Home Antalya Antalya Adliye ve diğer resmi telefon rehberi

Antalya Adliye ve diğer resmi telefon rehberi

5886
0
blank
CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI
ADI SOYADI
CUMHURİYET BAŞSAVCISI
İBRAHİM BAĞCI
Özel Kalem
ÖZGE DENİZ FİDAN
 BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ
ADI SOYADI
CUMHURİYET BAŞSAVCISI
RIZA CAN
ÖZEL KALEM
İLKAY KARAATLI
CUMHURİYET BAŞSAVCI VEKİLLERİ
ADI SOYADI
CUMHURİYET BAŞSAVCI VEKİLİ
MEHMET KARAKAYA
Başsavcı V. Sekreterlik
HATİCE KARAÖRS
CUMHURİYET BAŞSAVCI VEKİLİ
CEVDET KAYAFOĞLU
Başsavcı V. Sekreterlik
HATİCE KARAÖRS
CUMHURİYET BAŞSAVCI VEKİLİ
HÜSEYİN GÜLER
Başsavcı V. Sekreterlik
DİLEK YOZGAT
CUMHURİYET BAŞSAVCI VEKİLİ
ADNAN TABAR
Başsavcı V. Sekreterlik
DİLEK YOZGAT
CUMHURİYET SAVCILARI
ADI SOYADI
CUMHURİYET  SAVCISI
ABDÜSSELAM GÜRCÜ
CUMHURİYET  SAVCISI
ADEM ÇETİNER
CUMHURİYET  SAVCISI
ADEM ERYILMAZ
CUMHURİYET  SAVCISI
AHMET ANIL GÜNGÖR
CUMHURİYET  SAVCISI
AHMET DİLER
CUMHURİYET  SAVCISI
ALADDİN DEMİR
CUMHURİYET SAVCISI
ALİ NEVZAT AÇIKGÖZ
CUMHURİYET  SAVCISI
ALİ ÇAM
CUMHURİYET SAVCISI
ALİ ELBEYLİ
CUMHURİYET  SAVCISI
ALİ ENGİN MADEN
CUMHURİYET  SAVCISI
ATA KÖYCÜ
CUMHURİYET  SAVCISI
AZİZ HÜKÜM
CUMHURİYET  SAVCISI
BAYRAM AYDINSOY
CUMHURİYET  SAVCISI
BEHÇET TUFAN TURAN
CUMHURİYET  SAVCISI
BURHAN POLATKAN
CUMHURİYET  SAVCISI
CAFER TÜFEKÇİ
CUMHURİYET  SAVCISI
CEM SAĞDIÇ
CUMHURİYET  SAVCISI
COŞKUN AYDEMİR
CUMHURİYET  SAVCISI
EKREM AKKUŞ
CUMHURİYET  SAVCISI
ERDAL POYRAZ
CUMHURİYET  SAVCISI
ERDAL URFALI
CUMHURİYET  SAVCISI
ERKAN BULAT
CUMHURİYET  SAVCISI
ERKAN GÖZKAYA
CUMHURİYET  SAVCISI
ERKAN OKAN
CUMHURİYET  SAVCISI
ERTUĞRUL HASTAOĞLU
CUMHURİYET  SAVCISI
ERTAN ÜNSAL
CUMHURİYET  SAVCISI
FARUK KURT
CUMHURİYET  SAVCISI
FEVZİ ARGIÇ
CUMHURİYET  SAVCISI
FERAT ASLANTAŞ
CUMHURİYET  SAVCISI
GALİP AŞIK
CUMHURİYET  SAVCISI
GÜL D. HAMAMCIOĞLU
CUMHURİYET  SAVCISI
GÜLAY KANDEMİR
CUMHURİYET  SAVCISI
GÜNDOĞAN ÖZTÜRK
CUMHURİYET  SAVCISI
H. AYKUT AYDIN
CUMHURİYET  SAVCISI
HACI MEHMET GÜDÜL
CUMHURİYET  SAVCISI
HAKAN DÜNDAR
CUMHURİYET  SAVCISI
HAKAN SAKMAK
CUMHURİYET  SAVCISI
HAKİ ÇELİKER
CUMHURİYET  SAVCISI
HALİL İBRAHİM PURAN
CUMHURİYET  SAVCISI
HASAN AYDOĞDU
CUMHURİYET  SAVCISI
HASAN EPİK
CUMHURİYET  SAVCISI
HAYDAR KILINÇ
CUMHURİYET  SAVCISI
HAYRETTİN TIZLAK
CUMHURİYET  SAVCISI
HÜSAMETTİN AYGÖR
CUMHURİYET  SAVCISI
HÜSEYİN HİSLİ
CUMHURİYET  SAVCISI
HÜSEYİN TIĞLI
CUMHURİYET  SAVCISI
HÜSEYİN KIZILKAYA
CUMHURİYET  SAVCISI
İLHAMİ ERCAN
CUMHURİYET  SAVCISI
İSMAİL SAÇ
CUMHURİYET  SAVCISI
KEMAL SELÇUK KILIÇ
CUMHURİYET  SAVCISI
LEVENT BEYAZIT
CUMHURİYET  SAVCISI
LEVENT ÖZYURT
CUMHURİYET  SAVCISI
MAZLUM ŞAHİN
CUMHURİYET  SAVCISI
MEHMET ALİ ŞELLİ
CUMHURİYET  SAVCISI
MEHMET CABAOĞLU
CUMHURİYET  SAVCISI
MEHMET UĞUR
CUMHURİYET  SAVCISI
MEHMET YILMAZTÜRK
CUMHURİYET  SAVCISI
MEVLÜT YALÇIN
CUMHURİYET  SAVCISI
MUAMMER TAŞAN
CUMHURİYET  SAVCISI
MUHLİS YALÇIN
CUMHURİYET  SAVCISI
MURAD KAYA
CUMHURİYET  SAVCISI
MUSA TAŞKIN
CUMHURİYET  SAVCISI
MUSTAFA KEMAL SERİM
CUMHURİYET  SAVCISI
MUSTAFA ÖKSÜZ
CUMHURİYET  SAVCISI
MUSTAFA PİROĞLU
CUMHURİYET  SAVCISI
MUSTAFA ŞERAN
CUMHURİYET  SAVCISI
MUZAFFER COŞKUN
CUMHURİYET  SAVCISI
NİHAT EROL
CUMHURİYET  SAVCISI
OĞUZ AYDIN
CUMHURİYET  SAVCISI
ORHAN PATAT
CUMHURİYET  SAVCISI
OSMAN ÖZDAMAR
CUMHURİYET  SAVCISI
OSMAN ALİ TIMARTAŞ
CUMHURİYET  SAVCISI
ÖMER CİCİM
CUMHURİYET  SAVCISI
RAFET ZEYBEK
CUMHURİYET  SAVCISI
RAMAZAN ÇETİN
CUMHURİYET  SAVCISI
RECAYİ KÖYLÜ
CUMHURİYET  SAVCISI
REFİK H. BAŞVERDİ
CUMHURİYET  SAVCISI
SABRİ KESKİN
CUMHURİYET  SAVCISI
SERKAN BEYOĞLU
CUMHURİYET  SAVCISI
SÜLEYMAN BAĞRIYANIK
CUMHURİYET  SAVCISI
SÜLEYMAN DURMAZ
CUMHURİYET  SAVCISI
ULUTAN TORAMAN
CUMHURİYET  SAVCISI
ÜNAL DOĞAN
CUMHURİYET  SAVCISI
VEDAT KARAMAN
CUMHURİYET  SAVCISI
YASİN ARSLAN
CUMHURİYET  SAVCISI
YAŞAR ŞEN
HAKİM SAVCI ADAYLARI
Nöbetci Savcı Odası
C.SAVCILIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLERİ
ADI SOYADI
C.Başsavcılığı Yazı İşleri Müdürü(infaz)
ZEYNEP UYSAL BABUR
C.Başsavcılığı Yazı İşleri  Müdürü
EGEMEN YURTBULMUŞ
C.Başsavcılığı Yazı işleri Müdürü
EVREN ÇAKIR
C.Başsavcılığı Yazı İşleri Müdürü
AHMET KARABÖCEK
C.Başsavcılığı Yazı İşleri Müdürü
MEHMET SALİH MALAY ( 32 31)
CBS.Bakanlık Muh.Müdürü.(Tedviren)
NAKŞİYE NURUM GÜLAÇ
CBS.Yazı İşl. Md.(Hırsızlık Tedviren)
CEMİLE AKÇAY
CBSYazı İşl Md.(Aile İçi ŞiddetTedviren
YELİZ ŞEKERÖZ
CBSYazı İşl. Md.(Sahtecilik Dolandırıcık
ONUR HASIRCIOĞLU
CBS.Yazı İşl. Md.(İnfaz Tedviren)
HANDAN EREZ
C.SAVCILIĞI BİRİMLERİ
Bakanlık Muhabere Kalemi
GÜLHAN ORHAN-REFİKA OCA
Bakanlık Muhabere Kalemi
NEJLA TAŞTEPE
Bakanlık Muhabere Kalemi
MELİHA CİNGÖZ
Bakanlık Muhabere Kalemi
MERAL AKIN
Basın Sözcülüğü Bürosu
ESRA İŞLEYEN
Müracaat Kalemi
GÜLÇİN GÜL
Müracaat Kalemi
Hazırlık Sorgulama
KEMAL DUMAN
EBRU HAFA
Aile İçi Şiddet Suçları Soruşturma  Büros
HATİCE BULUT
Ailenin Korunması
EMİNE KARATAŞ
Avukat,Noter Suçları Soruşturma Büro
KEVSER ATABEY
Basın Suçları Soruşturma Bürosu
ONUR CAN
Bilişim Suçları Soruşturma  Bürosu
HAKAN TEMEK
Spor Suçları Soruşturma  Bürosu
ONUR CAN
Cinayet ve Yağma Suçları Bürosu
ADEM ARABACI
Çek Suçları ve Kabahatler Bürosu
AHMET KORKMAZ
Çocuk  Suçları Bürosu
SELDA ALKAN
Fıkri Ve Sınai Hakları Bürosu
BUĞRA ÖZTÜRK
Hırsızlık Suçları Bürosu  Bürosu
GÜLÇİN DOĞAN
MUHAMMET ÖZDEN
Hırsızlık Suçları Bürosu Tarama
DUDU DAL
Kaçakçılık ve Mali Suçları Soruşturma
ŞERİFE AKKANAT
Bürosu
MUSTAFA HOPA
Memur Suçları Soruşturma Bürosu
FATİME İLKNUR KAYAHAN
AYŞE ÖZDAMAR
Ölü Muayene Otopsi Bürosu
MEHMET GÜNALTAY
1.Sahtecilik- Dolandırıcılık Suçları Büros
MUSTAFA DAMAR
2.Sahtecilik -Dolandırıcılık Suçları Büros
MURAT AYTEK KORKMAZ
3.Sahtecilik-Dolandırıcılık Suçları Bürosu
ÖZLEM KARARTI
Talimat Bürosu
PERİHAN YILDIZ
Teknik Takip Bürosu
MUHARREM AYDOĞDU
Terör ve Örgütlü suçları Soruşturma Büro
ONUR ÇETİNKAYA
Uzlaşma Bürosu
ÇİĞDEM YILDIZ
Uzlaşma Bürosu
ALPARSLAN EKİCİ
Yakalama Bürosu
MÜCAHİT YELER
Yakalama Bürosu
ONUR BİLEK
Daimi Arama (Zamanaşımı) Bürosu
MENEKŞE SARA
GÜLLÜ METİN
Daimi Arama Bürosu Arşiv
ATİLLA AYDEMİR
Takipsizlik Bürosu
RAMAZAN KULA
Esas Kalemi
KÖKSAL KARADAVUT
IŞIK ÇOBANOĞLU
Genel Soruşturma    A 4 39
GÜLÇİN YIMAZ
Genel Soruşturma    A 4 39
EFTER TUNÇ
Genel Soruşturma    A 4 43
PINAR GÖNÜLTAŞ
