Home 3Sayfa Üzerilerinden TIR Geçti

Üzerilerinden TIR Geçti

283
0
blank

Antalya’nın Kepez ilçesi Sakarya Bulvarı’nda meydana gelen kazada kırmızı ışıkta bekleyen araçların önünden yolun karşısına geçmeye çalışan 34 yaşındaki Güleser Çetin ile 4 yaşındaki kızı Gülşen, yeşil ışığın yanmasıyla hareket eden TIR’ın altında kalmıştı.

Güleser Çetin ile küçük kızı fark etmeyen TIR sürücüsü, yoluna devam etmiş, anne kazayı bir kırıkla atatırken küçük Gülşen’in ise burnu bile kanamamıştı.

Güleser Çetin, “Olay günü sabah çocuğunun kontrolü vardı. Hava ısınmadan erkenden doktoruna götürmek üzere yola çıktım. Sakarya Bulvarı üzerinden tıp merkezine geçecektim. Arabalarda kırmızı ışıktaydı. Ben de kırmızı ışıktaydım. Ben karsıya geçerken bir şey anlamadım. Bir anda kendimi TIR’ın altında buldum” diye konuştu.

O AN KIZIMIN KURTULMASINI DÜŞÜNDÜM

Kazanın şokunu hala üzerinden atlatamadığını ifade eden anne Çetin, “Işıkta çocuğumun elinden tutuyordum. TIR çarptığında onu ittim. Bir de baktım TIR’ın altındayız. O an tek düşüncem çocuğumun kurtulmasıydı. Mucizevi şekilde ikimiz de kurtulduk. Geceleri uyuyamıyorum ağrılar ve olayın tedirginliğinden. Uyurken yatağımdan sıçrıyorum. Kızın şimdi benden bile korkuyor. Yine de şükrediyoruz, hayatta olduğumuz için” dedi.