Home DÜNYA TARIMI ANTALYA’DA; LEZZET SEVERLER BEST WESTERN KHAN CATERİNG’DE BULUŞTU

DÜNYA TARIMI ANTALYA’DA; LEZZET SEVERLER BEST WESTERN KHAN CATERİNG’DE BULUŞTU

Yemek sektöründe kaliteyi hizmetle buluşturanBest Western Khan Catering;11.Uluslararası Growtech Eurasia Fuarı’na gelen ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Sağlıklı ve lezzetli yemekler üretmek misyonu ile faaliyetlerini 2006 yılından beri sürdürenBest Western Khan Catering; Avrasya’nın en geniş kapsamlı tarım fuarı olan Growtech Eurasia’da fuar ziyaretçilerine birbirinden lezzetli menüler sundu.

Tarım Fuarı Ziyaretçilerine Alternatifli ve Lezzetli Menüler…  Geçen yıla oranla yüzde 30 büyüme gösteren Growtech Eurasia, bu yıl Antalya Expo Center’da 35.000 m² alanda 600 civarında katılımcı firma ve 70 bin ziyaretçisiyle gövde gösterisi yaptı. Ziyaretçi rekorunun kırıldığı fuarda farklı yiyecek-içecek alternatifleri ve sunumuyla Best Western Khan Catering’e ait restoran, kafeterya ve dış alana kurulan stantlar katılımcı ve fuar ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi gördü. Ziyaretçiler 4 gün boyunca Anfaş’taki fuar alanında Best Western Khan Catering’in birbirinden lezzetli ve zengin mönülerini tatma fırsatı buldular.

Fuar Çok Başarılı Geçti, Ciddi Ciro Yaptık… Antalya’nın turizm kadar tarım sektöründe de söz sahibi olduğunu ve Türkiye’nin yaş meyve sebze ihracatının çok büyük bir oranının Antalya tarafından karşılandığını belirten Best Western Khan Hotel ve Best Western Khan Catering Genel Müdürü Muazzez Tonguç, Antalya için böylesi önemli bir fuarda yiyecek-içecek alanında hizmet vermekten dolayı çok mutlu olduklarını söyledi. Fuarın kendileri için çok başarılı geçtiğini de belirten Tonguç sözlerini şöyle noktaladı:  “Best Western Khan Catering olarak,fuar boyunca özenle hazırladığımız yemekleri ziyaretçilerle buluşturduk. Sorunsuz ve başarılı geçen fuar boyunca gerek restoranımız gerekse kafeterya ve açık alana kurduğumuz stantlarımız fuar ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gördü. Ziyaretçi rekorunun kırıldığıGrowtech’i biz de Best Western Khan Catering olarak çok başarılı geçirdik. Müşteri memnuniyetinin yanı sıra fuarı ciddi bir ciro ile kapattık.”