Home EMİTT fuarının ilk gününde Kemer turizm profesyonellerinin ilgi odağı oldu

EMİTT fuarının ilk gününde Kemer turizm profesyonellerinin ilgi odağı oldu

İstanbul’daki EMİTT Turizm Fuarı’na katılarak yabancı ülkelere daha iyi bir tanıtım yapabilmek için yoğun bir şekilde çalışan GATAB; Kemer’in tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerini fuar ziyaretçileriyle paylaşıyor.

Türkiye’nin turizm hedeflerine ulaşmasında ve dünyadaki en büyük 7. Turizm ülkesi konumunda olmasında etkili rol oynayan EMITT için gerekli hazırlıklarını aylar öncesinden tamamlayarak fuara 42 metre karelik dört tarafı açık ada biçimindeki stand ile katılanGATAB’ın Kemer standı başta turizm profesyonelleri ve tur operatörlerince büyük bir beğeni ve ilgi görüyor.

EMITT’te Kemer Rüzgarı Esiyor… Türkiye’nin ve dünyanın belli başlı tüm seyahat acenteleri, tur operatörleri ve dünyanın dört bir yanından 4500 katılımcının buluştuğu 16. EMITT Fuarı’nda daha ilk günden en çok ilgi gören ve ziyaret edilen standların başında Kemer standı geldi. Fuar ziyaretçilerinin yanı sıra tur operatörlerinin de yoğun ilgi gösterdiği standa gelen katılımcılara Kemer ve bölgesinin elverişli olduğu; eko turizm, sağlık turizmi, inanç ve kültür turizmi, kongre turizmi, yat turizmi, dalış turizmi, spor turizmi, av ve yayla turizmi gibi alternatif turizm çeşitleri hakkında bilgiler veriliyor. Ayrıca fuara gelen yerli ve yabancı basın mensuplarıyla da tanıtım faaliyetleri kapsamında özel buluşmalar, workshoplar organize edilmeye başlandı. Fuarda Kemer standının yoğun ilgiyle karşılanması hakkında ÇAMOB Başkanı ve GATAB Turizm Tanıtım İhtisas Komisyon Başkanı Hüseyin Er:  “EMITT Fuarı dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen turizm profesyonellerinin buluşma noktası olan bir fuar.  Büyüyen Türk turizm pazarını değerlendirmek isteyen Kemer olarak, fuar boyunca bölgemizin tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerini 4 gün boyunca ziyaretçilerle paylaşacağız. İlk gün olmasına rağmen standımıza olan ilgi çok sevindirici”dedi.

Karikatürize Kemer Haritası Çok Beğeniliyor… 9-12 Şubat 2012 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek fuarda Kemer’i katalog, broşür, magnet, Kemer DVD’si ve nazar boncuğu gibi promosyon malzemeleriyle tanıtan GATAB, bu tür fuarlar için hazırlattığı karikatürize kemer haritasını da fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.  Fuar katılımcıları ve turizm profesyonelleri tarafından büyük beğeni gören Karikatürize Kemer Haritası fuarın birinci günü olmasına rağmen çok ilgi görüyor. Türkiye için EMITT fuarının çok önemli olduğunun altını çizen Hüseyin Er,sözlerini şöyle noktaladı: “ EMITT fuarı GATAB olarak 2012 yılında katılım göstereceğimiz önemli turizm fuarları arasında geliyor.  Dünyanın dört bir yanından katılımcının buluştuğu bu fuarda Kemerimizi ada biçimindeki standımızda fuar ziyaretçilerine tanıtıyoruz.  İlk gün olmasına rağmen Kemer’e ilgi çok büyük.  Antalya-Kemer için 2012 yılı turizm açısından parlak bir dönem”