Genel Soruşturma    A 4 43
MEHMET OVALI
Genel Soruşturma    D 4 06
DERYA ÇOLAK
Genel Soruşturma    D 4 06
ELANUR ÇAKIR
Genel Soruşturma    A 4 21
ÖMÜR EREN
Genel Soruşturma    A 4 21
BURAK UYANIK
Kanun Yolları  Bürosu
ALİ İHSAN İNCESOYLAR
İlamat İnfaz Bürosu
Ağır Ceza Masası
HANDAN EREZ
Asliye Ceza Masası
HASAN ÖZER
AYTEN SOMUNCULAR
Asliye Ceza Masası 2
HURİYE GÜLER
HATİCE CANBELDEK
İlamat İcra Ceza Masası
MELİH TURAN
TUNCAY KARA
Denetimli Serbestlik Masası
SÜLEYMAN BOZLAR
Taşra İlâmat Masası
MUHLİS GÜLAP
ÖZKAN ERDOĞAN
Ceza İnfaz Kurumu C.Savcılığı Bürosu
NASUH ÜZÜLMEZ
Muhabere İşlemleri Bürosu
TÜLAY ÜZÜMOĞLU
Adli Kontrol
ADNAN ARKIN
Adli Emanet Bürosu
MUHARREM DEMİR
DİLEK CANAN TEKBAŞ
Adli Emanet Depo
AYHAN TOPÇU
Bilgi Edinme Bürosu
NURCAN ÇELGİN
İDARİ İŞLER MÜDÜRLERİ
ADI SOYADI
C.Başsavcılığı İdari İşler Müdürü
ALİ BALKIZ
C.Başsavcılığı İdari İşler Müdürü
EROL ÖZTÜRK
C.Başsavcılığı İdari İşler Müdürü
MEHMET ÖZTÜRK
C.Başsavcılığı İdari İşler Müdürü
MERYEM SATILMIŞ
İDARİ İŞLER BİRİMLERİ
ADI SOYADI
Teknik Ofİs Makine Mühendisi
BURÇAK C. SAKMAK
Elektrik Mühendisi
ELK.MÜH. AHMET F.AKAY
Satın Alma Bürosu
KAYA YILMAZ
Maaş Mutemetliği
İBRAHİM SURAL
İdari İşler Bürosu
HATİCE YALÇIN
CMK Ödeme Masası
ADEM ALİ GÖZTEPE
Ayniyat Memurluğu
UFUK KIRBAYIR
Demirbaş Eşya Memurluğu
SANİYE ÖZTÜRK
Posta İşlemleri Bürosu
METİN KAYABAŞI
Posta işlemleri Bürosu (Koli)
MEHMET BALÇAK
Yemekhane Sorumlusu
HALİM YÜKSEL
Hakim-Savcı Yemekhanesi
Hakim-Savcı Dinlenme Salonu
Personel Yemekhanesi
Teknik Servis
Teknik Servis
Telefon Arıza
VAHDETTİN KAYALAK
Kamera Odası
HASAN MAHO
İç Danışma
Dış Danışma
Şöförler Odası
(Adli sicilin oradaki oda)
Şöförler Odası
Santral
GAMZE YİĞİT
BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ
Bilgi İşlem Müdürü
AHMET GÜL
UYAP Bilgisayar Arıza
UĞUR KIRBAYIR
UYAP Uzman Kullanıcılar
SEÇİL CAN
VEZNE
Z. ZERRİN BAYRAK
EMİNE KOCA
TEVZİ BÜROLARI
Tevzi Yazı İşleri Müdürü
TÜLAY GÖKÇE
İcra Daireleri Tevzi Bürosu
Hukuk Mahkemesi Tevzi Bürosu
AHMET UMUT ESER
Tarama Bürosu
SEVGİ UYSAL
Vakıfbank Adliye Şubesi
EYLEM KOZAK
Postane
MEHTAP GÜL
Kafeterya  (Halk)
Kafeterya (Avukat)
Kafetarya (Adli Sicil)
Ceza İnfaz Kurumu Satış Bürosu
1.Kat
Ceza İnfaz Kurumu Satış Bürosu
4. Kat
Nezarethane
İnfaz Nezarethane
Hassas Koruma Grup Amirliği
BAŞ KOMSER HÜLYA GÜRBÜZ
Polis Merkezi Amir Odası
KOMSER YARD.  SİNAN BULUT
Polis Merkezi
Adliye  Otopark
ADLİYE VATANDAŞ GİRİŞ
PERSONEL GİRİŞ (Üniversite tarafı)
PERSONEL GİRİŞ(Lojman tarafı)
KURUM TABİPLİĞİ
Kurum Tabibi
Muayene Odası (Hemşire)
ARTEMİS BİLEN
ADLÎ TIP
Adli Tıp Grup Bşk
SEMA DEMİRÇİN
Adlî Tıp Uzmanları
HIDIR KIZILTAŞ
FATİH BİROL
Adli Tıp Kalemi
ADLÎ SİCİL
Adlî Sicil Şube Müdürü
Adlî Sicil Bürosu
FAKSLAR
C.Başsavcılığı Özel Kalem
C.Başsavcılığı Muhabere Bürosu
C.Başsavcılığı Muhabere Bürosu
C.Başsavcılığı Sahtecilik ve Dolandırıcılık Bürosu
C.Başsavcılığı Aile İçi Şiddet Bürosu
C.Başsavcılığı Avukat Soruşturma Bürosu
Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu
İnfaz Bürosu (Asliye Ceza)
İnfaz Bürosu (İcra Ceza)
İnfaz Bürosu (Taşra İlâmat)
İnfaz Bürosu (Ağır Ceza)
İnfaz Bürosu (Yakalama)
Adli Yargı Adalet Komisyon Kalemi
Satın Alma Bürosu
ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ ADALET KOMİSYONU
ADLÎ YARGI ADALET KOMİSYONU
ADI SOYADI
Adlî Yargı Adalet Komisyonu Başkanı
SÜLEYMAN TEKE
Özel Kalem
FATOŞ  ERTÜRK
Yazı İşleri Müdürü
ARZU TOSUN
Yazı İşleri Müdürü
ONUR YAZICI
Komisyon Kalemi
EMİNE ÖZEN
SONAY ATLAN
FATİH GÜRLÜ
KÜRŞAT ŞENCAN
İzleme Kurulu
MAHKEMELER
CEZA MAHKEMELERİ
ADI SOYADI
1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı
NİHAT ALTUĞ
1. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
SERDAR GÜRLER
1. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
MESUT ÖZDEMİR
1.Ağır Ceze Mahkemesi Hakimi
MUSTAFA KEMAL YILDIRIM
    Yazı İşleri Müdürü
MEHMET KAYA
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı
ŞENOL DEMİR
2. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
RECAİ ŞAHİN
2. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
BİRGÜL GÜVEN
2. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
AYŞEGÜL YILDIZ
    Yazı İşleri Müdürü
MEHMET ÜNAL
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
3. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı
MEHMET KESMEN
3. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
Ö.FARUK BALABAN
3. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
MEHMET KÜÇÜKKAPLAN
3. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
İDRİS EĞİLMEZ
    Yazı İşleri Müdürü
MİHRİBAN KARAGÖZ
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
4.Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı
FARİS ÖZSOY
4. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
OSMAN EROL
4. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
YAŞAR TURAN
    Yazı İşleri Müdürü
YUNUS YÜCEL
    Mahkeme  Kalemi
    Duruşma Salonu
5.Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı
RAMAZAN YILMAZ
5. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
FARUK BİLDİRİCİ
5. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
GÜNAY KARACABEY ÖZKAYN
    Yazı İşleri Müdürü
SELAHATTİN ÇETİK
    Mahkeme  Kalemi
    Duruşma Salonu
6.Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı
TUNCAY ÖZMEN
6. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
HATİCE ALTINKAYNAK
6. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi
ONUR DURSUN
    Yazı İşleri Müdürü
AYŞE ERATALAY
    Mahkeme  Kalemi
    Duruşma Salonu
1. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
HAKAN SOYBİR
    Yazı İşleri Müdürü
ORHAN SARAÇ
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
2. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
NEBAHAT NEVZAT AKIN
    Yazı İşleri Müdürü
SULTAN ÖZ
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
3. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
NURTEN EKMEN
    Yazı İşleri Müdürü
VELİ DEMİRÖRS
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
4. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
MESUT CUMURCU
    Yazı İşleri Müdürü
ŞEVKİYE SAYIŞMAN
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
5. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi T.
