Home BETTY BOOP VE HÜLYA AVŞAR PAPIA İLE MODANIN YENİ ADI OLACAK

BETTY BOOP VE HÜLYA AVŞAR PAPIA İLE MODANIN YENİ ADI OLACAK

Betty Boop, Papia Decor Havlu’nun yeni reklam filminde iddialı ve cesur sanatçı Hülya Avşar’a eşlik ediyor. Ünlü sanatçı, Betty Boop ile birlikte rol aldığı reklam filminde ünlü stilist Hakan Öztürk’ün kendisine özel hazırladığı Papia Decor Havlu’dan tasarlanan gelinliği ile göz kamaştırıyor.

Papia’nın reklam yüzü Hülya Avşar’a Betty Boop eşlik ediyor.

blank“Eğlenceli, şık, cesur, iddialı, kıskandıran, bildiğiniz Papia ama daha da güzeli” iç görülerini bir arada sunan Betty Boop’lu Papia Reklam filmi, ışıl ışıl, flaşların patladığı bir podyumda Hülya Avşar’ın yürümesiyle başlıyor.

Hülya Avşar’ın üzerine giydiği Papia Dekor Havlu’dan oluşan elbise, Betty Boop’un etrafa saçtığı kalplerle yepyeni bir stil ve bambaşka bir tarza bürünüyor.

Çekimleri Orion Stüdyoları’nda gerçekleştirilen reklam filminde, Hülya Avşar’ın Papia havlusundan tasarlanan kıyafetiyse ünlü modacı Hakan Öztürk tarafından tasarlandı. Film özel efektlerle birlikte yayına hazırlandı.

Reklam filminin yönetmenliğini Kıvanç Baruönü gerçekleştirirken,  görüntü yönetmenliğini dünyaca ünlü Jean Pierre Seresin, yaratıcı yönetmenliğini ise Gürkan Günaydın üstlendi.