Home Haramilerin saltanatını yıkacağız

Haramilerin saltanatını yıkacağız

CHP Antalya Milletvekili aday adayı Özer Ahmet Ülken, ‘Antalya’nın Özeri var’ sloganıyla çıktığı milletvekilliği yolunda  “haramilerin saltanatını yıkacağız” diye iddiasını ortaya koydu

CHP Antalya 4’ncü sıra milletvekili aday adayı Özer Ahmet Ülken, ‘Antalya’nın Özer’i var’ sloganıyla çıktığı ön seçim çalışmalarını ilçelerden kent merkezine kaydırırken, “Haramilerin saltanatını yıkmak için yola çıktık. Bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz” diye konuştu.

“Bu gidişe dur demeliyiz”

Seçim çalışmalarına başladığı günden itibaren 40 bine yakın CHP üyesinden 15 bin üyeyle yüz yüze temas eden Ülken, 19 ilçe ve beldelerini dolaştı. Ülken, gittiği her yerde AKP iktidarının ülkeyi çıkmaza sürüklediğine dikkat çekip, “Mecliste bu gidişe dur diyecek çelik gibi bir irade olmalı” dedi.

“Dişi diş mücadele”

Şu anki ülke menfaatlerinin her şeyden önce geldiğine parmak basan Ülken, “Ülke için, parti olarak mecliste AKP’lilerle dişe diş mücadele etmeliyiz. Birlik ve beraberlik içinde mücadelemize devam ettiğimiz takdirde bu mücadeleden galip çıkarız” diye konuştu.

“Açık farkla kazanırız”

Antalya’da son seçimde kaybettikleri Büyükşehir belediye başkanlığına da değinen Ülken, “Ön seçim partimize bir farklılık ve hareket getirdi. Partililerimizde heyecan tavan yaptı. Bu heyecanla şimdi seçim yapılsa kaybettiğimiz Büyükşehir’i açık farla alırız” diyerek örgütle hareket etmenin önemine değindi. HABER MERKEZİ