CENGİZ TOSYALIOĞLU
    Yazı İşleri Müdürü
NESLİHAN SEZGİN  (TEDVİREN
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
5.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi Ç.
MACİT GÜDER
    Yazı İşleri Müdürü
NESLİHAN SEZGİN  (TEDVİREN
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
6. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
ÖZGÜL KÜÇÜKEL
    Yazı İşleri Müdürü
ŞENAY EKİNCİ
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
7. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
MUSTAFA KÖSE
    Yazı İşleri Müdürü
TÜLÜN ADIGÖZEL
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
8. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
ALİ KALKAN
    Yazı İşleri Müdürü
NESRİN MERT
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
9. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
KEMAL AYTEKİN
    Yazı İşleri Müdürü
FATMA KURU
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
10. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
HAKAN SİL
     Yazı İşleri Müdürü
ZUHAL GAZEL(TEDVİREN)
     Mahkeme Kalemi
     Duruşma Salonu
11. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
ÇAVUŞ ASAN
     Yazı İşleri Müdürü
ŞERİFE KILLI
     Mahkeme Kalemi
     Duruşma Salonu
12. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
ATİLLA HAN
     Yazı İşleri Müdürü
SABRİYE YİĞİT
     Mahkeme Kalemi
     Duruşma Salonu
13. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
HALİL İBRAHİM BAKIRTAŞ
     Yazı İşleri Müdürü
LEYLA İNCESOYLAR
     Mahkeme Kalemi
     Duruşma Salonu
14. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
HATİCE DEMİREL
     Yazı İşleri Müdürü
İLYAS ARMAĞAN
     Mahkeme Kalemi
     Duruşma Salonu
15. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
MELİH KÜÇÜKARSLAN
     Yazı İşleri Müdürü
NURAN ÇİMEN
     Mahkeme Kalemi
     Duruşma Salonu
16. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
OKTAY DAYİ
     Yazı İşleri Müdürü
HANDAN TOKAY
     Mahkeme Kalemi
     Duruşma Salonu
17. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
ZÜLFİKAR CELAYİR
     Yazı İşleri Müdürü
GÜLGÜN UĞURHAN
     Mahkeme Kalemi
     Duruşma Salonu
18. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
OĞUZHAN YAŞAR
     Yazı İşleri Müdürü
FİLİZ ÇETİN
     Mahkeme Kalemi
     Duruşma Salonu
19. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
İLKER ÇİL
    Yazı İşleri Müdürü
AYTEN ULUSOY
    Mahkeme Kalemi
     Duruşma Salonu
20. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
AYLA ÜNAL
    Yazı İşleri Müdürü
SALİH UYANIK
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
21. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
YADİGAR KARTAL
     Yazı İşleri Müdürü
DİLEK YILMAZ
     Mahkeme Kalemi
     Duruşma Salonu
22. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
MUSTAFA EŞER
     Yazı İşleri Müdürü
SUAT NAZLIGÜL
     Mahkeme Kalemi
     Duruşma Salonu
23. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
ÇİĞDEM SİSLİGÜN
     Yazı İşleri Müdürü
EMİNE ASAN
     Mahkeme Kalemi
     Duruşma Salonu
24.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi T.
MUSTAFA KUTU
     Yazı İşleri Müdürü
GÜNEŞ SAYLIK
     Mahkeme Kalemi
     Duruşma Salonu
24.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi Ç.
BEKİR ÇELİK
    Yazı İşleri Müdürü
ŞİRVAN SARAÇ
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
25. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
ELİF AYDOĞDU
     Yazı İşleri Müdürü
FATMA GAMZE ESEN
     Mahkeme Kalemi
     Duruşma Salonu
26. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
SİBEL MADEN
     Yazı İşleri Müdürü
HAYAT BAŞ
     Mahkeme Kalemi
     Duruşma Salonu
27. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
BEKİR SOYTÜRK
     Yazı İşleri Müdürü
HÜSAMETTİN HASANOĞLU
     Mahkeme Kalemi
     Duruşma Salonu
28.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi T.
EKREM ALİ GÖRAR
     Yazı İşleri Müdürü
AHMET EROL
     Mahkeme Kalemi
     Duruşma Salonu
28.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi Ç.
MUAMMER AYMAK
     Yazı İşleri Müdürü
HÜSEYİN GÖKÇEOĞLU
     Mahkeme Kalemi
     Duruşma Salonu
1. Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi
İBRAHİM ALTINKAYNAK
    Yazı İşleri Müdürü
NEVİN KILIÇLI
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
2. Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi
FERHAT ACAR
    Yazı İşleri Müdürü
AYTÜL KOZAN
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
3. Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi
SAİM CAN ÇAYCOŞAR
    Yazı İşleri Müdürü
NEVİN KILIÇLI
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
1. Çocuk Mahkemesi Hakimi
ŞERMİN BAŞVERDİ
    Yazı İşleri Müdürü
AHMET TÜRK
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
    Psikolog
ESMA ÇEKİÇ
2.Çocuk Mahkeme Hakimi
CELALETTİN EDECAN
    Yazı İşleri Müdürü
HATİCE NEVCANOĞLU
    Mahkeme kalemi
    Duruşma Salonu
    Psikolog
NİHAL ALPTEKİN KURUCAOĞL
    Pedagog
GÖKÇEN ÖZTÜRK
3. Çocuk Mahkemesi Hakimi
ALİ GÜNDEŞ
    Yazı İşleri Müdürü
FATMA KÜÇÜKDEMİR
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
İnfaz Hakimliği Hakimi
MEHMET DEVECİ
    Yazı İşleri Müdürü
HERDEM GÜLÜP ŞEHERLİ
    Mahkeme Kalemi
    Sorgu Salonu
HUKUK MAHKEMELERİ
ADI SOYADI
1. Asliye Ticaret Mahkemesi Hakimi
ALİ KILIÇ
1. Asliye Ticaret Mahkemesi Hakimi
ADNAN ÖZDEMİR
    Yazı İşleri Müdürü
REMZİ OCAK
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
2.Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanı
MUSTAFA CANDAL
2.Asliye Ticaret Mahkemesi Hakimi
SEVDA SİL
2.Asliye Ticaret Mahkemesi Hakimi
SIDIKA URFALI
    Yazı İşleri Müdürü
AYSUN ÜSTÜNER
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
3. Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanı
AHMET ARİF GÖK
3. Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanı
NAZMİYE COŞKUN
3. Asliye Ticaret Mahkemesi Hakimi
SERDAR DEMİR
    Yazı İşleri Müdürü
KAMİLE GENCER
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
1. Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
YUSUF BULUT
    Yazı İşleri Müdürü
ZEMİNE BULUT
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
2. Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
KADİR SARICALAR
    Yazı İşleri Müdürü
NEZİHE VEZİROĞLU
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
3.Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi Ç.
DURMUŞ ÇETİN
    Yazı İşleri Müdürü
NURULLAH ÇELİK
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
3.Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi T.
