Home Antalya BİR SONRKİ DOĞRU ADIM… Network Marketing Sistemi

BİR SONRKİ DOĞRU ADIM… Network Marketing Sistemi

665
0
blank

Bugün, dünyaca revaçta olan bir sektörle insanların güncel yaşamında, hayatlarına olumlu olarak dokunacak bir kartla ilgili bilgi sahibi olacağız. Yeni bir bakışla, yeni bir vizyonla hızla büyüyecek olan 1 Ocak 2012’de, Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa Isparta, Denizli, Afyon’da aynı anda start veren, networklifecard.com kısa sürede network marketing firmaları arasında yer almaya başladı. 38 yaşında Antalya’lı işadamı Tevfik Güneş, 50 yaşında Burdur Ağlasun doğumlu 25 yıllık Eczacı Rabia Nayır ve 35 yaşında, 10 yıldır çeşitli network firmalarında çalışan Giresun’lu Cengiz Dikmen’den oluşan 3 ortaklı şirket, Türkiye’de başlayıp dünyaya yayılan lider network marketing firmaların arasında şimdiden adını duyurmaya başlamış bile. Ortaklardan Cengiz Dikmenle sohbet ettik bu hafta. Sohbetimiz ilerledikçe bu sistemin, kimlerin hayatına olumlu katkılarda bulunacak, kimlerin yaşam standardını yükseltecek, kimler kişisel gelişimde özgüvenlerini kazanacak, kimler insanlara yardım etmek için destek verecek bunları konuştuk. Çalışmalarını merakla izleyeceğim…

-Cengiz Bey Network Marketing sistemin dünya çapında firmaların bu sisteme döndüklerini gözlemliyoruz. Ayrıca üniversitede eğitim verilmeye başlayan Network Marketing sistemini sizde ticaretinizde bu sistemle yola çıkmış olmanıza istinaden Network Marketing sistemi nedir? Pazar payını açar mısınız? Ve avantajları nelerdir?

blank

-Sema hanım öncelikle bizlere yer verdiğiniz için Klas Gazete’si ailesine çok teşekkür ederim. Sorunuzun cevabına gelince network marketing sistem aşığı olarak memnuniyetle cevap vereyim. Network Marketing; çok katlı ağ pazarlaması olarak Türkçeye çevrilebildiği gibi tavsiye pazarlaması adı da verilebilir. Bir network marketing üyesi tarafından, bir ürün veya hizmetin nihai tüketicilere bire bir karşılıklı olarak, perakende noktası sayılmayacak yerlerde; ev, işyeri veya herhangi bir sosyal ortamda anlatılarak tavsiye edilmesidir. Sizinde söylediğiniz gibi üniversitelerde ders olarak verilmesi, finans uzmanlarının bu sektörde büyük gelecek görmesi, network marketing daha da cazip hale getirmektedir. Dil, din ırk, cinsiyet, meslek ayrımı yapmaksızın büyüyen ekipler bu pastadan paylarını alırlar. Network marketing sıradan insanlara sıra dışı kazanç imkanı veren tek  sistemdir. Tek başına mümkün olmayan iş hacmi network marketing sistem ile mümkündür. 1 kişinin %100 çabası yerine 100 kişinin %1’lik çabası. Enerji ve zaman kaybını engeller. Network Marketing ’in avantajları 1- Kişisel tavsiyelerinden oluşan kazançlar 2- Organizasyonunda bulunan diğer network marketing çalışanlarının faaliyetlerinden (tavsiyelerinden) oluşan kazançlardır. Bu sektörde kişisel veya organizasyon tavsiyelerinin bir üst limiti olmadığından, aynı oranda elde edilecek olan kazancın da bir üst limiti bulunmamaktadır. Bu nedenle network marketing kişiye kendi bağımsız işini, çalışmış olduğu firmanın aktif olarak bulunduğu her ülkede kurma ve büyütme olanağını sunmaktadır.

-Cengiz Bey neden network marketin sistemine aşık olduğunuzu şimdi daha iyi anlıyorum. Peki, bize networklifecard.com nedir ve avantajları nelerdir anlatır mısınız?

