Home Tarkan Akıllı hız kesmiyor

Tarkan Akıllı hız kesmiyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Aday Adayı Tarkan Akıllı 7 Haziranda yapılacak Milletvekili Genel Seçimleriyle ilgili hazırlıklarına kaldığı yerden devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta ilçe gezilerinin ilk turunu tamamlayan MHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Tarkan Akıllı, MHP Genel Merkezi’nde aday adaylığı başvurusunu yaptıktan sonra eşi Zeynep Akıllı ve ekibi ile birlikte ikinci tur çalışmalarına Antalya’nın doğu ilçeleri Gündoğmuş, Akseki ve İbradı’yla başladı.

İLK ZİYARET GÜNDOĞMUŞ’A

Gittiği her yerde partililerin ve vatandaşların yakın ilgisi ve büyük sevgisiyle karşılaşan Tarkan Akıllı, ilk olarak Gündoğmuş ilesini ziyaret etti.  Burada MHP Gündoğmuş İlçe Başkanı Ali Yüksel ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Tarkan Akıllı, geniş bir zaman dilimini esnaflara ve vatandaşlara ayırarak sorunlarını dinledi.  El sıkıştığı her vatandaşın talebini dinleyen Akıllı, beraberindeki yöneticiler ile vatandaşların sorunlarını dinledi ve notlar aldı.

TARKAN AKILLI TABANI ATEŞLİYOR

Gündoğmuş ziyaretinden sonra ara vermeden Akseki’ye geçen Tarkan Akıllı’yı burada MHP İlçe Başkanı Özcan Mustafa Başgör ve yönetimi karşıladı. Tarkan Akıllı’nın ilçelerine düzenlediği bu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Başkanı Mustafa Başgör, “Tarkan Akıllı Beyin performansını hayranlıkla takip ediyoruz. İlçemize düzenledikleri ilk ziyaretin üstünden çok zaman geçmemesine rağmen ikinci ziyareti hem partililerimiz hem de ilçe halkımız tarafından takdirle karşılandı. Adaylarımızın bu tür ziyaretleri bizleri de ateşliyor.” dedi.

VATANDAŞTAN AKILLI’YA YOĞUN İLGİ

Akseki ilçe merkezi ve Cevizli Mahallesi ziyaretlerini bitirdikten sonra İbradı’ya hareket eden Tarkan Akıllı, MHP İbradı İlçe Başkanı Ahmet Rıfat Taner ve yönetimi ile birlikte sırasıyla İbradı Merkez, Ormana, Ürünlü mahallelerini gezdi. İbradı esnafını gezerek sorunlarını dinleyen Akıllı’ya vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Partililer ve vatandaşların kendisine gösterdiği ilgi ve alakadan memnun kaldığını ifade eden Tarkan Akıllı, “Gittiğimiz her yerde büyük sevgi seli ile karşılaşıyoruz. Antalya’da MHP’yi en üst seviyeye getireceğimize partim ve şahsım adına inanıyorum. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarla Antalya’da çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin temennileri doğrultusunda Gündoğmuş, Akseki ve İbradı’nın da MHP ile beraber yürüyerek Milliyetçi Hareket’in iktidarına omuz vereceğine inanıyorum.” dedi.