EMİNE BAŞ YAŞAR
    Yazı İşleri Müdürü
NURULLAH ÇELİK
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
4. Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
MUSTAFA IŞIK
    Yazı İşleri Müdürü
HATİCE COŞKUN
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
5. Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
ZEKİ GÖZÜTOK
    Yazı İşleri Müdürü
AYNUR HATİPĞLU
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
6. Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
RAŞİT EKMEN
    Yazı İşleri Müdürü
SEVRA DOST
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
7. Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
NURSEL TEKE
    Yazı İşleri Müdürü
HALİDE BEYAZIT
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
8. Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
NECLA KASAP
    Yazı İşleri Müdürü
EMZADE MUTLU
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
9. Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
EMEL MEHTAP AYDIN
    Yazı İşleri Müdürü
ŞERİFE BAYKAL
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
1.Aile Mahkemesi Hakimi Çift Dosya
ALİ ÖZKAYA
    Yazı İşleri Müdürü
FERAY AKŞEN
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
1.Aile Mahkemesi Sosyal Hiz.uzm.
HABİBE YÜKSEL
1.Aile Mahkemesi Hakimi Tek Dosya
FADİME AYDIN
    Yazı İşleri Müdürü
FERAY AKŞEN
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
1.Aile Mahkemesi Sosyal Hiz.uzm.
HABİBE YÜKSEL
2. Aile Mahkemesi Hakimi
DEMİR DURAK
    Yazı İşleri Müdürü
NURHAN KAÇAR
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
2. Aile Mahkemesi Pedagog
ÖMER MAVİ
2. Aİle Mahkemesi Psikolog
ASLI ÇERİ
3. Aile Mahkemesi Hakimi
SELDA KARAMAN
    Yazı İşleri Müdürü
AYŞE AYVAZ
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
3. Aİle Mahkemesi Pedagog
KAMİLE CENGİZ  KODAN
3. Aİle Mahkemesi Psikolog
LATİF BÜYÜKEKEN
4. Aile Mahkemesi Hakimi
KEMAL SÖNMEZ
    Yazı İşleri Müdürü
MUKADDES ATASOY
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
4. Aile Mahkemesi Sosyal Hiz. uzm.
NURAY ZENGİN MAVİ
4. Aİle Mahkemesİ Pedagog
HALİL DÖNMEZ
5. Aile Mahkemesi Hakimi
ALİ GİRGİN
   Yazı İşleri Müdürü
ZELİHA ÖZTAŞ
    Mahkeme Kalemi
   Duruşma Salonu
5. Aile Mahkemesi Sosyal Hiz. uzm.
ÖZGÜL ELİTOK
6. Aile Mahkemesi Hakimi
ORHAN ÖZDEMİR
   Yazı İşleri Müdürü
MAHİR ÖZYURT
   Mahkeme Kalemi
   Duruşma Salonu
6.Aile Mahkemesi Pedagog
MUSTAFA ÖZKAN
6.Aile Mahkemesi Sosyal Hiz. Uzm.
YUSUF İÇEL
7.Aile Mahkemesi Hakimi
HASAN BASRİ BAHADIR
   Yazı İşleri Müdürü
ZEKAİ ÖZ
   Mahkeme Kalemi
   Duruşma Salonu
7.Aile Mahkemesi Pedagog
ERTAN ÇAKICIOĞLU
8.Aile Mahkemesi Hakimi
MAHMUT GÜNAY
   Yazı İşleri Müdürü
MEHMET ALİ AYDEMİR
   Mahkeme Kalemi
   Duruşma Salonu
8.Aile Mahkemesi Pedagog
FATİH FİDAN
1. İş Mahkemesi Hakimi
ŞULE BULAT
   Yazı İşler Müdürü
FİLİZ TOPÇU
   Mahkeme Kalemi
   Duruşma Salonu
2. İş Mahkemesi Hakimi
AYŞE HİSLİ
   Yazı İşleri Müdürü
NURTEN ÖZTÜRK  TEMUR
   Mahkeme Kalemi
   Duruşma Salonu
3. İş Mahkemesi Hakimi Tek
FATMA TEKİN
    Yazı İşleri Müdürü
RUKİYE YILMAZ
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
3. İş Mahkemesi Hakimi Çift
AYŞEN DÜNDAR
    Yazı İşleri Müdürü
RUKİYE YILMAZ
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
4. İş Mahkemesi Hakimi
ALİ İHSAN DEMİREL
    Yazı İşleri Müdürü
ESEN Y. HEZER
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
5. İş Mahkemesi Hakimi
MUHAMMET SAMİ YALÇIN
    Yazı İşleri Müdürü
ATİYE OKTAY
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
6. İş Mahkemesi Hakimi Tek
MEHMET GÜLER
    Yazı İşleri Müdürü
AYNUR MUTLU
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
6. İş Mahkemesi Hakimi Çift
MEHMET HAKKI ALTUN
    Yazı İşleri Müdürü
AYNUR MUTLU
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
1.Kadastro Mahkemesi Hakimi Çift
TÜMAY DOĞRUMAY
    Yazı İşleri Müdürü
NURGÜL CÖMERT GÜLBAHAR
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
1.Kadastro Mahkemesi Hakimi Tek
ÖZLEM PAMUK EDİS
    Yazı İşleri Müdürü
NURGÜL CÖMERT GÜLBAHAR
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
1.Tüketici Mahkemesi Hakimi Tek
EMİNE TABAR
    Yazı İşleri Müdürü
ZAHİDE ÖZDEMİR
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
1.Tüketici Mahkemesi Hakimi Çift
ZÜBEYDE ARGIÇ
    Yazı İşleri Müdürü
ALİ YİĞİT
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
2.Tüketici Mahkemesi Hakimi
DURMUŞ KARA
    Yazı İşleri Müdürü
FADİME ARSLAN
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
3.Tüketici Mahkemesi Hakimi  Çift
GÜLAY POLATKAN
    Yazı İşleri Müdürü
SEVDA ÖCEK
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
3.Tüketici Mahkemesi Hakimi  Tek
VELİ ŞENGÜN
    Yazı İşleri Müdürü
AYTEKİN YILDIZ
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
1. İcra Mahkemesi Hakimi
MUSTAFA BUYURGAN
    Yazı İşleri Müdürü
FUNDA ALDIRMAZ
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
2. İcra Mahkemesi Hakimi
AYSEL GİRGİN
    Yazı İşleri Müdürü
SERPİL UYSAL
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
3. İcra Mahkemesi Hakimi
ÜLKÜ KÜÇÜKARSLAN
    Yazı İşleri Müdürü
NERMİN ATAK
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
4. İcra Mahkemesi Hakimi
YAŞAR KÜÇÜKEL
    Yazı İşleri Müdürü
SÜLEYMAN ÇETİN
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
5. İcra Mahkemesi Hakimi
SELVİNAZ BULUT
    Yazı İşleri Müdürü
ALİ EŞREF GÜNDÜZ
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
1. Sulh Hukuk Mahkemesi Hakimi
MUSTAFA  KAPLAN
    Yazı İşleri Müdürü
NURAY KILINÇ
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
2. Sulh Hukuk Mahkemesi Hakimi
HATİCE İLKAY PAMUK
    Yazı İşleri Müdürü
HÜSAMETTİN ERDOĞDU
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
3. Sulh Hukuk Mahkemesi Hakimi
FATMA ALBAY
    Yazı İşleri Müdürü
GÖKHAN KARAKAYA
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
4. Sulh Hukuk Mahkemesi Hakimi
CANAN KARCI
    Yazı İşleri Müdürü
SALİHA OĞUZ
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
5. Sulh Hukuk Mahkemesi Hakimi
CENGİZ AVŞAR
    Yazı İşleri Müdürü
FATMA DEMİRKAPLAN
    Mahkeme Kalemi
    Duruşma Salonu
İCRA MÜDÜRLÜKLERİ
ADI SOYADI
1. İcra Müdürü
ARİF KOCAMAN
    Müdür Yardımcısı
ZİYA ERDOĞAN
    Müdür Yardımcısı
CANER YILDIRIM
2. İcra Müdürü
ŞABAN GÜNER
    Müdür Yardımcısı
YAVUZ BEŞLİ
    Müdür Yardımcısı
AYTEN DAĞ
    Müdür Yardımcısı
FUAT TURGUT
3. İcra Müdürü
MEHMET ŞANLI
    Müdür Yardımcısı
GÖNÜL BOYBEYİ
    Müdür Yardımcısı
HACER ŞAHİN
4. İcra Müdürü
CELAL YAŞAR
    Müdür Yardımcısı
FUAT AVŞAR
    Müdür Yardımcısı
SUAT KARLUVA
    Müdür Yardımcısı
HAMZA AKTAŞ
5. İcra Müdürü
ALİ YARAR
    Müdür Yardımcısı
ZEKİ TÜRK
    Müdür Yardımcısı
OSMAN ÜNAL
    Müdür Yardımcısı
BİRGÜL KARAAĞAÇ
6. İcra Müdürü
ALİ KURTOĞLU
    Müdür Yardımcısı
ESRA ARAS DÜĞER
    Müdür Yardımcısı
RAMAZAN YÜCESOY
    Müdür Yardımcısı
AHMET ÇELİK
7. İcra Müdürü
HALİL ÇOBAN
    Müdür Yardımcısı
İKRAMETTİN DEMİRAĞ
    Müdür Yardımcısı
ENGİN ÖZER
8. İcra Müdürü
NEJLA KESER
    Müdür Yardımcısı
HALİL TOP
    Müdür Yardımcısı
NUSRETTİN ERGÜL
    Müdür Yardımcısı
ABDÜLAZİZ TÜRETKEN
9. İcra Müdürü
RECEP GÜRSES
    Müdür Yardımcısı
MUSTAFA FINDIK
    Müdür Yardımcısı
BİLAL ER
10. İcra Müdürü
ALİ KOZAN
    Müdür Yardımcısı
NAİL VATANDAŞ
    Müdür Yardımcısı
METİN PORTAKAL
11. İcra Müdürü
YÜKSEL UYSAL
    Müdür Yardımcısı
HÜLYA MUTLUKAYA
    Müdür Yardımcısı
DERYA APAYDIN
12. İcra Müdürü
AHMET DURAN KAYHAN
    Müdür Yardımcısı
ÖZLEM BUĞDAYCI
    Müdür Yardımcısı
UĞUR ÇETİNKAYA
13. İcra Müdürü
HALİL İBRAHİM SAMANCI
    Müdür Yardımcısı
ALİ ÖZMİL
    Müdür Yardımcısı
HÜSEYİN FİDAN
14. İcra Müdürü
BERKAY ÜNAL
    Müdür Yardımcısı
ŞEVKET ASLAN
    Müdür Yardımcısı
TAYFUN YÖRÜK
15. İcra Müdürü
AYHAN GENÇ
    Müdür yardımcısı
GÜLEYİP ÖZTÜRK
    Müdür yardımcısı
GÜLCAN SAÇ
16. İcra Müdürü
ÇETİN ÇİMEN
    Müdür Yardımcısı
FATMA ZORLU ASLAN
    Müdür Yardımcısı
ERDAL  YETİM
CEZA İNFAZ KURUMLARI
ADI SOYADI
E TİPİ CEZA İNFAZ KURUMU MÜD.
