Home Muratpaşa Finale Kilitlendi

Muratpaşa Finale Kilitlendi

Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol Takımı, yarı final rövanş maçında sahasında Fransa’nın Fleury Loiret Handball takımı ile karşılaşacak. 5 Nisan Perşembe günü saat:15:00’de Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda oynanacak mücadeyi Bulgaristan’dan Silviya Markovska ve Jonko Vutov hakem ikilisi yönetecek.Maçın Gözlemciliğini ise Ukrayna’dan Wassili Fegir’in yapacağı mücadele NTV Spor’dan canlı olarak yayınlanacak. 

Muratpaşa Belediyespor’un geçen sezon Challenge Kupası’nda final oynamasının tesadüf olmadığını belirten, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen; “ Yarı finale yükselen Muratpaşa Belediyespor oyuncularını, teknik ekibini ve yöneticilerini kutluyorum. Fransa’da oynanan maçta talihsiz bir sonuçla maçı 1 sayı ile kaybettiler. Rövanş maçını taraftarımız önünde iyi bir takım oyunu ile kazanıp finale yükseleceğimize inanıyorum. Yarı finalde takımımıza başarılar diliyorum” dedi

Fotoğraf altı : Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol Takımı oyuncuları, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen ve kulüp yöneticilerinin de katıldığı moral kahvaltısında bir araya geldi.