Home Bu kez şoför eşleri eğlendi

Bu kez şoför eşleri eğlendi

Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Düğün Salonu’nda düzenlenen eğlencede, oda üyesi taksici ve kamyoncuların eşleri bir araya geldi. Eğlenceye, Oda Başkanı Mehmet Ali Alkan’ın eşi Ayşe Alkan’ın da arasında bulunduğu şoför eşleri ile çocukları katıldı. Eğlence, ünlü sanatçı Tayfun Duygulu’nun sahne alması ile doruğa ulaştı. Tayfun, söylediği birbirinden hareketli parçalar ile salonu çoşturdu. Şoför eşleri ile çocukları, hareketli parçalara piste çıkarak eşlik etti.

blank

blankEğlencede stres atmanın yanında diğer üyelerin eşleri ile tanışıp kaynaştıklarını belirten kadınlar, “Bizleri düşünüp bu organizasyonu yapan Başkan Mehmet Ali Alkan ile yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz. Zaman zaman tekrarlanmasını istiyoruz” dedi.

Üye eşlerine yönelik bu etkinliğin ilk olduğunu söyleyen Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan, “Daha önce Mehmetçik Vakfı için benzeri bir eğlence gerçekleştirmiştik. Buradan yola çıkarak üyelerimizin eşlerine yönelik konser tertip ettik. Üyelerimizin eşleri için yaptığımız eğlence, ilk olmasına rağmen yoğun ilgi gördü. Bunu geleneksel hale getirmeyi planlıyoruz. Üyelerimizle eşlerinin birlikte katıldığı bir organizasyon yapmak istiyoruz. Böylece üyelerimiz arasındaki kaynaşmanın daha da  artmasını  arzuluyoruz” diye konuştu.

blank