MEHMET ÖZER
E TİPİ CEZA İNFAZ KURUMU SANTRAL
E TİPİ CEZA İNFAZ KURUMU NEZARET
L TİPİ CEZA İNFAZ KURUMU MÜD.
ŞEREF TATLI
L TİPİ CEZA İNFAZ KURUMU SANT.
L TİPİ CEZA İNFAZ KURUMU NEZARET
DEN.SERB.YRD.MRK.ŞB.MÜD.
YAVUZ KAYA
SEÇİM KURULLARI
ADI SOYADI
İL SEÇİM KURULU BAŞKANI
FARİS ÖZSOY
MURATPAŞA 1 İLÇE SEÇ. KUR. BŞK.
MEHMET DEVECİ
MURATPAŞA 2 İLÇE SEÇ. KUR. BŞK.
CANAN KARCI
KONYAALTI İLÇE SEÇİM KUR. BŞK.
ÖMER FARUK BALABAN
KEPEZ  1 İLÇE SEÇİM KURULU BŞK.
SÜLEYMAN TEKE
KEPEZ  2 İLÇE SEÇİM KURULU BŞK.
MUSTAFA KUTU
AKSU SEÇİM KURULU BAŞKANI
NECLA KASAP
DÖŞEMEALTI SEÇİM KURULU BŞK.
NURSEL TEKE
İL SEÇİM KURULU MÜDÜRÜ
SABRİ ŞAHİN
MURATPAŞA SEÇİM KURULU MÜD.
SABRİ ŞAHİN
KONYAALTI SEÇİM KURULU MÜD.
GÜRSEL ÖZDEMİR
KEPEZ SEÇİM KURULU MÜDÜRÜ
İBRAHİM ÇIRAK
AKSU SEÇİM KURULU MÜDÜRÜ
GÜLDALİ ÖZTÜRK
DÖŞEMEALTI SEÇİM KURULU MÜD.
AHMET DOĞAN
İDARÎ YARGI TEŞKİLÂTI TELEFON REHBERİ
BÖLGE İDARE MAHKEMESİ
ADI SOYADI
Bölge İdare Mahkemesi Başkanı
İRFAN KESKİN
Bölge İdare Mahkemesi Üyesi
I. MELİS KAYA
Bölge İdare Mahkemesi Üyesi
İSA YEĞENOĞLU
Bölge İdare Mahkemesi Üyesi
HACI GÖÇER
Bölge İdare Mahkemesi Üyesi
CENGİZ MAYSAN
Bölge İdare Mahkemesi Üyesi
KAMMER ÜNAL
Bölge İdare Mahkemesi Üyesi
SADIK SAĞLAM
Bölge İdare Mahkemesi Üyesi
SELÇUK TOPAL
Bölge İdare Mahkemesi Üyesi
MESUT AKPINAR
Yazı İşleri Müdürü
AHMET YÜKSEL
Kalemi
İDARİ İŞLER
Bölge İdare Mahkemesi İdari İşler Mü
GÜL ESEN
Bölge İdare Mahkemesi Bşk. Özl. Klm.
ASLIHAN KESKİN
Bölge İdare Mank.Z.Katibi
TÜLAY TURAN
Bölge İdare Mahkemesi B. İşl. Odası
ŞEYDA  ERDOĞAN
Bölge İdare UYAP Uzm.Kullanıcı
FATMA GÜL ÖZKAYA
Bölge İdare Mahkemesi Bşk. şöförü.
RAMAZAN ÖZTÜRK
Bölge İdare Mahkemesi Teknik Servis
CENGİZ KELEŞ
İDARE MAHKEMELERİ
1. İdare Mahkemesi Başkanı
ERKAN ATILI
1. İdare Mahkemesi Üyesi
ÜLKÜ KÖSE BEYAZIT
1. İdare Mahkemesi Üyesi
SEYFETTİN KARA
1. İdare Mahkemesi Üyesi
MUSTAFA EVREN GÜMÜŞ
1. İdare Mahkemesi Üyesi
MEHMET ALTAY
Yazı İşleri Müdürü
MEHMET HAKAN BALCI
Kalemi
2. İdare Mahkemesi Başkanı
CİHAN MEZKİT
2.İdare Mahkemesi Üyesi
EGEMEN SANCAKTAR MAY
2. İdare Mahkemesi Üyesi
MUSTAFA SERDENGEÇTİ
2. İdare Mahkemesi Üyesi
SABRİ BURÇİN ARSEVEN
Yazı İşleri Müdürü
BELGİN GÜNDOĞDU
Kalemi
3. İdare Mahkemesi Başkanı
KAMİL ERGÜN
3. İdare Mahkemesi Üyesi
AHMET DEMİR
3. İdare Mahkemesi Üyesi
YÜKSEL YAVAŞ
3. İdare Mahkemesi Üyesi
SERKAN DEDETÜRK
3. İdare Mahkemesi Üyesi
ORHAN ÇILDIROĞLU
3. İdare Mahkemesi Üyesi
METİN ÇELİK
Yazı İşleri Müdürü
SULTAN ERKAN
Kalemi
VERGİ MAHKEMELERİ
1. Vergi Mahkemesi Başkanı
MEHMET BARIŞ
1. Vergi Mahkemesi Üyesi
ZAFER TÜFEKÇİ
1. Vergi Mahkemesi Üyesi
RIDVAN GENÇ
1. Vergi Mahkemesi Üyesi
ADEM TÜRK
1. Vergi Mahkemesi Üyesi
ENDER TURUS
Yazı İşleri Müdürü
ZÜMRAN AVŞAR
Kalemi
2. Vergi Mahkemesi Başkanı
EROL URHAN
2. Vergi Mahkemesi Üyesi
İSMAİL MURAT AKTOPRAK
2. Vergi Mahkemesi Üyesi
BAYRAM ERÇOBAN
2. Vergi Mahkemesi Üyesi
BAYRAM BARIŞ ÖZKANAY
2. Vergi Mahkemesi Üyesi
TURGAY ASLAN
Yazı İşleri Müdürü
YAŞAR BAŞ
Kalemi
Polis Noktası
CEMİLE DÜLGER
SONER GÜVEN
Vezne
Derya KISSA
Tarama Bürosu
Ön Büro
Erkan ÇATAK
Aday Hakim Odası
Çay Ocağı
ADLİYE İLE İRTİBATLI BİRİMLER
ADI SOYADI
ATGV TESİS MÜDÜRÜ
ATGV TESİS SANTRAL
MELTEM MİSAFİRHANESİ
MELTEM BEKÇİ KULUBESİ
GÜLLÜK BEKÇİ KULUBESİ
BARO BAŞKANLIĞI
BARO BAŞKANLIĞI
ADI SOYADI
BARO BAŞKANI
AV. A. TUNGA BACANLI
BARO BŞK. SEKRETERİ
PINAR KAHYALAR
BARO BŞK. YARDIMCISI
AV.LEVENT GEÇERLER
BARO GENEL SEKRETERİ
AV.SEDAT ALP
BARO MÜDİRESİ
ŞERİFE İLGENCİ
BAROHAN
BARO KAFETERYA- FOTOKOPİ
MURAT ÇOŞAR
BARO FAKS
ALANYA İLÇE TEMSİLCİSİ
AV. OSMAN DOĞAN
DEMRE İLÇE TEMSİLCİSİ
AV. BAYRAM ŞİMŞEK
ELMALI İLÇE TEMSİLCİSİ
AV. TAHİR TOPRAK
FİNİKE İLÇE TEMSİLCİSİ
AV. ÖZGÜR AKKÜÇÜK
GAZİPAŞA İLÇE TEMSİLCİSİ
AV. DENİZ BİLGİÇ
KAŞ İLÇE TEMSİLCİSİ
AV. HAKAN TÜZEN
KEMER İLÇE TEMSİLCİSİ
AV.RAMAZAN BEYREK
KORKUTELİ İLÇE TEMSİLCİSİ
AV. FATİH ÇAKAL
KUMLUCA İLÇE TEMSİLCİSİ
AV. ERTUĞRUL GEYLANİ
MANAVGAT İLÇE TEMSİLCİSİ
AV. METİN AÇIKGÖZ
SERİK İLÇE TEMSİLCİSİ
AV.HÜSEYİN ŞEKER
