Home ÜRAS, TRT’DE ‘HERŞEY DAHİL’ SİSTEMİNİ TÜRKİYE’YE ANLATTI

ÜRAS, TRT’DE ‘HERŞEY DAHİL’ SİSTEMİNİ TÜRKİYE’YE ANLATTI

Dünyanın dört bir yanına Kemer ve Bölgesinin tarihi ve doğal güzelliklerini duyurmak ve tanıtmak için çalışmalar yapanGATAB,bu anlamda davet ettiği TRT kanalı canlı yayınlarına başladı. Sunuculuğunu Erkan Turan’ın yaptığı ve canlı olarak gerçekleşen TRT Sabah Aktüel programının ilk yayını bölgenin en güzel otelleri arasında yer alan Amara Dolce Vita’dan gerçekleşti.

Başkan Üras TRT’ye konuk oldu…

‘Herşey Dahil’ sisteminin turizme olan artı ve eksilerinin irdelendiği program otelin açık büfesinden gerçekleşti. 08.00-08.30 saatleri arasında canlı olarak yayınlanan programda bir taraftar turistler kahvaltı alırken bir taraftan da herşey dahil sisteminin bölge ve ülke turizmi için önemi masaya yatırıldı.GATAB Başkanı ve Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Ürasve Tekirova Otelciler Birliği(TEKOB) Başkanı Serdar Yalçın’ın da konuk olduğu programda başkanlarla röportajlarda gerçekleştirildi.  Canlı yayın sırasındaGATAB Başkanı Yusuf Üras,herşey dahil sisteminin artık Türk turizminin bir parçası olduğunu buna ek olarak alternatif turizm çeşitlemeleriyle her şey dahil turizminin tamamlanması ve geliştirilmesi gerektiğini anlattı.

10 Temmuz’a kadarher gün Kemer’den canlı yayın yapacak ve Kemer’i TRT izleyicileriyle her sabah buluşturacak programda Kemer’in önemli destinasyonları ve güzellikleri milyonlara tanıtılacak.