Home Ekonomi MANAVGAT “BİRLİK BAHÇESİ” MAĞAZASINA KAVUŞTU

MANAVGAT “BİRLİK BAHÇESİ” MAĞAZASINA KAVUŞTU

275
0
blank

Manavgat merkez, beldeler ve tüm köyleri için hizmet vermeyi amaçladığı belirtilen ‘BİRLİK BAHÇESİ MAĞAZASI’nda  ihtiyaç fazlası olan eşyaların teslim tutanağı ile alınıp ardından tüm Manavgat genelindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması hedeflenen projenin sürekliliğinin ve kalıcılığının sağlanması için kurumsal çalışmalar da yapılmıştır. İlçemizde ilk defa böyle bir uygulamanın yapılması da bizleri ayrıca heyecanlandırmaktadır.

Evindeki kullanılabilir eşyalarını bizim aracılığımızla ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak isteyen hemşerilerimiz; Sarılar Beldesi Eski İlköğretim okuluna getirebilecekleri gibi, imkanı olmayanlar için de her hafta Çarşamba günü adreslerini bildiren tüm hemşerilerimizin evinden görevlilerimiz eşyaları tutanak karşılığı alacaktır. Ayrıca teslim alınan bu eşyalar kayıt altına alınarak, ihtiyaç sahibine ulaştığına dair bilgi verilecektir.

Projede gönüllü olacak hayırseverlerin MATAB görevlileri ile irtibata geçmesi gerektiğini belirten Başkan Recep Barut; Böylelikle milletimizin üstün özelliklerinden olan yardımlaşma hasletinin, BİRLİK BAHÇESİ projesiyle bir kere daha başta Fransa olmak üzere tüm dünyaya örnek olarak gösterilmesi duygularıyla memleketimize hayırlı olmasını temenni etti.

Previous articleVehbi Kaya MHP Kepez İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı
Next articleSorti Kimya, Türkiye’nin sabun bazlı ilk konsantre sıvımatiğini üretti