KOMŞU ADLÎ MERKEZLER
ADI SOYADI
KEMER C.BAŞSAVCILIĞI
ADLİYE SANTRAL
KEMER C.BAŞSAVCISI
İBRAHİM TOKALI
KORKUTELİ C.BAŞSAVCILIĞI
ADLİYE SANTRAL
KORKUTELİ C.BAŞSAVCISI
SABRİ DAĞDELEN
MANAVGAT C.BAŞSAVCILIĞI
ADLİYE SANTRAL
MANAVGAT C.BAŞSAVCISI
İLHAN OCAK
AKSEKİ C.BAŞSAVCILIĞI
ADLİYE SANTRAL
AKSEKİ C.BAŞSAVCISI
KENAN ŞAHİN
SERİK C.BAŞSAVCILIĞI
ADLİYE SANTRAL
SERİK C.BAŞSAVCISI
İBRAHİM MURAT SERDAR NİZAMOĞLU
ALANYA C.BAŞSAVCILIĞI
ADLİYE SANTRAL
ALANYA C.BAŞSAVCISI
YENER YAVUZ
GÜNDOĞMUŞ C.BAŞSAVCILIĞI
ADLİYE SANTRAL
GÜNDOĞMUŞ C.BAŞSAVCISI
HÜSEYİN KÜÇÜK
GAZİPAŞA C.BAŞSAVCILIĞI
ADLİYE SANTRAL
GAZİPAŞA C.BAŞSAVCISI
RAMAZAN ERTUNÇ
ELMALI C.BAŞSAVCILIĞI
ADLİYE SANTRAL
ELMALI C.BAŞSAVCISI
MUSTAFA ÖZLÜOĞLU
KAŞ C.BAŞSAVCILIĞI
ADLİYE SANTRAL
KAŞ C.BAŞSAVCISI
DİLBER ATALAY
FİNİKE C.BAŞSAVCILIĞI
ADLİYE SANTRAL
FİNİKE C.BAŞSAVCISI
ALTUĞ KÜRŞAT ŞAHİN
DEMRE C.BAŞSAVCILIĞI
ADLİYE SANTRAL
DEMRE C.BAŞSAVCISI
MUSTAFA KUTSAL  KAYA
KUMLUCA C.BAŞSAVCILIĞI
ADLİYE SANTRAL
KUMLUCA C.BAŞSAVCISI
ERCAN CEYLAN
NOTERLİKLER
ADI SOYADI
NOTER ODASI BAŞKANI
IŞIK ÖZKOL
NOTERLER ODASI
1.   Noterlik
BURHAN YÜZBAŞIOĞLU
2.   Noterlik
AYŞEGÜL AŞKIN
3.   Noterlik
İBRAHİM KARATAŞ
4.   Noterlik
SÜLEYMAN KÖSE
5.   Noterlik
VEKİL FIRAT KAPLAN
6.   Noterlik
İSMAİL ALSANCAK
7.   Noterlik
MİRAY URAL
8.   Noterlik
MUSTAFA ILGAZ
9.   Noterlik
ŞÜKRÜ BAŞKURT
10. Noterlik
IŞIK ÖZKOL
11. Noterlik
CEYHAN SÖYLEMEZ
12. Noterlik
VELİ BAĞATIR
13. Noterlik
AHMET OSMANCIOĞLU
14. Noterlik
İSMET YENİGÜN
15. Noterlik
YUSUF İZCİOĞLU
16. Noterlik
S. ERSİN HARMANDAR
17. Noterlik
AYŞEGÜL ÖZMEN
18. Noterlik
SALİM SAYAR
19.  Noterlik
SADİ GÜRBÜZ
SİLAHLI KUVVETLER BİRİMLERİ
TUGAY VE GARNİZON KOMUTANI
TUĞG. İRFAN CAN
SG ANTALYA GRUP KOMUTANI
SG.YRB. KADİR KARAKAYA
SG ANTALYA HAVA GRUP KOMUTANI
SG.KD.BNB. ALİ ÖZTÜRK
SG EĞİTİM VE ÖĞRETİM KOMUTANI.
DZ.ALB.MUTLU ŞEMDİNAN YILDIRIM
ANTALYA DENİZ KOMUTANI
DZ.KD.ALB.SEDAT AKKUŞ
HAVA MEYDAN KOMUTANI
HV.MU.ALB.ÖMER AKDOĞAN
3.PİYADE EĞİTİM TUGAY ERKAN BŞ.I
P. ALB KADİR ÇORBA
3.PİYADE EĞİTİM TUGAY KOMUTAN Y
P. ALB. HALUK ERSOY
ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI
P.ALB.ZAFER ERŞAHİN
JANDARMA KOLLUK MERKEZLERİ
İL JANDARMA KOMUTANI
J.KD.ALB.AHMET YURDAGÜL
İL JANDARMA KOMUTANLIĞI
İL MRK. JANDARMA KOMUTANLIĞI
BELDİBİ JANDARMA KOMUTANLIĞI
DAĞ JAND. KARAKOL KOMUTANLIĞI
DÖŞEMEALTI JAND. KOMUTANLIĞI
YEŞİLKARAMAN JAND. KARAKOL K.
VARSAK JAND. KARAKOL KOM.
AKSU JAND. KARAKOL KOM.
ÖZLÜ JAND. KARAKOL KOM.
ÇAKIRLAR JAND. KARAKOL KOM.
ALANYA İLÇE JAND. KOMUTANLIĞI
DEMRE İLÇE JAND. KOMUTANLIĞI
ELMALI İLÇE JAND. KOMUTANLIĞI
FİNİKE İLÇE JAND. KOMUTANLIĞI
GAZİPAŞA  İLÇE JAND. KOM.
GÜNDOĞMUŞ  İLÇE JAND. KOM.
İBRADİ  İLÇE JAND. KOMUTANLIĞI
KAŞ  İLÇE JAND. KOMUTANLIĞI
KEMER  İLÇE JAND. KOMUTANLIĞI
KORKUTELİ  İLÇE JAND. KOM.
KUMLUCA  İLÇE JAND. KOM.
MANAVGAT  İLÇE JAND. KOM.
SERİK  İLÇE JAND. KOMUTANLIĞI
AKSEKİ İLÇE JAND.KOMUTANLIĞI
EMNİYET ŞUBE  MÜDÜRLÜKLERİ
İL EMNİYET MÜDÜRÜ
CEMİL TOMBUL
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (Santral)
GÜVENLİK ŞB. MÜDÜRLÜĞÜ
PASAPORT ŞB. MÜDÜRLÜĞÜ
TRAFİK TESCİL ŞB. MÜDÜRLÜĞÜ
İSTİHBARAT ŞB. MÜDÜRLÜĞÜ
ASAYİŞ ŞB. MÜDÜRLÜĞÜ
OLAY YERİ İNCELEME ŞB MÜD.
KRİMİNAL POLİS LAB. MÜD.
ÇOCUK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
KAÇAKÇILIK VEORG. SUÇ. MÜC.ŞB.M
HAVA LİMANI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
MOBESE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
SİBER  SUÇLARLARLA MÜCADA ŞB.
YABANCILAR ŞUBE MÜDÜRRLÜĞÜ
İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜKLERİ
KONYAALTI İLÇE EMNİYET MÜD.
KEPEZ İLÇE EMNİYET MÜD.
DÖŞEMEALTI İLÇE EMNİYET MÜD.
AKSU İLÇE EMNİYET MÜD.
MURATPAŞA İLÇE EMNİYET MÜD.
ALANYA İLÇE EMNİYET MÜD.
DEMRE İLÇE EMNİYET MÜD.
ELMALI İLÇE EMNİYET MÜD.
FİNİKE İLÇE EMNİYET MÜD.
GAZİPAŞA İLÇE EMNİYET MÜD.
İBRADİ İLÇE EMNİYET MÜD.
KAŞ İLÇE EMNİYET MÜD.
KEMER İLÇE EMNİYET MÜD.
KORKUTELİ İLÇE EMNİYET MÜD.
KUMLUCA İLÇE EMNİYET MÜD.
MANAVGAT İLÇE EMNİYET MÜD.