-Networklifecard.com, sektör kısıtlaması olmaksızın müşterilerini yüzlerce firma ile, firmaları da binlerce müşterisi ile network marketing sisteminde buluşturan yüzyılın alışveriş modelidir. Networklifecard.com alışveriş kartı ile A’dan Z’ye tüm sektörlerde alışveriş yapılabilir ve bu alışveriş kartı tavsiye edildiğinde, tavsiye edilen kartın yapmış olduğu alışverişten de her ay düzenli ve sürekli artan bir gelire sahip olabilirler. networklifecard.com projesi, dünyada eşi benzeri görülmemiş, büyük ölçekli bir “Network Marketing” projesidir. Birçok şirket “Network Marketing” uygulamasını kendi bünyesi altında üretilen, ithal edilen ürünlere veya hizmetlere uygular. Biz ise networklifecard.com projesinde sizin için bu uygulamayı, farklı sektörlerden birçok firma ve hizmete uyguladık. Puzzle parçalarını bir araya getirdik ve sizlerin hizmetine sunduk. İster müşteri olarak, isterse mağaza sahibi olarak herkes bu projede kendine bir yer edinebilir.

-Cengiz Bey bizlerde networklifecard.com’ da yer alabilir miyiz? Çoğu vatandaşında hâlihazır çalışmakta olduğu işleri var. Ek olarak kazanç elde edebilir miyiz?

-Sema hanım tabi sizlerde bu sistemin bir parçası olabilirsiniz, ister müşteri, ister kurum olarak. Ek gelir arayanlar, işsizler, öğrenciler, emekliler, ailesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, işini büyütmek isteyen firmalar, kobiler, ulusal ve uluslar arası çapta tanınmış firmalar… Kısacası herkes bu sisteme dâhil olabilir. Sisteme katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmak dışında herhangi bir zorunluluk yoktur.

-Networklifecard.com’ a baktığımızda hem sanal ticaret hem de fiziki ticaretin ikisini de kapsıyor Sanal ticaretin önemini bize anlatır mısınız?

-Araştırma yaptığımızda, önemli yetkililer sanal ticaretin geleceğin sektörü olduğunu söyledikleri gibi ispatlıyorlar da. Tamer Özmen(Microsoft Türkiye Genel Müdürü) “Avrupa’da ,Fransa ve İtalya’dan sonra 3. büyük model ülkeyiz. 7 Milyon ADSL kullanıcımız var. İnternet kullanıcı sayımız 32 milyon. Ciddi bir kredi kartı kullanıcısına sahibiz. Bütün bu rakamları yan yana getirdiğimizde Türkiye’nin kullanıcı sayısı açısından dünyanın 6. dijital toplumu olduğunu görüyorum” diyor. Binali Yıldırım(Ulaştırma Bakanı ) hemen hemen aynı şeyleri söylüyor. Türkiye’de şu anda 32 milyon civarında internet kullanıcısı var, bu sayıyı 2013 yılında en az 60 milyona çıkarmayı hedefliyoruz. Geniş bant abone sayısı da 7,5 milyon. 2013 yılında 12 milyon, 2023 de ise 30 milyon aboneye ulaştırmayı hedefledikleri söylüyorlar. Bizlerde yetkililerin araştırmalarını dikkate alıyoruz. Geçmişe baktığımızda  bugün cep telefonu, bilgisayar gibi sektörlerde önceleri bu kadar revaçta değildi, herkesin evinde birkaç tane olacağını düşünemezdik. Şimdi herkesin evinde birkaç tane cep telefonu ve bilgisayar bulunmakta yarın da herkesin cüzdanında networklifecard olacak ….

blank-Cengiz Bey gördüğüm kadarıyla  çok iddialısınız. Silver Card, Gold Card, Platinium Card, Platinium Plus Card olmak üzere 4 tane kart var. Bu kartlara sahip olanlar hangi avantajları kullanacaklar? Anladığım kadarıyla her kartın avantajları farklı. Bu kartların özelliklerini bize anlatır mısınız?

-Sistemde her ayın 1’i ile 30’u arasında, fiziki veya sanal mağazalarımızdan yapacağınız alışverişlerinizden kazandığınız puanlar, kartınızda birikir. Kazandığınız puanların, %40’ı hesaplanır ve bireysel performans kurunuzla çarpılarak TL cinsinden nakit kazancınız belirlenir. Nakit kazancınız her ayın 15. ile 20.Günü arasında banka hesabınıza yatırılır. Alışveriş yapmak artık çok keyifli. Sonuçta herkes alışveriş yapıyor sadece networklifecard anlaşmalı olduğu firmalarla alışveriş yaptıklarında toplanan puanlarla nakit para kazanacaklar, bu krizde aslında çok avantajlı bir sistem. Silver Card, Gold Card, Platinium Card, Platinium Plus Card kartlarımızdan tümüyle faydalanacağınız özellikler; yaptığınız alışverişlerle toplanan puanların %40 nakit olarak banka hesaplarına ödeme yaparız, sanal ofis hesabı,(yaptığınız alışveriş puanlarınızı ve tavsiye ettiklerinizin de yaptıkları alışverişleri takip edebilirsiniz) Özel promosyonlarla tanıtımlarınızı güçlendirir, sınırsız sayıda hazır ve sadık müşteri potansiyeli sağlarız. Her mağaza için ayrı kart taşımaya son. Üye iş yerlerinde kartınızın tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Özel indirim dönemlerinde ekstra avantajlar yakalarsınız. Kartlara bir kez sahip olduğunuzda bir daha aidat ödemesi yapmazsınız. Silver Card; (bireysel kartıdır) Alış veriş yapabilir. Tavsiye de edebilirsiniz.

