Home Euromoda Accessories Heyecanı‏

Euromoda Accessories Heyecanı‏

Bugün herkes,  çantası olan bir kadının ikinciyi aramasının ya da kırmızı şal dururken bir de pembe şal istemesinin sebebini biliyor. Bir gözlüğü değerli kılan, sadece gözlerimizi güneşten koruması değil yorgun gözlerle kalktığımız bir günde bile Grace Kelly gibi görünme fırsatı sunması… Beğenilmek, hem ruhumuzun ihtiyacı hem de her kapıyı açan sihirli bir anahtar. Dolayısıyla bize başkalarını etkileme fırsatı sunan markaları baş tacı etmemiz gayet normal.

blankKıyafetinizi Değil Güzelliğinizi Tamamlar

Bijuteri ürünleri ile yola çıkan Euromoda’yı şık kolyeleri, küpe ve bileklik koleksiyonları ile tanıdık. Hem Türkiye’de hem de dünyada sevilen markanın 2012 yeniliği ise, aksesuarda geniş ürün seçeneği ve daha şık mağazalar! Bugün 94 adreste, 500 çalışanı ile  kadınların hayatını güzelleştiren Euromoda, yeni mağaza konseptiyle bahar çiçeklerinin tazeliğini sunuyor.

Türkiye’de takı alanındaki ilk markalardan olan sektör lideri Euromoda’nın ürün portföyüne çantalar, şapkalar ve gösterişli şallar eklendi. Günü daha şık geçirmek istediğinizde ya da özel bir kutlamaya hazırlanırken heyecanınızı paylaşacak mağazalarda, artık havalı gözlükler ve bir bakanın dönüp bir daha bakmak isteyeceği saat modelleri de var.  Her zaman dünya modasından esintileri taşıyan koleksiyonların, tümü anti alerjik üretilen parçaları arasında, gümüş takılar bulmak da mümkün.

Göz Alıcı Tokalar, Antik Yüzükler ve Gümüşün Işığı…

Bir mücevher ile bir aksesuar arasındaki fark, aksesuarların ekonomik ve hızlı şekilde satın alınabilmesi, her günü güzelleştirmesidir. Biri pırlanta bir yüzüğe dönüp baktığında, yüzüğün değerine mi kapıldı yoksa takan kişiye mi bakıyor bilemezsiniz. İşte, 2012 yılında 42 yaşına giren Euromoda’nın giderek büyümesinin altında yatan sır, tam da bu. Euromoda, kadınların kendi değerini vurgulaması için kaliteden ödün vermeden “ulaşılabilir” ürünler sunuyor. Yüzlerce kolyeye, küpeye değer katan ise onu seçip yakıştıran kadının kendisi…

Sizinle Değerlenir!

blankEuromoda’nın yeni konseptinde her zevke uygun zengin seçenekler, şıklığı gündüzden geceye taşıyor. Farklı çizgilere sahip alt markalarda, eğlenceli ürünler ve elit tasarımlar uygun fiyatlarla sunulmakta. Zengin seçenekler arasında, altının sıcaklığı ya da gümüşün parlaklığını yansıtan çarpıcı tokalar, Osmanlı Sarayları’nın gücünü simgeleyen büyük yüzükler, sade bir kıyafete gösteriş katan inci kolyeler, zarif fularlar, çanta, gözlük, şapka ve saatler var.

Sizin seçtiğiniz ve sizinle değerlenen Euromoda Accessories ürünleri, alışveriş merkezleri ve caddelerdeki mağazalarda, heyecan veren yeni konseptiyle…