Home Zafer Gerekmen’in Cansız Bedeni Bulundu

Zafer Gerekmen’in Cansız Bedeni Bulundu

Olay yerine gelen polis ekiplerinin kıyıya çıkardığı cesedin, 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Zafer Gerekmen’e ait olduğu öğrenildi.

blankKartal sahilinde sabah saat 07.00 sıralarında sabah sporu yapan vatandaşlar, denizin üzerinde bir erkek cesedi görünce hemen polise haber verdi. Kısa süre sonra olay yerine gelen polis ekipleri, suyun üzerindeki cesedi kıyıya çıkardı.

Olay yeri, polis tarafından emniyet şeridi ile güvenlik çemberine alındı. Polis ekiplerin yaptığı incelemede, cesedin üzerinden 21 yaşındaki Zafer Gerekmen adına düzenlenmiş bir kimlik çıktı.

KAYIP İLANLARI VERİLMİŞTİ

Sahile gelen bir vatandaş da cesedin Zafer Gerekmen isimli gence ait olduğunu söyleyerek “Pendik’te oturuyor, çocuğu tanıyorum yaklaşık 1 haftadır kayıptı” dedi. Bir başka vatandaş ise “Pırıl pırıl bir çocuktu Gedik Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nda okuyor. Bildiğimiz hiçbir sorunu yoktu” diye konuştu.

Bir haftadır kayıp olarak düşünülen Zafer Gerekmen’in ailesi, kayıp ilanları vermişti. Sosyal paylaşım sitelerinde yardım istemişlerdi.

Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı çalışmanın ardından Gerekmenin cansız bedeni, Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.