Home Tarkan Akıllı ilk turu tamamladı

Tarkan Akıllı ilk turu tamamladı

Haziran ayında yapılacak milletvekili genel seçimleri için aday adaylığını açıkladığı 9 Şubat 2015 tarihinden buyana bir dizi ziyaretlerde bulunan MHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Tarkan Akıllı son olarak, Döşemealtı, Kemer, Muratpaşa İlçe Başkanlıkları ve Ülkü Ocakları Antalya İl başkanlığını ziyaret ederek 19 ilçeyi kapsayan ilk tur çalışmalarını tamamladı.

Seçim çalışmalarına erken ve hızlı başlayan Akıllı, bir aylık süreçte teşkilatlarla bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Teşkilat ziyaretlerinin yanı sıra gittiği ilçelerde esnafı da gezen Akıllı, esnafın sorunlarını ve sıkıntıları yerinde dinledi.

TARKAN AKILLI İTİCİ BİR GÜÇ

Döşemealtı MHP İlçe Başkanlığı’nda İlçe Başkanı Mahmut Akar ve yönetim Kurulu üyeleri ile sohbet eden Akıllı, ülkenin içinde bulunduğu duruma dikkat çekerek, 7 Haziran seçimlerinde MHP’nin Döşemealtı’nda çıkış yapacağına inandığını belirtti.

İlçe Başkanı Mahmut Akar, Tarkan Akıllı’nın MHP tabanında seçmenleri hareketlendirdiğini, bunun Antalya’da ki çalışmalarında kendileri için itici bir güç olacağını söyledi.

KADINLARIMIZA BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR

MHP Kemer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Tarkan Akıllı, İlçe Başkanı Hüseyin Karadüz, yönetim kurulu üyeleri ve kadın kollarına misafir oldu. Akıllı, burada yaptığı konuşmada, “Kadınlarımıza 7 Haziranda büyük görevler düşüyor. Kadın elinin değmediği her iş eksik kalacaktır. Kemer teşkilatımızın bayan ağırlıklı olması beni ziyadesiyle memnun etti. 7 Haziranda Kemer sokaklarını sizlerle karış karış dolaşmaktan mutlu olacağım.” dedi.

İlçe Başkanı Hüseyin Karadüz, “Tarkan Akıllı’nın heyecanlı ve özverili çalışmaları bizleri de hayli memnun etmektedir.” dedi.

Hep birlikte MHP Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret eden Akıllı, belediye başkanı Gül ile 7 Haziran seçimleri üzerine fikir alışverişinde bulundu.

HER YERİ KARIŞ KARIŞ GEZMELİYİZ

Kemer İlçesi’nden Muratpaşa ilçesine geçen Tarkan Akıllı, burada İlçe Başkanı Ahmet Kaçar, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda bayan partililerce karşılandı. Akıllı, burada yaptığı konuşmasında: Sayın Genel Başkanımın uyku orucuna girdiği bir dönemde milliyetçi-ülkücü her arkadaşımın 7 Hazirana kadar en yakın çevresinden başlayarak en uzaktaki köyümüze kadar her yeri karış karış gezmesi gerektiğine inanıyorum.

Muratpaşa İlçe Başkanı Ahmet Kaçar da, “Tarkan Akıllı’nın 9 Şubattan bu yana yaptığı çalışmalar bizlerde var olan umutların daha da pekişmesine neden olmuştur. Kendisine teşekkür ediyorum.” dedi.

MHP’NİN İKTİDAR IŞIĞI

Yanındaki ekibi ve konvoyuyla Muratpaşa’dan Ülkü Ocakları İl Başkanlığı’na geçen Akıllı, burada İl Başkanı Emrah Taşkın ve yönetimi tarafından karşılandı. Akıllı ve Taşkın buradaki sohbetlerinde ülkenin üzerine çöken karanlığın ancak Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidar ışığıyla aydınlanabileceğine vurgu yaptılar.  Ülkü Ocakları Başkanı Emrah Taşkın, Tarkan Akıllı’ya, “Çıktığın bu kutlu yolda Allah yar ve yardımcın olsun.” dedi.