Home Spor Evrensekispor Yeni Yönetimini Oluşturdu.

Evrensekispor Yeni Yönetimini Oluşturdu.

282
0
blank

Tesislerde yapılan toplantının ardından yönetim kurulu üyeleri Musa Şehirli başkanlığında, teknik heyet ve futbolcularla bir süre görüştü. Futbolcuları dinleyen ve teknik heyetten takım hakkında rapor alan yönetim kurulu üyeleri, Pazar günü deplasmanda oynanacak Beşikdüzüspor maçında başarı diledi.
Manavgat Evrensekispor As Başkanı ve Basın Sözcülüğüne getirilen Mahmut Coşkun, Ocak ayı içerisinde yapılan kongre sonrasında görev dağılımının yapıldığını belirterek “Yönetimimize yeni giren arkadaşlara görevlerinde başarılar diliyorum. Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımız teknik heyet ve futbolcular olarak başarılı olmak istiyoruz. Takım olarak hedefimiz ilk 5 içerinde yer alarak play-off oynamak. Bundan sonra oynayacağımız tüm maçlarda taraflarımızdan daha fazla destek bekliyoruz” dedi. Pazar günü deplasmanda karşılaşacakları Beşikdüzüspor karşılaşmasına da değinen, Coşkun maçtan galip gelmek istiyoruz. Bundan sonra oynayacağımız tüm karşılaşmalara çok önem veriyoruz” diye konuştu.
Manavgat Evrensekispor yönetim kurulu görev dağılımı şu şekilde oluştu: Başkan Musa Şehirli, As Başkan ve Basın Sözcüsü Mahmut Çoşkun, Başkan Yardımcısı Nejat Tığlı, Başkan Yardımcısı Nasuh Tezcan, Başkan Yardımcısı Mustafa Günay, Genel Sekreter Yusuf Tümbül, Mali İşler Sorumlusu Ali Özden, Stadyum-Seyirci Sorumlusu Hasan Şahbaz, Transfer Sorumlusu Hüseyin Öz- Bekir Acar, Seyahat Ve Dış İlişkiler Sorumlusu Ziya Özden, Halkla İlişkiler Sorumlusu Ali Okay, Tesisler Sorumlusu Şadan Yılmaz-Mahmut Şeker, Alt Yapı Sorumlusu Süleyman Kır, Reklam ve Organizasyon Sorumlusu Nasuh Tezcan- Bekir Acar, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Güneş, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Taş
Evrensekispor Beşikdüzü Maçına Hazırlanıyor
Manavgat Evrensekispor Pazar günü karşılaşacağı Beşikdüzüspor maçına Teknik Direktörü Kamil Atalay yönetiminde günde yaptığı tek antrenmanla hazırlanıyor. Pazar günü yapılacak maça sarı kart cezalısı olan Gökhan Korkmaz, Tayfur Emre ve Hasan Ali’nin yer almayacak. Manavgat Evrensekispor Teknik Direktörü Kamil Atalay, bundan sonra bütün maçlarımız final havası içinde geçeceğini belirterek “her maçı ayrı ayrı değerlendirip ona göre oynayacağız. Pazar günü deplasmanda galip gelmek istiyoruz” dedi.

Previous articleSevimçok’tan Akseki Esnafına Ziyaret
Next articleDoğan Hızlan Kütüphanesi açıldı