Home Tarkan Akıllı vatandaşlarla kucaklaştı

Tarkan Akıllı vatandaşlarla kucaklaştı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Aday Adayı Tarkan Akıllı, seçim çalışmalarının ikinci turunda vatandaşlarla bir araya geldi.

Seçim ziyaretleri kapsamında ikinci tur çalışmalarına Antalya’nın doğu ilçelerinden başlayan Tarkan Akıllı’nın bir sonraki durağı batı ilçelerinden Kaş, Demre, Finike ve Kumluca oldu.

Antalya’nın batı ilçelerindeki MHP teşkilatlarıyla bir araya gelen Akıllı, teşkilat yöneticileri ile birlikte esnafı ziyaret etti. Günün ilk ışıklarıyla yola koyulan Tarkan Akıllı, eşi Zeynep Akıllı ve ekibinin ilk durağı Kaş’ın Kınık mahallesi oldu. Burada kendisini karşılayan MHP Kaş İlçe Başkanı İsmail Şah Yılmaz, Büyükşehir Meclis Üyesi Hasan Baysal ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Pazar esnafını gezen Tarkan Akıllı, esnafın sorunlarını dinledi. Daha sonra önce Kalkan’a geçen Akıllı, burada esnafı ziyaret ettikten sonra Kaş ilçe merkezine geçerek MHP Kaş Kadın Kolları Başkanı Hülya Kolak ve partili bayanlarla bir araya geldi. Akıllı ve ekibi bayanlarla bir süre sohbet ettikten sonra Demre’ye hareket etti.

MHP İLE YÜRÜ ANTALYA

Demre’de MHP İlçe Başkanı Alim Atabey, yönetim kurulu üyeleri ve Ülkü Ocakları Başkanı Davut Aksoy ile bir araya gelen Tarkan Akıllı, partililerle seçim çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu. Antalya’nın ilçelerini karış karış gezen Tarkan Akıllı, “İlk tur gezilerimizden sonra ikinci tur çalışmalarımıza da ara vermeden başladık. Bundan sonraki programlarımızda teşkilatlarımızla bir araya gelerek, ilçelerimizde gezilmedik mahalle, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. 21 Mart’ta, Nevruz Bayramı’nda yapılacak olan kongremizin ülkemizde var olan sosyal, idari, siyasi ve içtimai tüm sorunların üzerine bir güneş gibi doğarak hak ve hakikatte müreffeh bir Türkiye’nin oluşmasında bir milat olacaktır. Türkiye Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidarına muhtaçtır. Artık milletimize düşen MHP ile birlikte yürümektir. Genel Başkanımızın da ifade ettiği gibi ben de diyorum ki; “MHP ile yürü Türkiye, MHP ile yürü Antalya ” dedi.

TEŞKİLATLARIN VE HALKIN YANINDA

Demre ziyaretinden sonra sırasıyla Finike ve Kumluca’ya geçen Tarkan Akıllı ve ekibi buralarda ilçe teşkilatlarıyla esnaf ziyareti gerçekleştirdi. İlçe merkezindeki esnafı ziyaret eden Akıllı, MHP’ye destek istedi. Her gittiği yerde teşkilatların ve halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Akıllı, “Aday adaylığımı açıkladığım ilk günden bu yana tüm ilçelerimizi geziyorum. Geçtiğimiz hafta Genel Merkezimizde resmi adaylık başvurumdan sonra da yolları düştük. Bugün olduğu gibi yarın da teşkilatlarımızın ve hemşerilerimizin her zaman yanında olup, dertlerinin, sevinçlerinin ortağı olacağım.” dedi.