Home Antalya Haberleri Büyükşehir Süheyl Behzat Uygur’u Antalyalılarla ücretsiz buluşturuyor

Büyükşehir Süheyl Behzat Uygur’u Antalyalılarla ücretsiz buluşturuyor

805
0
blank

Büyükşehir Belediyesi, kahkaha makinesi Süheyl- Behzat Uygur Tiyatrosu’nu Antalyalılarla buluşturuyor. Ünlü ikilinin yeni komedi oyunu ‘Hasta Etme Adamı” Kepez ve Konyaaltı’nda Antalyalılar için ücretsiz sahnelenecek.

İzleyenleri kahkahaya boğan Süheyl Behzat Uygur Tiyatrosu’nun Hasta Etme Adamı adlı yeni oyunu 8 Eylül Pazartesi günü saat 21.00’de Kepez Arif Nihat Asya Açık Hava Tiyatrosu’nda, 9 Eylül Salı günü aynı saatte Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnelenecek. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalyalıları ücretsiz sahnelenecek oyuna davet etti.

OYUNUN KONUSU 

Hasta Etme Adamı, günümüzde hastanelerimizde yaşanan doktorlarımızın ve sağlık personellerinin başına gelen trajikomik olayları işliyor. Güncel bir sorun hâline gelen, hastanelerimizdeki sağlık personelinin yaşadığı şiddet konusunu da içinde barındıran, ayrıca gelen hastaların onlara yaşattığı zorlukları anlatan bir komedi oyunu. Hasta Etme Adamı, hastane girişinden ameliyathaneye, acil servisten morga kadar birçok kapıyı aralıyor. İçeride yaşanan komik olaylarla sizleri gözlerinizden yaşlar gelinceye kadar güldürmeyi vadediyor.

Aksel Bonfil’in yazıp yönettiği oyunda,  Süheyl Uygur, Behzat Uygur, Tuncay Kaynak,

Önder Keskin, Kahraman Sivri, Desen Uygur, Duygu Paracıkoğlu, Nurten İnan rol alıyor.

Previous articleNar Çiçeği Otel
Next articleGöktürk’ün Kirvesi Kılavuz Oldu