Home ANTOTO’DAN MAN TGS EfficentLine ŞOV

ANTOTO’DAN MAN TGS EfficentLine ŞOV

MAN ağır ticari araçlar ailesinin yeni yıldızı TGS EfficentLine Antalya’ya ulaştı. MAN Antalya Bayii Antoto tarafından düzenlenen “Consistently Efficient Tour2012”roadshow etkinliği kapsamında Antalya’da görücüye çıkan süper çekici, sektör temsilcisi ve müşterilerden tam not aldı. Etkinlik, Türkiye genelinde 23 ilde gerçekleşecek ve 18 Temmuz’da sona erecek.

Altınova Yolu üzerinde gerçekleşen etkinlikte ağır vasıta sürücülerine, “MAN TGS Efficient Line” çekicilerin tüm özellikleri  bire bir tanıtıldı. Bir otomobilin kullanım rahatlığına sahip olan MAN’ın en yeni, en geniş ve en ekonomik çekicisi TGS Efficent Line, uzun yol taşımacılığının en verimli modeli olarak öne çıkıyor. MAN’ın yeni yıldızı çevreci özelliğinin yanı sıra, 150 bin kilometrede 1800 litreye kadar dizel tasarrufu sağlıyor.

Türkiye’nin ağır ticari taşıt sektörünün yaşam boyu iş ortağı olmayı hedeflediklerini belirten MAN Antalya Bayi Antoto’nun Ortağı Hasan Göksoy, “Bu kapsamda en büyük ilkemiz, hem satışta hem de satış sonrası hizmetlerde kullanıcı dostu çözümlerimizle müşterilerimizin yanında olmaktır. MAN’ın ekonomik, verimli ve uzun ömürlü araçları hem alım satımda hem de kullanımda büyük avantajlar sunuyor.