Home Kepez spor ilçesi oluyor

Kepez spor ilçesi oluyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ihtiyaçları dinlemek ve hem eğitimcilerle hem de öğretmenlerle var olan gönül bağını güçlendirmek amacıyla 1400 öğrencinin okuduğu Baraj İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti. Başkan Tütüncü, kahvaltıda bir araya geldiği Okul Müdürü Fatih Şüphesiz’den, okul aile birliği üyelerinden ve Baraj Mahalle Muhtarı Osman Uç’tan okulun bakım, onarım ve eğitimle ilgili isteklerini dinledi.

Başkan Tütüncü, daha önce de bir kaç ziyaret ettiği, sınıf öğretmeni Sadık Çetin’in, kişisel gayretleriyle oluşturduğu,teknolojik ve fiziksel imkânlarıyla örnek olan sınıfın öğrencileriyle de bir araya geldi.

Tütüncü, öğrencilere, yaz tatillerini dinlenerek, eğlenerek ve kitap okuyarak değerlendirmelerini ve böylece yeni eğitim yılına, çok daha güçlü ve enerjik gelmelerini istedi.

Başkan Hakan Tütüncü, daha sonra okul idarecileriyle bahçeyi gezerek, bakım ve onarım yapılması istenen alanları inceledi. Kepez Belediyesi’nin okul bahçesine yaptığı potalarda çocuklarla birlikte basketbol oynayan Tütüncü, daha çok öğrencinin spor yapabilmesi amacıyla, bazı okulların bahçelerinde basketbol ve voleybol sahaları yapacaklarını ifade etti.

Başkan Tütüncü, Baraj ilköğretim Okulu’nun, alt yapı problemlerinin çözümü için ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını da sözlerine ekledi.