Home KALİTENİN ADI ‘BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL’ ARTIK ISO 9001 BELGELİ

KALİTENİN ADI ‘BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL’ ARTIK ISO 9001 BELGELİ

2012 itibariyle Türkiye’deki Best Western ailesinin ikinci ‘PLUS’ oteli olarak global pazarlardaki yerini alan ve Antalya’ya büyük bir onur kazandıran Best Western Khan Hotel; sektör için son derece önem taşıyan ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesinin de sahibi oldu.

Kalite Yönetim Sistemlerinin kurulması esnasında uygulanması gereken şartların tanımlandığı ve belgelendirme denetimine tabi olan standarttın bütüne verilen belge olan ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesinin alınmış olmasıyla ilgili olarak Best Western Plus Khan HotelGenel Müdürü Muazzez Tonguç;  “Sektörümüz için son derece önemli olan bu belgeyi otelimize kazandırdığımız için çok gururluyuz.Bu sonuç bugünün değil; geçmişin geleceğe yansıyan bir basamağının başlangıç ürünüdür. Belgeyi asmak değil, sürdürmek önemlidir. Sürdürüleceğinin kanıtı da geçmişte yatmaktadır” dedi.

Sırada 10002 Belgesi Var… Günümüz şartlarında rekabet gücünün artması için hizmetin ve kalitenin sürekli iyileştirilmesi gerektiğini de belirten Tonguç, bundan sonraki ISO hedefleri arasında 10002 müşteri memnuniyeti ve şikâyetleri yönetimi sistemleri belgesini almak geldiği söyledi. Tonguç sözlerini şu sözlerle noktaladı: “10002 belgesini için de çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu belgeyi de aldığımız da belgenin getirdiği kalite artışının müşteri memnuniyetinde önemli rol oynayacağını düşünüyorum.”