Home İş Dünyası İçin 4 Farklı Konuda Eğitim

İş Dünyası İçin 4 Farklı Konuda Eğitim

ATSO Akademi’nin Antalya iş dünyasından gelen talepler doğrultusunda, Oda üyeleri ve çalışanlarına yönelik eğitim faaliyetlerine devam ettiğini belirten Çetin, “Son derece faydalı olacağını düşündüğümüz bu eğitimlere tüm üye ve çalışanlarını davet ediyoruz” dedi.

Başkan Davut Çetin eğitimlerle ilgili şu bilgileri verdi;

“16-27 Mart tarihlerinde düzenleyeceğimiz ‘45 Saatlik Eğiticilerin (MEB Onaylı) Eğitimi’nde eğitmenler Şehnaz Yılmaz, Erdem Öz ve Nilgün Akyüz Arı tarafından; “Yetişkin nasıl öğrenir? öğrenme ve hatırlama, anlatım yöntemi, tartışma yöntemi, gösteri yöntemi, dramatize etme yöntemi, yetişkin öğrenmede anlatım dinamikleri, balık kılçığı yönetimi, altı şapka düşünme yöntemi, iletişim becerisi konu başlıklarında bilgiler aktarılacak. Programın sonunda, devam koşulunu sağlayan katılımcılar MEB onaylı sertifika almaya hak kazanacaklar.

18 Mart tarihinde düzenleyeceğimiz ‘Marka ve Ürün Yönetimi, Markalaşma Eğitimi’nde ise eğitmen Zeki Yüksek Bilgili tarafından; “Marka olmak ya da olamamak, Marka nedir? Marka olmanın ve olabilmenin incelikleri, Marka nasıl başarılı olarak yönetilir? Marka konumlandırması, marka sadakati, marka stratejileri oluşturmak ve uygulamak, satış ile marka arasındaki doğrudan ve dolaylı ilişkiler, güçlü marka oluşturma, Dünya markası nasıl olunur?” konularında bilgiler aktarılacak.

19 Mart tarihinde düzenleyeceğimiz ‘Toplantı Yönetimi Eğitimi’nde ise Prof. Dr. M.Hamil Nazik,  “toplantı kavramının günümüz işletmeleri açısından önemi, toplantı türleri, toplantının planlanması, toplantı yerinin seçimi ve tasarımı, toplantıların yürütülmesi, toplantı sonuçlarının raporlanması” konularında bilgiler verecek.

19-20 Mart tarihlerinde düzenlenecek ‘TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Eğitimi’nde ise TSE Eğitmeni Sevgi Ölgün Kocabaş tarafından katılımcılarımıza; “şikâyetin değerlendirilmesi, şikâyetlerin araştırılması, şikâyetlere cevap verme, kararın bildirilmesi, şikâyetin kapatılması, şikâyetlerin analizi ve değerlendirilmesi, şikâyetlerin iyileştirilmesi” konuları aktarılacak. Eğitimi başarı ile tamamlayan katılımcılarımız TSE onaylı sertifika almaya hak kazanacaklar.

Son derece faydalı olacağını düşündüğümüz bu eğitimlere tüm üye ve çalışanlarını davet ediyoruz.”

Başkan Davut Çetin, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki eğitim faaliyetlerinin ATSO internet sayfasındaki (www.atso.org.tr) “ATSO Akademi” bağlantısından, twitter.com/ATSO Akademi ve facebook.com/ATSO Akademi’den takip edilebileceğini sözlerine ekledi.