Home Aktaş’ın yeni durağı Antalya İl Kültür Turizm Müdürü İbrahim Acar

Aktaş’ın yeni durağı Antalya İl Kültür Turizm Müdürü İbrahim Acar

Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili Aday Adayı Raziye Gök Aktaş seçim ziyaretleri kapsamında Antalya İl Kültür Turizm Müdürü İbrahim Acar’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette ilk sözü alan Antalya İl Kültür Turizm Müdürü İbrahim Acar; “Öncelikle zorlu ve meşakkatli bir yolculuk olan milletvekilliği aday adaylığınızın hayırlara vesile olmasını diliyor, medeni cesaretinizden dolayı sizi tebrik ediyorum. Bu güzel ülkeye ve Antalya’mıza hizmet etmek için bu yola çıkan kişilerin desteklenmesi, yüreklendirilmesi ve çıktığı yolculukta yardımcı olunması gerekir. Bizler Antalya’ya hizmet etmek için yola çıkan kardeşlerimize sonsuz desteği verdiğimizi bilmenizi isteriz” dedi. Antalya’nın her geçen gün geliştiğine dikkat çeken Acar; “Antalya bu ülkenin göz bebeği, Antalya bizim dışa açılan penceremiz ve bu güzel kent her geçen gün büyüyüp gelişiyor. Bu gelişime ayak uydurmak, bu gelişime katkı koymak adına her alanda güzel çalışmalar yapılıyor. Milletvekilliği de Antalya’ya hizmet etmek için önemli bir mevki. Bu mevkideki kişilerin ehliyetli ve donanımlı olması, plan ve projeleriyle bu göreve soyunması gerekir. Ben sizin bu göreve fazlasıyla layık olduğunu düşünüyor ve bu yolda size başarlar diliyorum” dedi.

Acar’ın ardından konuşan AK Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı Raziye Gök Aktaş; “Biz bu yola Hak’kın rızasını kazanmak Antalyalı hemşerilerimize hizmet etmek için çıktık. ‘Niyet hayr, akıbet hayr’ diye bir söz vardır ya, bizim işte aynı o hesap. Niyetimiz salih, niyetimiz hizmet, niyetimiz gelecek nesillere iyi bir Antalya ve ülke bırakmak. Niyetin hayrolduğu yolda akıbetimizin de hayrolacağına gönülden inanıyor, güzel ve onore edici sözlerinizden dolayı size çok teşekkür ediyorum” dedi.