Gold Card; (bireysel kartıdır) alış veriş yapabilir, tavsiye edebilirsiniz. Tavsiye etkilerinizden kazanç elde etme imkanı sağlar. Üyeler kişisel gelişim, yurtiçi/yurtdışı tatil fırsatlarından yararlanacaklardır. PlatiniumCard; (kurumsal üye işyeri kartıdır.) E-Ticaret paketi veya web sitesi ürün ve hizmetlerinizi hemen satışa sunabilir, dergi reklamı, network marketing geliri elde etme fırsatı, sınırsız sayıda hazır ve sadık müşteri potansiyeli, kişisel gelişim, yurtiçi/yurtdışı tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Platinium Plus Card(kurumsal üye işyeri kartıdır.) E-Ticaret paketi veya web sitesi,ürün ve hizmetlerinizi hemen satışa sunabilirsiniz. Dergi reklamı, barkod okuyucu sayesinde fiziki mağazalarda müşterileriniz ellerindeki kartı okutabilirler. Üyeler network marketing geliri elde etme fırsatı, sınırsız sayıda hazır ve sadık müşteri potansiyeli kişisel gelişim, yurtiçi/yurtdışı tatil fırsatlarından yararlanacaklardır.

-Networklifecard.com da yaptığımız alışverişlerden toplanan puanın %40 nakit olarak kazanabileceğimizden bahsettiniz  bundan başka gelir kaynağı var mı ?

blank-Sema hanım birçok gelir kaynağı var. Size tek tek anlatırım desem herhâlde Klas gazetesinin tüm sayfalarını doldururuz. Sizlerle bir kaç tanesini başlık halinde paylaşayım *Kişisel Primler *Organizasyon Primleri *İlk Kayıt Primleri *Sponsorluk Primleri *Liderlik Primleri vs.

-Cengiz bey dikkatime çeken  bir şey oldu sohbet esnasında  miras hakkından bahsettiniz. Miras hakkını biraz daha açar mısınız ?

-Networklifecard.com’ un üyelerine sağladığı en özel haklardan biri miras hakkıdır. Yaşamın kötü sürprizleriyle karşılaşan üyelerimizin emeklerini kaybetmemeleri için, haklarını miras yoluyla yasal mirasçılarına devredebilme imkânı tanıyoruz.

-Cengiz Bey bu sohbetinizden inanılmaz keyif aldım öncelikle bu projenin içerisinde yer alacağımı söylemeden geçemeyeceğim. Vatandaşlarımızın da bu sistemle tanışmalarını isterim. Networklifecard.com hakkında daha detaylı bilgi almaları ve faydalanmaları için nereye başvurmaları gerekiyor?

-Sema hanım gerçekten çok keyifli ve faydalı bir sohbet oldu. Networklifecard.com’un avantajlarından yararlanmak ve bende kazanç elde etmek istiyorum dediniz, bu beni çok mutlu etti. Bu farklı sektörün amacını ve farkını hemen görüp bizimle birlikte olmanızdan gerçekten çok mutlu oldum. Bize www.networklifecard.com adresinde ulaşabilirler.

– Cengiz Bey ekibinizle birlikte bizi çok iyi ağırladınız klas medya grubu ailesi olarak, sizlere başarılarınızın devamı diliyor ve çok teşekkür ediyorum. Son olarak söylemek istediğiniz bir şeyler var mı?

-Sema hanım sizin aracılığınızla Klas medya grubuna çok teşekkür ederim.  Herkesi BİR SONRAKİ DOĞRU ADIM da birlikte olmaya davet ediyorum. Siz de puzzle’ın bir parçası olmak isterseniz, networklifecard.com adresinde sizleri bekliyoruz..

-Satırlarıma son verirken bugünkü konuğumuzdan networlifecard.com hakkında, bu sistemin avantajları ve işleyişi hakkında bilgiler aldık ve sizlerle paylaşmaya çalıştık. Networklifecard.com’a bende üye oldum, bilgi almak isterseniz bana da ulaşabilirsiniz. Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Previous articleGENEL SAĞLIK SİGORTASI YÜRÜRLÜĞE GİRDİ
Next articleYasemin’den 5 Gündür Haber Yok