Home KÜLTÜR-SANAT Kemer 9. Altın Nar Kültür ve Sanat Festivalinde Muhteşem Kapanış‏

Kemer 9. Altın Nar Kültür ve Sanat Festivalinde Muhteşem Kapanış‏

391
0
blank

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, festival etkinlikleri kapsamında Kemer Stadı’nda düzenlenen konser öncesi tiyatro oyuncusu Nejat Uygur’a onur ödülü verdi. Ödülü Uygur’un oğlu Süheyl Uygur aldı. Uygur, Kemer’de yaşadığı olayları espirili bir şekilde anlatarak izleyicilerden büyük alkış aldı.

Ayrıca;Başkan Gül, konserin düzenlenmesinde emeği geçen Basın mensuplarına, Otellere, Korteje katılan kurum ve kuruluşlara ve sponsorlara plaket verdi.

Konser öncesi Kuzeyin Uşakları folklor grubu ile Tanyeli sahne aldı. Tanyeli, söylediği şarkılar ve yaptığı dans gösterisiyle büyük beğeni topladı.

Tanyeli’nin ardından sahneyi sanatçı Hülya Avşar aldı. Avşar, seslendirdiği şarkılarla davetlilere coşkulu bir gece yaşattı.

Hülya Avşar, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Uzun zamandır festival kapsamında konser vermediğini söyleyen Avşar, garip bir heyecan içerisinde olduğunu belirtti. Festivallerin oldukça coşkulu geçtiğini ifade eden Avşar, “Halkın karşısında olmakla, gazino ve protokol seyircisinin karşısında olmak çok farklı bir duygu galiba bugün onu hissettim. Çok keyifliyim” diye konuştu. Yeni bir albüm hazırlığı içinde olduğunu da dile getiren Avşar, albümünün bitmek üzere olduğunu, üzerinde son düzenlemelerin yapıldığını kaydetti. Yeni albümünü Ramazan Bayramı’na kadar yetiştirmeyi hedeflediğini söyleyen Avşar, “Çalışmalar, Eylül ayına kadar da sürebilir” dedi. Konserlerine devam edeceğini belirten Avşar, Ramazan Bayramı’nda yoğun bir konser programının olduğunu bildirdi. Tatili de ihmal etmeyeceğine işaret eden Avşar, teknede tatil yaparak, gözlerden ve magazincilerden uzak olmayı planladığını kaydetti.

Previous articleAyaz Sapan 1 Yaşında
Next articleTurizmi ‘Meclis’ yönetecek!