Home Konaklı Gazi İlköğretim okulu Yıl Sonu Gecesi

Konaklı Gazi İlköğretim okulu Yıl Sonu Gecesi

Gazi İlköğretim okulu tarafından geleneksel hale getirilen etkinliğe ilgi çok büyüktü. Öğrenciler tarafından hazırlanan ve sunulan yıl sonu etkinliği bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından, okul müdürü Fevzi Erdoğan konuşmasıyla başladı.

Gazi İlköğretim Müdürü Fevzi Erdoğan Konaklı Belediye Başkanı Abdullah Sönmez’ e okullarına yapmış olduğu blankkatkılarından dolayı bir teşekkür etti. Okul müdürü Fevzi Erdoğan geceye katılamayan Konaklı Belediye Başkanı adına çiçeği başkan yardımcsı Mustafa Kaya’ verdi. Ayrıca geceye katılan eski okul müdürü Gün Altay Zengin ve okul aile birliği başkanı Hilmi Görgülü’ ye de katkılarından dolayı teşekkür edip çiçek verdiler.

Daha sonra öğrenciler tarafından okul korosunun birbirinden güzel seslendirdiği şarkıları dinlediler. Ardından şiirler, salsa dans gösterisi, müzikli skeç ve çeşitli gösteriler sunuldu. Öğrencilerin canlandırmış oldukları Çanakkale Geçilmez tiyatrosu çok beğenildi.

Öğrenci velilerinin büyük bir beğeniyle izledikleri gösterileri çok beğendiklerini ve emeği geçen herkese çok teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

blank