SERİK İLÇE EMNİYET MÜD.
EMNİYET KOLLUK MERKEZLERİ                                                                                      HARİCİ
AKSU POLİS MERKEZİ
ALTINOVA POLİS MERKEZİ
BAHÇELİEVLER POLİS MERKEZİ
BELDİBİ POLİS MERKEZİ
DEMİRCİKARA POLİS MERKEZİ
DÖŞEMEALTI POLİS MERKEZİ
FATİH POLİS MERKEZİ
MEYDAN POLİS MERKEZİ
SANAYİ POLİS MERKEZİ
YENİKAPI POLİS MERKEZİ
KEPEZ POLİS MERKEZİ
ADLİYE POLİS MERKEZİ
KAMU KURUMLARI
ADI SOYADI
VALİ
ANTALYA MERKEZ VALİLERİ
MERKEZ VALİSİ
EKREM ÖZSOY
MERKEZ VALİSİ
CAN DİREKÇİ
MERKEZ VALİSİ
İSMAİL FIRAT
VALİ YARDIMCISI
TURAN EREN
VALİ YARDIMCISI
MEHMET KURTOĞLU
VALİ YARDIMCISI
ALİ NAZIM BALCIOĞLU
VALİ YARDIMCISI
MEHMET YAVUZ
VALİ YARDIMCISI
GÜLİHSAN YİĞİT
VALİ YARDIMCISI
RECEP YÜKSEL
VALİ YARDIMCISI
MUSTAFA ÖZKAYNAK
VALİ YARDIMCISI
HÜSEYİN ECE
AKSEKİ KAYMAKAMI
MURAT BEŞİKÇİ
AKSU KAYMAKAMI
VEYSEL ÖZGÜR
ALANYA KAYMAKAMI
ERHAN ÖZDEMİR
DEMRE KAYMAKAMI
YUSUF İZZET KARAMAN
DÖŞEMEALTI KAYMAKAMI
MEHMET BAYGÜL
ELMALI KAYMAKAMI
MEHMET MURAT ÇEKMEN
FİNİKE KAYMAKAMI
MESUT YAKUTA
GAZİPAŞA KAYMAKAMI
MUHİTTİN PAMUK
GÜNDOĞMUŞ KAYMAKAM V.
İSMAİL DEMİR
İBRADI KAYMAKAMI
ZERRİN ÇAY
KAŞ KAYMAKAMI
SELAMİ KAPANKAYA
KEMER KAYMAKAMI
HALİL SERDAR CEVHEROĞLU
KEPEZ KAYMAKAMI
SAVAŞ TUNCER
KONYAALTI KAYMAKAMI
İBRAHİM KEKLİK
KORKUTELİ KAYMAKAMI
ERKAN KARAHAN
KUMLUCA KAYMAKAMI
CANAN HANÇER BAŞTÜRK
MANAVGAT KAYMAKAMI
EMİR OSMAN BULGURLU
MURATPAŞA KAYMAKAMI
CEVDET CAN
SERİK KAYMAKAMI
EROL RÜSTEMOĞLU
İL YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
ŞÜKRÜ ŞAN
İL İDARE KURULU
OSMAN ERDEM
İL MAHALLİ İDARELER MÜDÜR V.
HADİYE YILMAZ YALIN
İL PLANLAMA VE KOOR. MÜD.
ERDOĞDU ÖKSÜZ
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ
SEMAHER YEŞİLGÜN
PROTOKOL MÜDÜRÜ V
İBRAHİM DEDİKLİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER İL MÜD.
GÜLHAN TEZEL
İL DERNEKLER MÜDÜRÜ
KADİR KAYGUSUZ
İL  SOSYAL ETÜT VE  PROJE MÜD.
SÜLEYMAN UYSAL
HUKUK İŞLERİ ŞUBE MÜD.
FİLİZ ABBASPUR
ŞEHİT VE GAZİ İŞLEMLERİ ŞB. MÜD.
FİKRET AKBAŞ
BİLGİ İŞLEM ŞUBE MÜD.
TURGUT BAYAZİT
AKD. ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ
PROF.DR. İSRAFİL KURTCEPHE
REKTÖR YARDIMCISI
PROF.DR. ABDUL AZİZ ERGİN
REKTÖR YARDIMCISI
PROF. DR.RAMAZAN ÇETİNKAYA
REKTÖR YARDIMCISI
PROF.DR. İBRAHİM AKINCI
ULUSLARARASI ANT. ÜNİVERSİTESİ R
PROF.DR.CİHAT GÖKTEPE
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI
MENDERES TÜREL
AKSU BELEDİYE BAŞKANI
HALİL ŞAHİN
D.ALTI  BELEDİYE BAŞKANI
TURGAY GENÇ
KEPEZ  BELEDİYE BAŞKANI
AV. HAKAN TÜTÜNCÜ
KONYAALTI  BELEDİYE BAŞKANI
MUHİTTİN BÖCEK
MURATPAŞA  BELEDİYE BAŞKANI
Av.ÜMİT UYSAL
AKSEKİ BELEDİYE BAŞKANI
MUSTAFA İSMET UYSAL
ALANYA BEDİYE BAŞKANI
ADEM MURAT YÜCEL
ELMALI BELEDİYE BAŞKANI
AV. ÜMİT ÖZTEKİN
FİNİKE BELEDİYE BAŞKANI
KAAN OSMAN SARIOĞLU
GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANI
DR.ADİL ÇELİK
GÜNDOĞMUŞ BELEDİYE BAŞKANI
MEHMET ÖZEREN
İBRAD BELEDİYE BAŞKANI
SERKAN KÜÇÜKKURU
DEMRE BELEDİYE BAŞKANI
SÜLEYMAN TOPÇU
KAŞ BELEDİYE BAŞKANI
HALİL KOCAER
KEMER BELEDİYE BAŞKANI
MUSTAFA GÜL
KORKUTELİ BELEDİYE BAŞKANI
HASAN GÖKÇE
KUMLUCA BELEDİYE BAŞKANI
HÜSAMETTİN ÇETİNKAYA
MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI
ŞÜKRÜ SÖZEN
SERİK BELEDİYE BAŞKANI
PROF DR.RAMAZAN ÇALIK
İL NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜD.
ÜLKÜ YAVUZ
MURATPAŞA İLÇE  NÜFUS MÜD.
BİRSEN ŞAHİN
KEPEZ İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ
GÜLPERİ ÜNAL
KONYAALTI  İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ
 ALİ ÇOMAK
DÖŞEMEALTI  İLÇE NÜFUS MÜD.
MEVLÜT ŞİMŞEK
EXPO 2016 ANT. AJANSI GNL. SEK.
SELAMİ GÜLAY
ANFAŞ( EXPO CENTER) YÖN.KR.BŞK.
VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜR V.
İBRAHİM GENÇ
GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜD.
RAGİBE ÇOŞKUN
YATIRIM İZLEME VE KOORD. BŞK.
ALİ NAZIM BALCIOĞLU(VALİ YRD.)
BASIN YAYIN ENFORMASYON İL MD.
ESEN DİLER
BASIN İLAN KURUMU ANT. ŞB. MÜD.
NEDİM ENGİN
TRT ANTALYA MÜDÜRÜ
HÜSEYİN ARSLAN GİRAY
ANADOLU AJANSI BÖLGE MÜDÜRÜ
HIZIR HACISALİHOĞLU
İL MÜFTÜSÜ
OSMAN ARTAN
İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRÜ
FEVZİ TİMUR
AİLE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜD
ABDULLAH ÇALIŞKAN
SOSYAL YAR. VE DAY. VAKFI MÜD.
AHMET ÇALIM
İL ÇEVRE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ
BEDRETTİN TAŞKESEN
İL BİLİM SANAYİ VE TEK. MÜD. VEK.
RIDVAN KÖSESOY
TÜBİTAK ULUSAL GÖZLEMEVİ MÜD.V.
PROF.DR.HALİL KIRBIYIK
SOSYAL GÜV. İL KURUMU İL MÜD.
SELİM EROL
ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRÜ
VELİ TEKKANAT
TAPU VE KADOSRA 6. BÖLGE MÜD.
MÜRSEL NECMİ AKKOCA
KADOSTRO MÜDÜRÜ
RECEP GÜNASLAN
İLLER BANKASI A.Ş ANTALYA BL.MD.
OSMAN NURİ BAŞARAN
SERBEST BÖLGE MÜDÜR VKL.
SALİM YILDIZ
AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
MURAT YİĞİT
CLK AKDENİZ ELEKTİK PRK.SATIŞ A.
HALİT BAKAL
TEİAŞ MÜDÜRÜ
KAMİL BACAK
EUAŞ ANTALYA VE YÖRESİ HES İŞL
ALİ KOCABAŞ
YK.ÖĞ.KREDİ VE YURT.BÖL.MÜD.VKL
RAMAZAN TATLI
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MD
MEHMET TARKAN TÜZKEN
TARIM KREDİ KOOP.ANT.BÖL.BRL.MD
A. NACİ YORGANCILAR
ZİRAİ KARANTİNA MÜDÜRÜ
EKREM ÇETİN
BATI AKDENİZ TARIMSAL ARAŞTIRMA
DR. ABDULLAH ÜNLÜ
TOHUM SERFİTİKASYON TEST MÜD.
