Home Kipa’nın yeni Ekpres mağazası Kaş’ta hizmete girdi.

Kipa’nın yeni Ekpres mağazası Kaş’ta hizmete girdi.

23 ilde 175’i aşkın mağaza sayısıyla hizmet veren perakende zinciri Kipa, dünya turizminde önemli bir yere sahip Kaş’ta yeni bir süpermarket hizmete açtı. 300 metrekarede 3200 çeşit ürünün raflarda hazır bulunduğu Kipa’da Taze Gıda’dan Unlu Mamüllere uzanan ürün yelpazesinin yanı sıra güneş kremleri, bakım ürünleri gibi yaz mevsimine özel alternatifler de mevcut. Kipa Kaş süpermarketinde müşterilere kusursuz bir alışveriş imkanı sağlamak için toplam 20 kişi istihdam edildi.

blankKipa eksiksiz bir tatil fırsatı sunar

Kipa Kaş mağazasında her tür ihtiyacın rahatlıkla karşılanabileceğini söyleyen Tesco Kipa Ekspres  Bölge Müdürü Tamer Öztürk “Dünya turizminde önemli bir yeri olan özellikle dalış sporuyla ilgilenen kişilerin severek ziyaret ettikleri bu güzel beldemizde Kipa ile eksiksiz bir tatil fırsatı yaratmayı hedefledik. Müşterilerimizin memnuniyeti için her detayı düşündük. Yaşadıkları şehir veya ülkelerdeki alışkanlıklarından tatillerinde de ödün vermeden hizmet etmekten mutluluk duyacağız. Pratik, kolay ve zengin ürün çeşitlerini barındıran raflarımızla müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunuyoruz” dedi.

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama Ticaret ve Gıda Sanayi A.Ş.),  23 ilde 175’e yakın mağazası, 13 ilde 35 AVM’si ve 9 bini aşan çalışanıyla Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve mağazalarını tüm Türkiye’de hızla yaygınlaştırmıştır.