Home LUXYBOX’A BAKMADAN YAZA HAZIRLANMAYA BAŞLAMAYIN!

LUXYBOX’A BAKMADAN YAZA HAZIRLANMAYA BAŞLAMAYIN!

Yaza güzel bir vücut ve dinamik bir vizyon ile girmek isteyen kadınlar için LuxyBox, birbirinden seçkin kozmetik ürünlerini uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Formda, pürüzsüz ve düzgün hatlara sahip, her hareketinden ahenk yansıyan vucütlar için yaz aylarına özel ürünler LuxyBox’da satışa sunuluyor.

Sheseido Selülit ve Sıkılaştırıcı Krem ile içerisinde kafein, greyfurt yağı ve diğer kuvvetli içeriklerin zenginliğiyle  güzelliğinizin keyfini yaşatıyor. Sheseido Selülit ve Sıkılaştırı Krem cilde mükemmel bir şekilde yerleşen güçlü ve ferah kokusu dışında düzenli kullanımda pürüzsüz ve sofistike bir vücut biçim hissi veriyor. Mükemmel nemlendirme ve yeniden yapılandırma etkileri ile sıkı ve genç bir görünüme sahip bir cilt yaratıyor.   Sheseido Selülit ve Sıkılaştırıcı Krem LuxyBox.com’da 159,90 TL ile satışa sunuluyor.

Sheseido Body Creator Aromatic Sculpting Jel selülit krem ise masaja ihtiyaç duymadan vücuda serinlik hissi veriyor ve kolay emiliyor. Biberli limon karışımı kokusuyla cilde aromaterapi yapıyor. İçeriğinde bulunan greyfurt yağı yüksek kalorili gıdaların yarattığı yağ oluşumunu azaltıyor. Alıç özü sayesinde yağlı gıdaların yol açtığı yağ oluşumunu engellerken, yonca özü sayesinde lenf, su ve kılcal damar dolaşımını arttırıyor. LuxyBox.com’da 139,90TL’den satışa sunulan Sheseido Body Creator Jel, kadınların cilt yüzeyini düzeltiyor, kılcal dolaşımı arttırarak daha iyi bir cilt tonu ve su dolaşımını sağlıyarak ödem ve selülite karşı etki gösteriyor.

Christian Dior Svelte Reversal Selülit ve Sıkılaştırcı Krem hafif ve ferah kokusu yanında  vücudun yeniden şekillenmesinde yardımcı oluyor. Hacim üreten hücreleri destekleyerek cilt sıkılığını arttırıyor. Aşırı yağı etkili bir şekilde yok ederek  yeni yağ deposunu kontrol altına alıyor. Dört hafta içerisinde selülit görünümünü gözle görülür bir şekilde azaltıyor. Luxybox.com’da 159,90 TL’ye satışa sunulan Christian Dior Svelte Reversalselülit vesıkılaştırıcı krem  ince vücut çizgisini yeniden kazanmanıza yardımcı oluyor.

Luxybox.com’dan alışveriş edenler ve site tarafından yayınlanan anketleri cevaplayanlar ayrıca LuxyParalar kazanıyor, diğer alışverişlerinde bu LuxyParalar kadar indirim alıyorlar. Luxybox.com’u arkadaşlarına tavsiye edenler ise arkadaşlarının ilk alışverişlerinden 6 TL.değerinde hediye çeki kazanmanın keyfini yaşıyorlar.