Home Özlem Gözaçan: Oyunuza değil; CHP’nin iktidarına talibim

Özlem Gözaçan: Oyunuza değil; CHP’nin iktidarına talibim

Aksu İlçe Örgütü üyesi partililere siyasete atılma nedenlerini ve gerçekleştirmeyi düşündüğü projeleri aktaran Özlem Gözaçan, siyasetin artık gençleşmesi gerektiğini belirterek şunları söyledi: “ Bugün siyasetin içinde gördüğümüz insanların neredeyse hepsi emekli olmuş, çocuklarını evlendirmiş, boş vakti olan insanlar. Siyaset boş vakit uğraşısı değildir. Bugün siyasetle uğraşan kişilerin bilgi ve birikimleri tabi ki göz ardı edilemez; ama bu bilgi ve birikimleri genç insanlara aktarıp, gençlerin önünü açmaları gerekiyor. Sadece bizim partimiz için söylemiyorum bunu. Bugün Meclis’te donanımlı, enerjisi yüksek, kendini daha da fazla geliştirebilecek ve en önemlisi temsil ettiği vatandaşın sorunlarını yerinde dinleyip, çözüm üretebilecek insanlara ihtiyaç var. Ben bu konuda kendime güveniyorum. Siyaset benim için boş zaman uğraşısı değil. Benim bir dakika boş vaktim yok. Siyaset benim için, ülkemizin sorunlarını, sizlerin sorunlarını çözebilmek için bir araç”

“HEDEFİM; CHP’NİN İKTİDARI”

Oyunuza değil, CHP’nin iktidarına talibim diyen Özlem Gözaçan; “ Gerçekleştirdiğim ziyaretleri kendim için oy istemek nedeniyle değil, partimizin başarısını arttırmasına katkı sağlamak adına yapıyorum.  Benim hedefim; Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarını sağlamak. Benim hedefim; İktidar olduktan sonra Meclis’te sizlerin sorunlarına en akılcı yöntemlerle çözüm bulmak ve sizleri, tüm Türkiye’yi refaha kavuşturmak. Gelin hepimiz birlik ve beraberlik için bu amaç için çalışalım ve 8 Haziran sabahı CHP’nin iktidarına uyanalım” dedi.

Özlem Gözaçan, Aksu İlçe Örgütü ziyaretinin ardından Aksu’nun Sesi internet radyosu seçim programında Mehmet Çelik’in sorularını yanıtladı. Radyo programında tüm Aksululara seslenen Özlem Gözaçan, birlik ve beraberlik mesajları verdi.  Özlem Gözaçan’ın bir sonraki durağı Posta Gazetesi Ofisi oldu. Posta ve Fanatik Gazetesi Bölge Temsilcisi Bikan Karaca’yı ofisinde ziyaret eden Özlem Gözaçan, aynı günün akşamında da Cumhuriyet Halk Partisi Konyaaltı İlçe Teşkilatı’nın Harrington Park Resort Otel’de düzenlediği Dayanışma ve Birlik, Beraberlik yemeğine katıldı.