11 Haziran 2012 Pazartesi

Devrim Kök Manavgat ve Serik Ziyaretinde

CHP İl Başkanı Devrim Kök, İl yöneticileri ile birlikte Serik ve Manavgat İlçe örgütlerini ziyaret etti. İl Başkanı Kök ve İl yöneticilerini CHP Serik İlçe Başkanı Bekir Kuş’u ziyaretlerinde Abdurahmanlar Belediye Başkanı Yusuf Gizli, Karadayı Belde Belediye Başkanı Ali Çırpıcı ve Partililer karşıladı.

08 Haziran 2012 Cuma 10:03
Devrim Kök Manavgat ve Serik Ziyaretinde
 CHP İl Başkanı Devrim Kök bir süre İlçe örgütü ile sohbet etti bilgi alış verişinde bulundu. İlçe binası çıkışında partililerden Serik Belediye Başkanının kayınvalidesini kaybettiğini öğrenen Kök burada Belediye binasına geçti. Serik Belediye Başkanı Mehmet Habalı’ya başsağlığı dileklerini ileten Kök burada bir süre sohbet ettikten sonra CHP Manavgat İlçe örgütüne geçti.

 

CHP İl Başkanı Kök ve CHP İl Yönetimini Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Öztürk, Belediye Başkanı Şükrü Sözen, eski ilçe Başkanları ve partililer karşıladı.

 

Kök İlçe örgütünde yaptığı açıklamada, Antalya İl Genel Meclisi üyelerinin Vali Ahmet Altıparmak'ı organize sanayi bölgeleri müteşebbis heyeti seçimi nedeniyle mahkemeye verdiğini söyledi. Arkadaşlarının tüzükten kaynaklanan bir hak olarak Antalya Organize Sanayi Bölgesine üye seçtiklerini ifade eden Kök, ''İl Genel Meclisi temsilcileri belirlediği halde sayın Vali, 'atama yetkisi bendedir' diye bu seçimi iptal etti. Ama böyle bir yetkisi yok. Komisyona üye seçilen İl Genel Meclisi üyesi arkadaşlarımız de sayın Valiyi mahkemeye verdi'' dedi.

 

CHP'de eğitime ağırlık vereceğiz''

 

CHP Antalya İl Örgütü olarak 2B konusunda orman mühendisleri, harita mühendisleri ve uzmanların bulunduğu bir komisyon kurduklarını anlatan Kök, önümüzdeki günlerde 2B konusunda Antalya'da çok geniş katılımlı bir miting yapacaklarını kaydetti. Kök, basına yansıyan parti binasındaki eski genel başkanların fotoğraflarının değiştirilmesi konusunda ise parti tüzüğünün emrettiğini şekilde uygulama yaptıklarını söyledi. İlçe teşkilatları ile parti okulu kuracaklarını bildiren Kök, ''Bu konuyu sayın genel başkana aktardım. Çok ilgilendi ve bizzat desteğini ifade etti. Bundan sonra CHP'de eğitim faaliyetlerine ağırlık vereceğiz'' diye konuştu.

 

CHP İl Başkanı İl Yönetimi, İlçe Başkanı, Ahmet Öztürk, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, İlçe yöneticileri ve partililerle birlikte ilçede pazarcı esnafı ziyareti yaptılar. Daha sonra Örenşehir köyünde bir partilinin cenaze törenine katıldılar. 

Ayrıca, CHP İl Başkanı Kök, Akşam saatlerinde Antalya’da Çamlıdağ ve Dibek ailelerinin düğün törenine katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Prof:Dr. Mustafa Akaydın’nın kıydığı nikah töreninde Kök Nikah Şahitliği yaptı.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?Antalya Milletvekillerinden hangisi daha çok Antalya için çaba sarf ediyor?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:

KARİKATÜR

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV