Home Özdilek 2012 İlkbahar – Yaz Sezonunda İddialı Giriyor…

Özdilek 2012 İlkbahar – Yaz Sezonunda İddialı Giriyor…

‘Alışverişte Sımsıcak Bir Gelenek’ sloganıyla müşterilerine hizmet veren Özdilek, 2012 ilkbahar-yaz sezonu katalog çekimlerini tamamladı. Her sezon Türkiye’nin farklı bölgelerinde gerçekleştirilen katalog çekimleri, bu sezon Toros Dağları ve Akdeniz’in birleştiği çam ormanları ile saklı bir cennet olan Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Tekirova Beldesi’nde  gerçekleştirildi.

4 gün süren katalog çekimlerinde, Polonyalı model Slywia Stolarczyk, Alman model Laura Hauk  ve  İspanyol model Andonia Garcia Serrano, çocuk modeller ile birlikte objektif karşısına geçti. Hayli renkli geçen katalog çekimlerinde bu sezona da iddialı ürün ve markalarla giren Özdilek Alışveriş Merkezlerinin; kadın, erkek, çocuk ve aktif spor ürün gruplarından, yazlık takım elbiseler, t-shirtler, spor ve klasik kıyafetler ile bornoz çekimleri yapıldı.

Zengin ürün yelpazesiyle Bursa Yalova Yolu, Bursa Geçit, Yalova, İzmir, Kocaeli, Eskişehir, Afyonkarahisar ve ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezlerinde satışa sunulan Özdilek ürünlerinin 2012 İlkbahar – Yaz kataloğu önümüzdeki günlerde mağazalarda yerini alacak.