AHMET KARATAŞ
BOZTEPE TARIM İŞLETMELERİ MÜD.
OLCAY AKIN
ANT.PAMUK VE NAREN. TARIM SAT.K
ABDULLAH BALABAN
AKDENİZ SU ÜRÜNLERİ ARAŞ. ÜRT.E
DOÇ.DR.YILMAZ EMRE
İL GIDA TARIM HAYVANCILIK MÜD. V.
AHMET DALLI
İL KONTROL LABORATUVAR MÜDÜRÜ
FARUK KURNAZ
BATI AKDENİZ GÜMRÜK VE TİC.BL MD
RAGİBE COŞKUN
TİCARET İL MÜDÜRÜ
HÜSEYİN YALÇIN KOCA
TSE AKDENİZ BÖLGE KORD.
RIFAT KABUKÇU
TSE ANT. BELGELENDİRME MÜD.
RIFAT KABUKÇU
TSE AKDENİZ PROJE KORD.
HÜSEYİN ÖZDAMAR
ANT.ÜRÜN DENETMEN. GR. BŞK.VKL.
RAMAZAN TALAT GÜÇSAV
ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜD.
İLHAN METİN
ANTALYA TASFİYE İŞLETME MÜDÜRÜ
ŞENDUR ÖZKAYNAK
KOSGEB ANTALYA HZ. MER.MÜD.
KAZIM AKGÜN
EMG TEFTİŞ KURULU ANT. BÖL. MD
SİNAN SALMAN
EGM MERKEZ EMNİYET MD.ANT.ÇAL.
AHMET AYDIN
EGM ANTALYA POLİS EVİ
BÜLENT TAŞÇI
ÖĞRETMENEVİ
AHMET RAMAZAN İSPİR
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
OSMAN NURİ GÜLAY
İL DEFTERDARI
VELİ TUÇEZ
VERGİ DAİRESİ BAŞKAN V.
HALİL AKÇA
MİLLİ PİYANGO İDARESİ ŞB. MÜD.
DOĞAN KELEŞ
TÜRKİYE İSTATİSTİK KR.BLG.MÜD
ABDİ ÖNCEL
ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ
MUSTAFA TÜRK
BATI AKDENİZ ORMAN.ARAŞ.ENS.MÜ
METEOROLOJİ 4. BÖLGE MÜDÜRÜ
EROL AYDIN
ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLE
İLKER ÇELİK
KARAYOLLARI 13. BÖL. MD.
ŞENOL ALTIOK
DSİ 13. BÖLGE MÜD.
TURKAY ÖZGÜR
MİLLİ PARK VI. BÖLGE MÜD. ŞB. MÜD
MUSTAFA TUĞRUL ŞAHİN
BEYDAĞLARI SAHİL MİLLİ PARK MÜD.
ERDEM İSMETOĞLU
ANTALYA LİMAN BAŞKANLIĞI
MURAT MÜFTÜOĞLU
DHMİ HAVALİMANI BAŞMÜD.
OSMAN SERDAR
TÜRK TELEKOM BÖLGE MÜDÜRÜ
METİN AY
PTT BAŞ MÜDÜRÜ
MUSTAFA KAPLAN
TÜRKSAT İL MÜDÜRÜ
MUHAMMET ALİ BARDAKÇI
ASAT GENEL MÜDÜRÜ
FARUK KARAÇAY
ASBAŞ GENEL MÜDÜRÜ
ZEKİ GÜRSES
TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU ANT.BÖ
ABDİ ÖNCEL
İL KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA B
MELİKE GÜL
İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ
İBRAHİM ACAR
RÖLÖVE VE ANITLAR MÜDÜRÜ
BERNA GÖRGÜN
DEVLET SENFONİ ORKESTRASI MÜD
İBRAHİM SEZER
DEVLET TİYATRO MÜDÜRLÜĞÜ
SELİM GÜRATA
DEVLET OPERA-BALE MÜDÜRLÜĞÜ
KENAN KORBEK
TİC. VE SAN. ODA BŞK.
ÇETİN OSMAN BUDAK
TİC. BORSA BAŞKANI
ALİ ÇANDIR
SAĞLIK KURUMLARI
ADI SOYADI
İL SAĞLIK MÜDÜRÜ
DR.ÜNAL HÜLÜR
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SANTRAL
HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ
UZM. DR. MUDAT ÖZDEMİR
112 ACİLÇAĞRI MERKEZİ MÜDÜRÜ
ESRA YİĞİT
KAMU HASTENELERİ GENEL SEK.
DR.ERDOĞAN TAŞ
KAMU HASTENELERİ  BİRLİĞİ
TÜRKİYE H.S.S GEN.MÜD.AKDENİZ BAŞ TABİBİ
DR.ÖZLEM ERİNEKÇİ
ANT.EĞ.VE ARAŞT. HAST. BAŞH.
DOÇ.DR. NURULLAH BÜLBÜLLEN
ANT.EĞ.VE ARAŞT.SANTRAL
ATATÜRK DEV. HAST. BAŞH.
UZM.DR. KEMAL SELİM HACISALİHOĞLU
ATATÜRK DEV. HAST SANTRAL
AĞIZ VE DİŞ SAĞL. MRK. BAŞH.
DT. İBRAHİM CENGİZ KATLANDUR
AÜ TIP FAKÜLTESİ BAŞHEKİMİ
DOÇ.DR.MURAT TURHAN
AÜ TIP FAKÜLTESİ SANTRAL
MEDİCAL PARK HASTANESİ BAŞH.
DR. ŞERİF KÖKSAL
OLİMPOS HASTANESİ BAŞH.
DR. FAHRİ ALTUN
YAŞAM HASTANESİ BAŞHEKİMİ
UZM.DR. CENGİZ DENİZER
ANADOLU HASTANESİ BAŞHEKİMİ
DR. HAKAN ÖZSÜER
MEDSTAR TOPÇULAR
DR.MUSA GÖK
MEDSTAR HASTANESİ BAŞH.
DR. ÖMER VEFİK ÖZUZAN
MEMORİAL HASTANESİ
DR. SEVİM ŞUEKİNCİ
DÜNYA GÖZ HASTANESİ
DR. HAKAN SİVRİKAYA
TALYA GÖZ HASTANESİ
DR. MEHTAP ABAY
UNCALI MEYDAN HASTANESİ
UZM.DR.HİDAYET UÇAR
ÇALLI MEYDAN TIP MERKEZİ
MEYDAN TIP MERKEZİ
OFM ANTALYA HASTANESİ
UZM.DR.AHMET ARSLANTAŞ
ANTALYA TIP MERKEZİ
MESUL MÜDÜR ÇETİN BÜKE
ŞELALE TIP
AKDENİZ ŞİFA  HASTANESİ
ALTAN AYAZ
ULAŞIM
THY SATIŞ MÜDÜRÜ
ÖMER DURNA
THY
ANADOLU JET
ONUR AİR
PEGASUS
ATLAS JET
SUN EKSPRES
OTOGAR
ULUSOY VARAN
KAMİL KOÇ
METRO
PAMUKKALE
NİLÜFER
AKDENİZ
ÖZKAYMAK
KONTUR
ISPARTA PETROL
BEYDAĞI
BANKALAR
T.C.MERKEZ BANKASI  ANT. ŞB. MD.
EYÜP KÜTÜK
T.C.ZİRAAT BANKASI  ANT.BÖL. BŞ..
FATİH ŞAHAN
T.C.HALKBANK BÖL. KOORDİNATÖRÜ
RİFAT ERTUĞ KOÇ
VAKIFLAR BANKASIAKDENİZ BÖL.MD.
İLKER YEŞİL
VAKIFLAR BANKASI MERKEZ ŞB.
MEHMET ARIÖZ
ZİRAAT BANKASI MERKEZ ŞB.
AKBANK MERKEZ ŞB.
FİNANSBANK MERKEZ ŞB.
GARANTİ MERKEZ  ŞB.
HALKBANK MERKEZ ŞB.
İŞBANK MERKEZ ŞB.
ŞEKERBANK MERKEZ ŞB.
YAPI KREDİ BANKASI MERKEZ ŞB.
TEB MERKEZ ŞB.
HSBC MERKEZ ŞB.
ING BANK KONYAALTI ŞB.
DENİZBANK MERKEZ ŞB.
ALTERNATİF BANK MERKEZ ŞB.
ANADOLU BANK MERKEZ ŞB.
                  ÇAY OCAKLARI
Çay Ocakları Zemin Kat
Hukuk Bloku
Çay Ocakları  Zemin Kat
Ceza Bloku
Çay Ocakları 1. Kat
Hukuk Bloku
Çay Ocakları 1. Kat
Ceza Bloku
Çay Ocakları 2. Kat
Hukuk Bloku
Çay Ocakları 2. Kat
Ceza Bloku
Çay Ocakları 3. Kat
Hukuk Bloku
Çay Ocakları 3. Kat
Ceza Bloku
Çay Ocakları 4. Kat
Hukuk Bloku
Çay Ocakları 4. Kat
Ceza Bloku
Previous articleAntalya Otelleri
Next articleKepez 26 bin öğrenciyi sporla buluşturuyor