Home DEV İNSANLAR YAŞADI MI?

DEV İNSANLAR YAŞADI MI?

Amerika’da 2 Aralık 2012 tarihinde yayınlanan bir habere göre, 7-8 metre boyundaki insan iskeletlerini küresel şebekenin yayın organı olan New York Times’da 20 Aralık 1897 ve 4 Mayıs 1912 tarihlerinde iki haber yapıyor!.. Haberede 13 Ocak 1870 yılında Mississippi Nehrinin yakınlarında buluna dev insan heykellerinin dışında başka buluntular da vardı.

Türkiye’de ise 11 Aralık 2005 tarihinde GÖZCÜ gazetesi, 140 yıl önce tartışmaya neden olan insan iskeletlerinin geçen Nisan ayında,“Suudi Arabistan’nın Yemen topraklarında”bulunduğunu yazıyordu. Habere göre amatör arkeolog Nicholas Clapp dev insan iskeletlerini NASA’nın çektiği uzay fotoğraflarının yardımıyla buluyor, Türkiye’deki Mehmet Memiş Hoca’da bulunan 6-7 Metre boyundaki insan kemiklerini Kur’an-ı Kerim’e göre yorumluyordu.Günümüzde ise henüz NASA’nın olmadığı 1870 ve 1912 yıllarında Suudi Arabistan yerine Amerika’da bulunan insan iskeletleri 2013 yılında da sosyal medyanın ağlarına düşüyordu!.. Bu eylemin adı, yalan söyleyerek siyaset, bilim ve tarih yapmaktan ibaretti. Amaçları ise benzer yöntemlerle İNSAN AKLININ ALINMASI idi.

NOT: İNSANLARI PSİKOLOJİK DENETİM ALTINA ALMA AMAÇLI

Korku ve endişe veren bu tür haberler ile amaç, insanların hurafelerle yaşayarak, dayatılan sisteme teslim olması. Din adına ya da ideoloji adına öne sürülen bu bilgilerin tamamı, bilimsel verilerden yoksundur. İddialar ve inanç temeline dayanılan bu haberler, insanların psikolojisini de bozuyor.

Hurafelerle dayatılmış boş inançlar nedeniyle yüzlerce insanın akıl sağlığı bozuluyor.

Alltaki video sözde dev adamların nasıl oluşturulduğunu anlatan bir çalışmadır. Lütfen izleyin.