 2012 Perşembe 22:10
AK Parti’nin yeni yönetimi işbaşında
 İl yönetim kuruluna yeni katılanlar ile daha önce de görev yapan yönetim kurulu üyelerinin bulunduğu toplantı tanışma toplantısı şeklinde gerçekleşti. Toplantıya AK Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani de katıldı. İl Başkanı Av. Mustafa Köse, yönetim kurulu üyelerini tebrik edip, başarılar dilerken, “Başta Antalya ve ülkemiz olmak üzere partimizin misyonu gereği büyük sorumluluklarımız var. AK Parti kadroları olarak kentimiz, ülkemiz ve yarınlarımız için çalışıp, hizmet üretmek zorundayız. Bir önceki yönetimde görev almış arkadaşlarımızın yanı sıra partimizin kuruluşundan bu yana yönetimlerimizde görev almış, partimize ve Antalyamız’a hizmeti bulunan herkese teşekkür ediyorum. Yeni yönetimimiz ile çalışmaya devam edeceğiz. Allah yolumuzu açık etsin” diye konuştu.

 

4. Olağan Kongre sonrası Mustafa Köse başkanlığındaki il yönetim kurulu Adullah Mutlu, Ali Çetin, Atilla Atalay, Ayhan Ateş, Ayşe Sağtürk, Ayşegül Tayyar Bekar, Bekir Asri, Celal Kaya, Cemal Lütfi Öner, Cüneyt Doğan, Dudu Şahin, Dursun Özdemir, Ebru Özdemir, Elif Yılmaz, Engin Okudan, Enis Gönen, Esra Özkoç, Fatih Nükte, Fatma Yıldız Ocak, Feyzullah Gökçe, Fikret Yağcı, Hasibe Sarıkaya Kalaycı, Hatice Sütçü, Hüseyin Akça, İbrahim Ethem Taş, Kadir Sarıcalar, Mehmet Bilgin, Mehmet Çetinkaya, Mehmet Karakayalı, Mehmet Karasan, Melikşah Tuğ, Mesut İşler, Mesut Topcu, Mustafa Atılgan, Muzaffer Yılmaz, Nihar Ünal, Osman Dirican, Ömer Duman, Rıza Paksoy, Rıza Sümer, Sait Ülker, Serpil Ay, Tülay Beşkonak Özçay, Üzeyir Doğan, Yılmaz Katı, Yüksel Yüce, Zehra Arslan, Zekeriya Tonoğlu ve Zihni Kilit ile Kadın Kolları Başkanı Nezihe Yoldan Tezcan ve Gençlik Kolları Başkanı Hasan Bozdemir’in katılımıyla gerçekleşti. 


    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?Antalya Milletvekillerinden hangisi daha çok Antalya için çaba sarf ediyor?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:

KARİKATÜR

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV