Home Eriş yeniden başkan

Eriş yeniden başkan

Tekke Köyü Abdal Musa Derneği’nin Genel Kurulu CHP Antalya Milletvekili A. Adayı Binali Efe’nin divan başkanlığında yapıldı. Seçimlerde 2 liste yarıştı ve Ali Eriş dördüncü kez başkan seçildi.

394 üyesi bulunan Tekke Köyü Abdal Musa Kültürünü Araştırma ve Yaşatma Derneği’nin Genel Kurulu Abdal Musa Kültür ve Sanatevi’nde yapıldı.

DİVAN BAŞKANI EFE

Derneğin mevcut Ali Eriş ile Fehmi Durma’nın başkanlık için yarıştığı genel kurulun Divan Başkanlığı’na oy birliği ile CHP Antalya Milletvekili A. Adayı Binali Efe seçildi. Efe açılış konuşmasında 2 adaya da başarılar dilerken. Abdal Musa Derneği’nin tüm ülkeden misafirin ağırlandığı çok önemli etkinlikler gerçekleştirdiğine dikkat çekti

ERİŞ’TEN TEŞEKKÜR

8 yıldır Tekke Köyü Abdal Musa Kültürünü Araştırma ve Yaşatma Derneği’nin başkanlığını yapan Ali Eriş, derneği her geçen gün büyütüp geliştirerek önemli bir noktaya taşıdıklarını vurguladı. Eriş, bu günlere gelmelerini sağlayan tüm üyelere teşekkür etti.

GÜVEN TAZELEDİ

Faaliyet ve denetim kurulu raporlarının onaylanmasının ardından seçimlere geçildi. Oylama sonucunda Ali Eriş, dördüncü kez başkan seçildi.