03 Temmuz 2012 Salı

Turizmciler Bir Araya Geldi

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) tarafından Kemer’de düzenlenen Alman Seyahat Acenteleri Birliği toplantısı gala yemeğine Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Avrupa-Türkiye Turizm İş Konseyi Başkanı Türkiye Temsilcisi Hüseyin Baraner, Alman Seyahat Acenteleri Birliği Başkanı Willi Müller, Kemer Kaymakamı Bayram Ali Köse, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile Türk ve Alman turizmciler katıldı.

30 Nisan 2012 Pazartesi 10:25
Turizmciler Bir Araya Geldi
 Almanya'dan gelen 20 tur operatörü ve 510 acente temsilcisinin katıldığı toplantıdan sonra düzenlenen gala yemeğinde Antalya’nın turizm potansiyeline dikkati çeken Vali Dr. Ahmet Altıparmak, “Hâlâ, çok gezdim çok gördüm diyenlerin bile görmediği, gezmediği çok güzel yerlerimiz var” dedi.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül toplantı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “ İlçemize gelen Alman turist kapasitesinin % 70’ini oluşturan Schmetterling uluslararası anlamda büyük başarılar elde etmiş bir şirket. Her yıl Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde gerçekleştirdikleri yıllık olağan genel kurul toplantılarını bir ilk olarak bu yıl Türkiye’de gerçekleştirdiler. 2011 yılı içerisinde Kemer’de turizm çalışmalarının değerlendirildiği toplantı oldukça verimli geçti. Ayrıca 2012 yılı turizm sezonu için fikir alışverişinde bulunuldu. Bu tarz organizasyonların Kemer turizmi açısından faydalı olacağını biliyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz” dedi

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?Antalya Milletvekillerinden hangisi daha çok Antalya için çaba sarf ediyor?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:

KARİKATÜR

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV