Home Manavgat’ta Ehliyetsiz ve Alkollü Olduğu İddia Edilen Sürücü Dehşet Saçtı: 1 Ölü 1 Yaralı

Manavgat’ta Ehliyetsiz ve Alkollü Olduğu İddia Edilen Sürücü Dehşet Saçtı: 1 Ölü 1 Yaralı

Kazada motosiktlet sürücüsü Yusuf Yıldız ( 64) ve arkasında oturan eşi Zehra Yıldız ( 58) ağır yaralandı. Yarılılardan Yusuf Yıldız ambulansla Manavgat Devlet Hastanesine kaldırılırken yolda hayatını kaybetti. Manavgat Devlet Hastanesinde tedavisi süren Zehra Yıldız’ın ise durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Kaza ile iligili olarak edinilen bilgiye göre Demokrasi bulvarı istikametinden ters şeride giderek Alanya istikametine ilerleyen A.C.B ( 24) idaresindeki 34 DZ 5367 palakı araç ile kendi şeridinde Alanya istikamedinden Antalya istikametine giden Yusuf Yıldız ( 64) idaresindeki motosiklet ile kafa kafaya çarpıştı.

blankKazada motosiklet sürücüsü Yusuf Yıldız ( 64 ) ve arkasındaki oturan eşi Zehra Yıldız ( 58) ağır yaralandı. Motosiklet sürücüsü Yusuf Yıldız ve eşi Zehra Yıldız ambulansla Manavgat Devlet Hastanesine kaldırılırken Yusuf Yıldız yolda hayatını kaybetti. Kaza sonrasında kaçtığı iddia edilen 34 DZ 5467 plakalı araç sürücüsü A.C.B olaydan bir saat sonra Emniyet müdürlüğüne giderek yetkililere teslim olurken burada yapılan kontrollerde sürücünün 2,02 promil alkollü ve ehliyetsiz olduğu iddia edildi.