Home BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDEN ANLAMLI ZİYARET

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDEN ANLAMLI ZİYARET

İlk olarak Huzur Evini ziyaret eden öğrencilerimiz Huzur Evi’ndeki yaşlıların tek tek ellerini öpüp, onlara pasta ikram ettiler ve yanlarına gidip hatırlarını sordular. Türk aile yapısının ayakta kalması gerçeğini fark ettiler. Bugünün gençlerinin yarının yaşlıları bilinciyle hareket eden okul öğrencilerine Değerler Eğitimi kapsamında büyüklere saygı, yaşlı ziyareti, merhamet, paylaşma gibi değerler eğitimini uygulamalı olarak öğretildi. Lunapark’ta öğrenciler gönüllerince doyasıya eğlenirken geziye katılan Müdür Yardımcısı Şerafettin AVCI, Beden Eğitimi Bölüm Başkanı Fatih TOKEL, Türkçe Bölüm Başkanı Kamil MÜLAYİM de öğrencilerle beraber eğlendiler.

Dönüş yolunda Zeytintaşı Mağarası’nı ziyaret eden öğrenci ve öğretmenler mağara hakkında bilgi alıp yaparak – yaşayarak öğrenme metoduyla öğrenciler mağara hakkında bilgi edindiler.

Değerler Eğitimi kapsamında yapılan gezinin öğrenciler üzerinde olumlu etkiler yaptığını söyleyen Müdür YARDIMCISI Şerafettin AVCI, benzer etkinlikler yapmaya devam edeceklerini söyledi. Bu geziye eşlik eden Fatih TOKEL ve Kamil MÜLAYİM öğretmenlerimize teşekkür etti.
blankblankblankblankblankblank