Home AK PARTİ YENİDEN MİLLETLE BULUŞACAK

AK PARTİ YENİDEN MİLLETLE BULUŞACAK

Toplantıda konuşan AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer, “Bizlerden beklenen bu seçimde daha başarılı olmamızdır. Bize düşen çalışmaktır. Biz bıkmadan yorulmadan çalışacağız taktir yüce milletimizindir” dedi.

Antalya’daki 909 mahalle başkanı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Antalya İl başkanlığınca düzenlenen eğitim toplantısında bir araya geldi. Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya mahalle başkanlarının yanı sıra AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer, Milletvekilleri Hüseyin Samani, Gökçen Özdoğan Enç, Sadık Badak ve ilçe başkanları katıldı.Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti İl Başkanı Av. Rıza Sümer, mahalle başkanlarının önemine vurgu yaparken seçim kazanmadaki en önemli ayaklardan bir tanesinin mahalle başkanlığı olduğunu söyledi.

AK PARTİ YENİDEN MİLLETLE BULUŞACAK

“Bizim gönül elçilerimiz, fedakar,azimli, yüksek inançlı gayretleriyle çalışan,partimizin sancaktarları olan, teşkilatımızın en anlamlı, en önemli görevini yapan ama bunun karşılığında çoğu zaman gerekli takdiri göremeyen gizli kahramanlarımız,Mahalle Başkanlarımızla birlikte olmaktan, onlarla bu güzel ortamı paylaşmaktan son derece mutlu olduğumu belirtmek istiyorum” diyerek sözlerine başlayan İl Başkanı Av. Rıza Sümer, “Yine önemli bir seçime yaklaşıyoruz… Ülkemizde yapılan seçimler demokrasinin kuralları içerisinde yapılan seçimlerin ötesinde önemli anlamlar taşıyor. Bu yüzden her seçim bir öncekinden daha önemli hale geliyor. 2015 seçimlerinde daha önceki seçimlerde çalışarak yükseklere koyduğumuz çıtayı daha da yukarıya çıkarmanın mücadelesini vereceğiz. 7 Haziran seçimlerini de düşündüğümüzde, AK Parti iktidara geldiğinden beri devam eden AK Parti’yi tasfiye etme planlarının yeniden uygulanmaya çalışılacağını görebiliriz. Bu planları engellemek için ilk yapmamız gereken bu seçimde net bir başarı elde etmektir. Sizler bu teşkilatın sancaktarları, uç beyleri olarak; yine sorumluluklarınızı bir dava bilinciyle, medeniyet endişesiyle, gelecek hayalleri ve kaygısı ile kuşanacak ve yine AK Parti’nin milletle buluşmasına aracılık edeceksiniz” dedi.

“MİLLİ İRADENİN ZAFERİ MANŞETİ ATTTIRACAĞIZ”

Sümer, “Bu seçim sonucuna göre hayata geçireceğimiz hayallerimiz var, hedeflerimiz var. Yeni Anayasa, Yeni Türkiye hayalimiz var. Bunun için her mahallede geçmiş seçimlerde aldığımız oy oranını artırmamız gerekiyor. Bizlerden beklenen bu seçimde daha başarılı olmamızdır. Bize Düşen çalışmaktır. Biz bıkmadan yorulmadan çalışacağız taktir yüce milletimizindir. AK Parti Antalya Teşkilatı olarak İlimizde yapılan çalışmalarla örnek bir teşkilatız. Bunun sebebi birlik ve beraberliğimizden kaynaklanıyor. Allah bu birliğimizi berberliğimizi bozmasın. Biz bu yola baş koyduk. Gece gündüz demeden tüm mahallelerimizi gezeceğiz, girilmedik sokak, çalmadık kapı,sıkılmadık el bırakmayacağız. Biz bir vücuduz. Mahalle başkanları olarak sizler de vücudu ayakta tutan birer iskeletsiniz. Hep birlikte Antalyamızın, Ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği için çalışacağız.Allah’ın izni,milletimizin teveccühüyle 7 Haziran’da Antalya’da sizin destek ve duâlarınızla tarihi bir zafer yazacağımıza inanıyor ve 8 Haziran sabahı o gözleri olup görmeyen,kulakları olup