Home Yasam Doğa Koleji Dünya Saati kampanyasına destek için web sitesini karartıyor

Doğa Koleji Dünya Saati kampanyasına destek için web sitesini karartıyor

270
0
blank

Tüm dünyadaki çevre sorunlarına dikkat çekmek amacıyla 2007 yılında WWF tarafından başlatılan Dünya Saati (Earth Hour) kampanyasına destek veren Doğa Koleji, 31 Mart Cumartesi saat 20.30’da web sitesini karartacak. Toplumsal dayanışmayı ve paylaşmayı bilen, dünyaya ve ülkesine karşı sorumluluk taşıyan bir nesil yetiştirmeyi amaçlayan Doğa Koleji, sosyal sorumluluk bilincini eğitimin ayrılmaz bir parçası olarak değerlendiriyor ve bu alandaki çalışmalarıyla dikkat çekiyor.

Doğa Koleji CEO’su Uğur Gazanker Dünya Saati (Earth Hour) Kampanyası ile ilgili şunları söyledi: “Gezegenimizin karşı karşıya olduğu sorunlara karşı, tüm çocuklarımızın duyarlı, sorumluluk sahibi ve çevre bilincine sahip bireyler olarak yetişmesini hedefliyoruz. Bu nedenle de, çevre ve sürdürülebilir bir gelecek için, en büyük küresel hareket olan Dünya Saati Kampanyası’na biz de web sitemizi karartarak destek veriyoruz.”

Doğa Kolejleri Hakkında

Yaklaşık 9 yıldır eğitim sektörüne hizmet veren Doğa Kolejleri, Fethi Şimşek tarafından 2002 yılından kuruldu. Kısa zamanda eğitimdeki vizyoner yaklaşımı, öğrencilerine aşıladığı sosyal sorumluluk bilinci ve özgüven sayesinde Türkiye çapında pek çok kampüsü ile eğitim vermeye başlayan Doğa Kolejleri’nin bugün, 35 kampüsü bulunuyor.

Previous articleYenilenen yüzüyle Best Western Plus Khan Hotel misafirlerini bekliyor
Next articleKADIN VE MEDYA SEMPOZYUMU